• Iba online
  • -20,00 €

Lawless Ibuta MK 677 Liquid 25mg 30ml

Lawless Ibuta MK 677 Tekutý posilňovač rastového hormónu so silnými anabolickými účinkami.Lawless Ibuta MK677 Liquid je najsilnejší posilňovač rastového hormónu dostupný na trhu vo forme vhodných kvapiek. Jeho účinné fungovanie potvrdzujú početné vedecké štúdie, ktoré naznačujú, že MK677 je jednou z najsilnejších látok zvyšujúcich hladinu rastového hormónu v ľudskom tele. V 1 ml doplnku poskytujeme až 25 mg aktívnej zlúčeniny, čo stačí na to, aby mal produkt veľmi silný účinok.
85,00 €
65,00 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Lawless Ibuta MK 677 Tekutý posilňovač rastového hormónu so silnými anabolickými účinkami.Lawless Ibuta MK677 Liquid je najsilnejší posilňovač rastového hormónu dostupný na trhu vo forme vhodných kvapiek. Jeho účinné fungovanie potvrdzujú početné vedecké štúdie, ktoré naznačujú, že MK677 je jednou z najsilnejších látok zvyšujúcich hladinu rastového hormónu v ľudskom tele. V 1 ml doplnku poskytujeme až 25 mg aktívnej zlúčeniny, čo stačí na to, aby mal produkt veľmi silný účinok.

Lawless Ibuta MK-677 spôsobuje:

  • Zvyšuje koncentráciu somatotropínu (GH) a IGF-1,
  • Vykazuje anabolický a antikatabolický účinok,,
  • Významná stimulácia chuti do jedla,
  • Zvyšuje svalovú silu a vytrvalosť,
  • Významné zisky v sile,
  • Posilňuje kosti, kĺby a väzy.

Čo je MK-677?

Ibutaromen je dokonalým doplnkom pre ľudí, ktorí chcú v krátkom čase získať výrazné prírastky svalovej hmoty. Je to tiež skvelé riešenie pre tých ľudí, ktorí majú problémy s chuťou do jedla na dennej báze, najmä v období budovania svalovej hmoty, kde sa niekedy stáva, že je veľa jedla.

MK-677 je látka, ktorá ovplyvňuje produkciu grelínu. Táto akcia účinne zvyšuje syntézu HGH v tele, čo znamená, že dostávame veľmi silný produkt, ktorý zvyšuje hladinu rastového hormónu. Je to vynikajúca alternatíva k činidlám zo skupiny SAA alebo klasickej farmakológie, ktorá je veľmi drahá. A čo viac, prevádzka MK677 je úplne bezpečná, nespôsobuje vedľajšie účinky, ktoré sa objavujú v prípade užívania liekov.

Ibutamoren je pomerne často klasifikovaný ako látka zo skupiny SARM, ale z hľadiska svojej chemickej povahy nepatrí do tejto skupiny účinných látok. Patrí do skupiny napodobňovačov grelínu, teda zlúčenín, ktoré zvyšujú grelín v tele, čo zase stimuluje syntézu rastového hormónu. Doplnok na rozdiel od steroidov alebo prohormónov nezaťažuje pečeň a jeho použitie je úplne bezpečné. MK677 tiež nemá žiadny vplyv na iné hormóny, ako je prolaktín alebo luteinizačný hormón. Nie je potrebné kontrolovať hladinu estrogénu a iných hormónov zodpovedných za fungovanie endokrinného systému. Po doplnení tiež nie je potrebné používať PCT.

Ako funguje mk677?

Ibutamoren stimuluje rast grelínu, hormónu hladu, ktorý je okrem iného zodpovedný za naše pocity chuti do jedla. Vedecký výskum priamo spojil zvýšenie hladín grelínu so zvýšenou produkciou rastového hormónu. Zvýšenie rastového hormónu v tele zase vedie k zintenzívneniu produkcie inzulínového rastového faktora IGF-1, ktorý má veľmi silný anabolický účinok na rast svalovej hmoty. Trvanie aktivity MK677 v tele sa pohybuje od 24 do 36 hodín, takže jedna dávka denne stačí na to, aby produkt fungoval po celý deň. Je to oveľa pohodlnejšie riešenie ako napríklad použitie peptidov, ktoré vyžadujú niekoľko injekcií denne.

Čo môžete očakávať od suplementácie Lawless Ibuta MK 677 Liquid 25mg?
Pretože MK677 je veľmi silný posilňovač rastového hormónu, jeho účinok účinne zvýši hladiny HGH aj IGF-1. Oba hormóny sú zodpovedné za množstvo anabolických reakcií v tele trénujúcej osoby a zohrávajú kľúčovú úlohu pri získavaní svalovej hmoty, sily a udržiavaní nízkej hladiny tuku a vzhľadu veľkých, objemných svalov. Produkt umožňuje rýchly nárast svalovej hmoty, ktorá je trvanlivá. To znamená, že po vysadení doplnku sa nemusíme zaoberať stratou vyvinutých svalov.

Lawless Ibuta MK 677 umožňuje dodatočne maximalizovať regeneráciu. Použitie posilňovačov rastového hormónu výrazne zvyšuje kvalitu spánku. Predlžuje sa fáza hlbokého spánku, kedy sa telo regeneruje na maximum. Čím viac rastového hormónu v tele znamená aj lepší vzhľad vlasov, pokožky a nechtov. Za zmienku stojí aj aktivita podporujúca fyzickú námahu. MK677 vám umožňuje vykonávať namáhavejšie tréningy, zvyšuje našu cvičebnú kapacitu, umožňuje vám niesť väčšiu záťaž, čo sa prejavuje lepšou stimuláciou svalov pre rast.

Ak chcete maximalizovať účinok použitia MK677, stojí za to ho kombinovať s látkami ako LGD-4033 a RAD-140.


Dávkovanie:

1 porcia 25 mg pred spaním.

Lawless Labs
Nový produkt
3 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Tested Gaba 120 kapslí Tested Gaba 120 kapslí
  • Iba online
  • -15,00 €

Tested Gaba 120 kapslí

Cena 14,98 € Bežná cena 29,98 € -15,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward