• Iba online
  • -20,00 €

Core Labs SUPER DROL 60caps

Core Labs Superdrol vykazuje svoj najúčinnejší účinok vo vysokokalorickom prostredí, konkrétnejšie pri dodržiavaní stravy bohatej na sacharidy. Počas používania Superdrolu sa zvyšuje ukladanie glykogénu, takže príjem sacharidov je dôležitou súčasťou užívania doplnkov pre očakávané výsledky, ale aj pri znižovaní pocitov únavy a pravdepodobnosti hypoglykémie. To umožňuje maximálnu svalovú hmotu bez hromadenia nadmerného telesného tuku.
69,99 €
49,99 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Core Labs Superdrol, legendárna sila prohormónu, ktorý rýchlo zvýši vašu hmotnosť.Core Labs Superdrol je jedným z najsilnejších prohormónov na trhu. Jeho pôsobenie poskytuje rýchle výsledky a umožňuje dosiahnuť zisky veľmi dobrej kvality. Doplnok je určený pre pokročilých športovcov, ktorí chcú prekročiť svoj prirodzený limit a dosiahnuť maximálne vykrmovanú postavu!

Core Labs Superdrol je:

  • Silný prohormón,
  • Rýchlo pôsobiaci,
  • Poskytuje kvalitné prírastky svalovej hmoty,
  • Nespôsobuje zadržanie,
  • Veľmi dobré na budovanie svalovej sily.


Core Labs Superdrol je silný prohormón zameraný na športovcov, ktorí chcú dosiahnuť vysoké prírastky svalovej hmoty a zvýšenú tréningovú silu. Jedna kapsula obsahuje 10 mg 2a,17a-dimetyl-5a-androst-3-ón-17b-ol-. Superdrol vykazuje svoj najúčinnejší účinok vo vysokokalorickom prostredí, konkrétnejšie pri dodržiavaní stravy bohatej na sacharidy. Počas používania Superdrolu sa zvyšuje ukladanie glykogénu, takže príjem sacharidov je dôležitou súčasťou užívania doplnkov pre očakávané výsledky, ale aj pri znižovaní pocitov únavy a pravdepodobnosti hypoglykémie. To umožňuje maximálnu svalovú hmotu bez hromadenia nadmerného telesného tuku.

Správna strava s vysokým množstvom bielkovín, sacharidov a nenasýtených mastných kyselín EFA zabezpečí veľkolepé výsledky. Superdrol patrí medzi metylované zlúčeniny, preto sa odporúča používať prípravky na ochranu pečene, napr. na báze silymarínu alebo NAC. Pri použití prípravku začnite cyklus s najnižšou možnou dávkou, aby ste skrotili organizmus, a potom zvýšte dávky na požadovaný rozsah. Pre začiatočníkov bude dávka 20 mg v poriadku asi 3-4 týždne; Toto obdobie za žiadnych okolností neprekračujte! Skúsení jedinci so správnou profylaxiou môžu byť v pokušení cyklovať 4-5 týždňov.

Počas používania superdrolu používajte PCT!

zloženie:
1 porcia, 1 kapsula:
2a,17a-dimetyl-5a-androst-3-one-17b-ol - 10 mg - známy ako superdrol alebo m-drol, je to veľmi silný prohormón. Používa sa v kulturistike na rýchle hromadné účinky. M-drol poskytuje vysoko kvalitné prírastky svalovej hmoty a umožňuje tvrdý a vykrmovaný svalový efekt. Opakovane sa používa počas obdobia rekompozície alebo dokonca redukcie, aby sa maximalizoval vaskularizačný účinok. M-drol obsahuje metylovú skupinu, nezabudnite si vybrať ďalší doplnok na ochranu pečene.


Dávkovanie:

Začiatočníci:
1. týždeň: 10 mg denne
Týždeň 2-4: 20 mg denne

Pokročilý:
1. týždeň: 20 mg denne
Týždeň 2-4/5: 30 mg denne

Core Labs X
Nový produkt
2 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nutra Bio EAA Pure 393g Nutra Bio EAA Pure 393g
  • Iba online
  • -15,00 €

Nutra Bio EAA Pure 393g

Cena 24,99 € Bežná cena 39,99 € -15,00 €
Iron Legion VII-KT 30ml Iron Legion VII-KT 30ml
  • Iba online
  • -20,00 €

Iron Legion VII-KT 30ml

Cena 39,99 € Bežná cena 59,99 € -20,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward