• novinka

Cocoon Labz C 2.0 Burn(GW0742) 60 kapslí

Cocoon Labz C 2.0 Burn GW0742 60 kapslí.C 2.0-BURN je moderný spaľovač tukov pre mužov, je nabitý 4 zdrojmi yohimbínu a PPAR Cardarine GW 0742.Kardarínka GW 0742 je selektívny agonista receptora aktivovaného peroxizómovým proliferátorom (PPAR)-δ, ktorý sa produkuje hlavne v pečeni a hrá kľúčovú úlohu pri rozklade mastných kyselín. Má takmer podobnú štruktúru ako Cardarine, ale GW0742 je 200-krát účinnejší a má viac zdravotných výhod.
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Cocoon Labz C 2.0 Burn GW0742 60 kapslí.C 2.0-BURN je moderný spaľovač tukov pre mužov, je nabitý 4 zdrojmi yohimbínu a PPAR Cardarine GW 0742.Kardarínka GW 0742 je selektívny agonista receptora aktivovaného peroxizómovým proliferátorom (PPAR)-δ, ktorý sa produkuje hlavne v pečeni a hrá kľúčovú úlohu pri rozklade mastných kyselín. Má takmer podobnú štruktúru ako Cardarine, ale GW0742 je 200-krát účinnejší a má viac zdravotných výhod.

Ako funguje GW 0742?

Ako PPAR delta agonista zvyšuje GW 0742 metabolizmus mastných kyselín. To zase zachováva hladinu cukru v krvi, ako aj fyzickú vytrvalosť. Je to kvôli tomuto efektu, že športovci, kulturisti a iní fyzicky aktívni jedinci používajú GW 0742. Dokonca aj vo veľmi malých dávkach môže GW 0742 výrazne zvýšiť hladinu energie a výdrž.

Celkové zdravotné prínosy GW 0742

  • Podporuje regeneráciu svalov a zvyšuje vytrvalosť pri cvičení
  • Pomáha schudnúť
  • Znižuje riziko srdcových chorôb
  • Urýchľuje hojenie rán
  • Zvyšuje výkon mozgu
  • Znižuje krvný tlak
  • Zlepšuje hladinu cukru v krvi a lieči príznaky cukrovky
  • Lieči poranenia pľúc
  • Zlepšuje zdravie očí

Ako funguje GW2- 0742 s yohi?

Core Labs Alpha GW je doplnok, ktorý podporuje spaľovanie tukov a zvyšuje vytrvalosť. Kombinácia kardarínu so štyrmi formami yohi umožňuje veľmi nízku hladinu tuku. Produkt je určený na hardcore rezanie, aby sme sa dostali do pretekárskej formy!

Zloženie Cocoon Labz C 2.0 Burn GW2- 0742 60 kapslí PPAR:

1 porcia, 1 kapsula:

GW0742  – 15 mg/kapsla! – je typ účinnej látky, ktorá reguluje metabolizmus mastných kyselín. Táto zložka výrazne zvyšuje svalovú vytrvalosť a jej schopnosť spaľovať tuky. Budete si môcť udržať svoju energiu počas cvičení v telocvični a zvýšiť intenzitu svojich tréningov. Väčšina športovcov používa GW ako súčasť podpory svalovej vytrvalosti a ako doplnok počas redukcie. Kardarín podporuje citlivosť na inzulín, čo zvyšuje účinnosť využitia glukózy a zabraňuje ukladaniu tukov. Je zaujímavé, že kardarín má tiež zdraviu prospešné účinky. Pravidelné používanie GW501516 vedie k zníženiu hladín celkového cholesterolu a zlepšeniu pomeru medzi zlým LDL cholesterolom a dobrým HDL cholesterolom.

Extrakt z kôry Yohi – 12 mg – je extrakt z kôry stromu Yohimbe. Jeho účinky sú oveľa širšie, pretože okrem yohi alkaloidov obsahuje množstvo ďalších účinných látok zo skupiny alkaloidov. Extrakt sa zvyčajne používa ako afrodiziakum. Jeho účinky sú podobné účinkom yohi, ale tiež pomáha zlepšovať libido a zlepšovať sexuálne funkcie.

Yohi HCL – 2,5 mg – to je hydrochlorid yohimbínu v čistej forme. Zvyčajne sa extrahuje synteticky. Yohi HCL je jediný alkaloid, ktorý sa nachádza v extraktoch Yohi. Yohi HCL je najznámejšia forma yohi, ktorá sa široko používa v spaľovačoch tukov alebo ako jediná látka. Yohi ovplyvňuje hladiny neurotransmiterov, stimuluje termogénne procesy a zvyšuje odbúravanie tukov. Umožňuje dobrú stimuláciu a zvyšuje intenzitu cvičenia.

11-hydroxy johi – 2 mg – je metabolit yohi, ktorý sa tvorí v našom organizme pôsobením enzýmu CYP2D6. Podľa vedeckých správ má forma yohi vo forme 11-hydroxy Yohi ešte silnejší účinok na naše telo a lepšie funguje ako antagonista alfa-2 receptora. To znamená, že má oveľa silnejší účinok na telo. Umožňuje mu lepšie ovplyvniť konečný výsledok chudnutia. Existujú tiež náznaky, že yohi v tejto forme má dlhší polčas. Je zaujímavé, že jeho účinok na alfa-2 receptory môže byť až 10-krát silnejší ako klasický hydrochlorid yohi.

Alpha Yohi – 1 mg – v súčasnosti najbežnejšie používaný typ yohi, s ktorým sa stretneme ako v spaľovačoch tukov, tak aj pred tréningom. Tento typ yohi nám umožňuje získať veľmi vysokú úroveň energie, výrazne zvyšuje metabolické schopnosti, čo sa premieta do väčšej účinnosti tréningu. Má silný termogénny účinok, čerpá energiu z uloženého telesného tuku. Alpha Yohi je tiež známy ako Rauwolscine. Je to alkaloid extrahovaný z rastlín skupiny Rauvolfia a Corynanthe. Má silný termogénny účinok a silne zvyšuje lipolytické procesy na dosiahnutie nízkeho telesného tuku.

Ďalšie zložky – zmes určená na výrazné zvýšenie využitia účinných látok v tele. Vitamín E TPGS; extrakt z hroznových jadierok; Piperín; Naringenin.

Dávkovanie Cocoon Labz C 2.0 Burn GW0742 60 kapslí:

1 porcia, 1 kapsula 30 minút pred tréningom. Tým, ktorí chcú maximalizovať účinky, sa odporúča, aby pred tréningom užili 1 kapsulu na prázdny žalúdok a ďalšiu.

COCOON LABZ
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward