• Iba online
  • -20,00 €
  • novinka

Chemix GDA 180 caps

Chemix GDA 60 caps inzulín mimetikum.Chemix GDA je silné inzulínové mimetikum, zlepšuje citlivosť na inzulín, transportuje sacharidy do buniek tela, pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi a zvyšuje ukladanie glykogénu. Podporuje používanie hormonálneho inzulínu, čo vedie k zvýšeniu čistej telesnej hmoty (svalov) zvýšením absorpcie glukózy a aminokyselín do buniek tela.

65,00 €
45,00 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Chemix GDA 60 caps inzulín mimetikum

Chemix GDA je silné inzulínové mimetikum, zlepšuje citlivosť na inzulín, transportuje sacharidy do buniek tela, pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi a zvyšuje ukladanie glykogénu. Podporuje používanie hormonálneho inzulínu, čo vedie k zvýšeniu čistej telesnej hmoty (svalov) zvýšením absorpcie glukózy a aminokyselín do buniek tela.

Čiapky Chemix GDA 60 sú:

  • Napodobňuje účinok inzulínu,
  • Obmedzuje zvýšenie hladiny cukru v krvi,
  • Podporuje citlivosť na inzulín,
  • Pomáha redukovať tuk
  • Podporuje budovanie svalovej hmoty

Chemix GDA 60 caps inzulín mimetické zloženie:

Extrakt z horkého melónu - extrakt štandardizovaný tak, aby obsahoval 10% horkých. Horký melón sa používa na liečbu cukrovky v mnohých častiach sveta a obsahuje hypoglykemické byliny, ako sú triterpény, antropinóny a glukozinoláty. Tri pozoruhodné sú charantín, polypeptid-p a vicín. Výskum ukázal, že extrakty z horkého melónu stimulujú uvoľňovanie inzulínu, zvyšujú príjem glukózy a jej použitie v kostrových svaloch, inhibujú glukoneogénne enzýmy a zachovávajú a regenerujú bunky uvoľňujúce inzulín v pankrease.

Extrakt z listov banaba - extrakt štandardizovaný tak, aby obsahoval 25% trieslovín. List banaba (Lagerstromemin speciosa) obsahuje mnoho zlúčenín, ktoré môžu pomôcť prirodzene kontrolovať hladinu cukru v krvi. Vyššie uvedené je ovplyvnené pôsobením gallotínu (najviac zodpovedného za účinok inzulínu). Zistilo sa najmä, že penta-O-galloylglukopyranóza (PGG) má najsilnejší účinok. Ukázalo sa, že PGG významne zvyšuje transport glukózy do buniek, a to in vitro aj in vivo. Ukázalo sa tiež, že inhibuje produkciu tukových buniek - antiadipogénny účinok. Bolo tiež zistené, že lagerstromemín aktivuje inzulín. Ďalším hlavným mechanizmom účinku listu banaba je zvýšenie expresie a aktivácie GLUT-4, transportného proteínu, ktorý umožňuje absorpciu glukózy do buniek.

Kyselina alfa-lipoová - kyselina alfa-lipoová je mastná kyselina s mnohými výhodami, a to aj vtedy, keď sa používa ako antioxidant alebo nástroj na kontrolu glukózy v krvi - čím sa zvyšuje citlivosť na inzulín. Ukázalo sa, že ALA znižuje všeobecné biomarkery oxidácie, zápalového cytozínu a peroxidácie lipidov (voľné radikály, ktoré môžu poškodiť bunky). Metaanalýza ukázala, že ALA má pozoruhodný vplyv na hladiny glukózy v krvi. Môže zvýšiť expresiu GLUT-4, transportného proteínu glukózy do buniek. Môže tiež znížiť aktivitu fosfotyrozínfosfatázy 1B (PTP1B), negatívneho regulátora inzulínovej odpovede, ako aj potencovať substrát inzulínového receptora-1. Všetky tieto mechanizmy môžu spôsobiť, že viac sacharidov pôjde do svalov namiesto toho, aby boli uložené ako tuk. R-ALA je jednou z najdôležitejších zložiek v GDA a pracuje synergicky s inými zložkami na zníženie hladiny glukózy v krvi a zvýšenie absorpcie glukózy vo svalových bunkách.

Extrakt z Gymnema Sylvestre - extrakt štandardizovaný tak, aby obsahoval 75% gymnemických kyselín. Je to prírodná antidiabetická bylina, ktorá sa po stáročia používa na liečbu ochorení súvisiacich s hladinou cukru v krvi. GS obsahuje triterpenoidné saponíny nazývané gymnemické kyseliny, ktoré stimulujú uvoľňovanie inzulínu z pankreasu a tiež zvyšujú príjem glukózy v bunkách. Ukázalo sa tiež, že extrakt GS znižuje LDL a VLDL (zlý cholesterol) a tiež zvyšuje HDL (dobrý cholesterol). Okrem toho sa ukázalo, že extrakt z gymnema sylvestre regeneruje bunky ostrovčekov pankreasu, čo umožňuje telu regulovať sekréciu a funkciu inzulínu.

Super berberín® (komplex berberín-cyklodextrín) - medzi hlavné vlastnosti berberínu patria: aktivácia proteínkinázy 5 'adenozínmonofosfátu (AMPK), ktorá vedie k oxidácii mastných kyselín, inhibícii syntézy cholesterolu a lipogenézy, zvýšenému vychytávaniu glukózy vo svaloch a sekrécii inzulínu. Berberín môže podporovať vychytávanie glukózy v bunkách a tiež inhibuje enzým PTP1B, ktorý reguluje inzulínovú dráhu po prúde, čo môže tiež viesť k inzulínovej rezistencii. Super berberín® je berberín zapuzdrený v beta-cyklodextríne, o ktorom sa ukázalo, že zvyšuje rozpustnosť voľného berberínu v žalúdočnom prostredí viac ako dvakrát (čo ovplyvňuje biologickú dostupnosť berberínu). Super berberín® tiež obsahuje katrát sodný - mastnú kyselinu, ktorá zvyšuje difúziu berberínu cez epitelové bunky v čreve.

Cinnulin PF® - je patentovaná verzia extraktu Cinnamomum burmanni obsahujúca vysokú hladinu vo vode rozpustných dvojito viazaných prokyanidínových polymérov flavonoidov typu A. Štúdie ukazujú, že tieto polyméry môžu zvýšiť autofosforizáciu inzulínového β receptora, substrátu receptora inzulínu-1 a fosfatidylinositol-3-kináz, ktoré všetky aktivujú receptory a zvyšujú kapacitu väzby inzulínu a inhibujú enzým fosfotyrozínfosfatázu (PTP1B), ktorý defosfátuje (deaktivuje) inzulínový receptor. Ukázalo sa tiež, že polyméry obsiahnuté v Cinnulin PF® zvyšujú expresiu GLUT-4, transportnej molekuly, ktorá zavádza glukózu do buniek.

Chróm (ako polynikotinát) - Chróm umožňuje telu efektívnejšie využívať inzulín vďaka svojim 2 infračerveným väzbovým miestam. Zistilo sa, že polynikonín chrómový chelát je biologicky dostupnejší ako ostatné verzie. Ukázalo sa, že inzulín sa viaže na inzulínový receptor (IR) a potom sa Cr viaže v druhom väzbovom vrecku, čo zvyšuje infračervenú aktivitu kdekoľvek 3,5-8 krát. To ovplyvňuje mnohé cesty závislé od inzulínu.

Chemix GDA 60 caps inzulín napodobňuje dávkovanie:

Veľkosť porcie: 3 kapsuly

Počet dávok v balení: 60

Produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu chorôb. Určené pre zdravých dospelých a ľudí starších ako 18 rokov.

Nový produkt
2 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Swanson Gaba 60 kapslí Swanson Gaba 60 kapslí
  • Iba online
  • -15,00 €

Swanson Gaba 60 kapslí

Cena 13,98 € Bežná cena 28,98 € -15,00 €
arrow_upward