• Iba online
 • -10,00 €
 • novinka

Smart Brothers Noopept 60 caps

Smart Brothers Noopept - zvyšuje pamäť a koncentráciu.V dnešnom rýchlom živote, kde je preťaženie informáciami neustálou výzvou, je nevyhnutné udržiavať optimálnu kognitívnu funkciu. Bez ohľadu na to, či ste študent, ktorý sa snaží prejsť semestrom alebo duševne chorý človek, ktorý potrebuje jasnú myseľ, noopept suplementácia je účinnou podporou pre zlepšenie vašej pamäte. Noopept je nootropická zlúčenina známa svojou schopnosťou zlepšovať kognitívne funkcie, vrátane pamäte, koncentrácie a schopnosti učiť sa. Čo odlišuje Noopept je jeho potenciál - odhaduje sa, že je až 1,000 krát silnejší ako iné populárne nootropiká, ako je Piracetam. Okrem toho, Noopept má neuroprotektívne vlastnosti, čo znamená, že môže pomôcť chrániť zdravie mozgu a zmierniť starnutie mozgu.

29,99 €
19,99 € Ušetríte 10,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Smart Brothers Noopept - zvyšuje pamäť a koncentráciu

V dnešnom rýchlom živote, kde je preťaženie informáciami neustálou výzvou, je nevyhnutné udržiavať optimálnu kognitívnu funkciu. Bez ohľadu na to, či ste študent, ktorý sa snaží prejsť semestrom alebo duševne chorý človek, ktorý potrebuje jasnú myseľ, noopept suplementácia je účinnou podporou pre zlepšenie vašej pamäte. Noopept je nootropická zlúčenina známa svojou schopnosťou zlepšovať kognitívne funkcie, vrátane pamäte, koncentrácie a schopnosti učiť sa. Čo odlišuje Noopept je jeho potenciál - odhaduje sa, že je až 1,000 krát silnejší ako iné populárne nootropiká, ako je Piracetam. Okrem toho, Noopept má neuroprotektívne vlastnosti, čo znamená, že môže pomôcť chrániť zdravie mozgu a zmierniť starnutie mozgu.

Smart Brothers Noopept 60 čiapky je:

 • Zvýšená koncentrácia
 • Zlepšenie pamäte
 • Silnejší ako piracetam
 • Zvýšenie kognitívnych funkcií
 • Rýchlejšie učenie

Ako noopept od Smart Brothers funguje?

1. Zlepšenie pamäte
Jednou z hlavných výhod používania Smart Brothers Noopept je jeho schopnosť zlepšiť funkciu pamäte. Či už máte ťažkosti so zapamätaním si informácií pred skúškami alebo chcete zlepšiť svoje pamäťové schopnosti v každodennom živote, Noopept môže pomôcť zaostriť vašu pamäť a zvýšiť retenciu.

2. Zvýšená koncentrácia
V dnešnom svete plnom rozptýlenia môže byť sústredenie výzvou. Smart Brothers Noopept 60 kapsuly môžu pomôcť zaostriť vašu duševnú koncentráciu, čo vám umožní lepšie sa sústrediť na dané úlohy a zvýšiť produktivitu.

3. Rýchlejšie učenie
Bez ohľadu na to, či sa učíte nové zručnosti alebo revidujete poznámky na skúšku, Smart Brothers Noopept 60 kapsuly môžu urýchliť proces učenia, čo uľahčuje pochopenie textu a jeho efektívne zapamätanie.

4. Neuroprotekcia
Okrem svojich kognitívnych vlastností, Noopept tiež ponúka neuroprotektívne výhody, pomáha chrániť zdravie mozgu a zachovať kognitívne funkcie v dlhodobom horizonte. Bojom proti oxidačnému stresu a zápalu, Noopept podporuje dlhovekosť mozgu.

Smart Brothers Noopept 60 caps nootropic doplnkové zloženie

1 porcia, 1 kapsula:

Noopept - 30 mg - je syntetická látka, ktorá sa nevyskytuje v prírode, ale bola vyvinutá a patentovaná v Rusku. Noopept, tiež známy ako GVS-111 alebo Omberacetam, je derivát cyklopropylglycínu, endogénny neuropeptid, a je približne 1000 krát účinnejší ako piracetam. Účinok noopeptu na ľudské telo je viacsmerný. Po prvé, noopept ovplyvňuje expresiu mRNA, čo vedie k zvýšeným koncentráciám neurotrofických faktorov v hipokampe, ako sú NGF a BDNF. Tieto faktory sú kľúčom k neuroplasticite mozgu, čo sa premieta do zlepšenia kognitívnych funkcií, ako je pamäť a učenie. Okrem toho, noopept má neuroprotektívny účinok, chráni neuróny pred škodlivými účinkami voľných radikálov a podporuje krvný obeh v mozgu. Noopept je tiež cenený pre svoje anti-úzkostné vlastnosti, čo môže byť obzvlášť prospešné v kontexte predtréningových doplnkov, ktoré sú určené na zlepšenie pohody a koncentrácie pred fyzickým cvičením. Aktiváciou GABAergických neurónov, noopept môže pomôcť znížiť napätie a stres, čo je dôležité pre ľudí, ktorí aktívne trénujú.

Smart Brothers Noopept 60 caps dávkovanie:

1 porcia, 1 kapsula denne.

Smart Brothers
Nový produkt
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

PEScience Alphamine 244g PEScience Alphamine 244g
 • Iba online
 • -17,00 €

PEScience Alphamine 244g

Cena 32,99 € Bežná cena 49,99 € -17,00 €
Afterdark EPO+ 410g Afterdark EPO+ 410g
 • Iba online
 • -20,00 €

Afterdark EPO+ 410g

Cena 42,00 € Bežná cena 62,00 € -20,00 €
MHP Up Your Mass 2135g MHP Up Your Mass 2135g
 • Iba online
 • -30,00 €

MHP Up Your Mass 2135g

Cena 29,99 € Bežná cena 59,99 € -30,00 €
Hi-tech Krank3d 385g Hi-tech Krank3d 385g
 • Iba online
 • -20,00 €

Hi-tech Krank3d 385g

Cena 42,00 € Bežná cena 62,00 € -20,00 €
 • Iba online
 • -10,00 €
 • novinka

Core Labs DM Rx 50 caps

Cena 30,00 € Bežná cena 40,00 € -10,00 €
arrow_upward