Lawless Labs TLB Rad 150 90 kapslí

Lawless Labs TLB Rad 150 90 kapslí.Je novšia edícia populárneho modelu SARM RAD-140. Rafinovanejší vzorec obsahuje všetky výhody RAD, ale s ešte silnejším a silnejším účinkom. RAD-150 sa vyznačuje lepšou absorpciou, väčšou stabilitou a vydrží dlhšie. RAD-150 sa svojimi účinkami podobá testosterónu. Mnohí používatelia činidla naznačujú, že zisky, ktoré dáva, sú presne porovnateľné s pôsobením testosterónu. SARM silne ovplyvňuje schopnosť syntetizovať svalové proteíny, čo vedie k oveľa väčším prírastkom hmotnosti.

 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Lawless Labs TLB Rad 150 90 kapslí je novšia edícia populárneho modelu SARM RAD-140. Rafinovanejší vzorec obsahuje všetky výhody RAD, ale s ešte silnejším a silnejším účinkom. RAD-150 sa vyznačuje lepšou absorpciou, väčšou stabilitou a vydrží dlhšie. RAD-150 sa svojimi účinkami podobá testosterónu. Mnohí používatelia činidla naznačujú, že zisky, ktoré dáva, sú presne porovnateľné s pôsobením testosterónu. SARM silne ovplyvňuje schopnosť syntetizovať svalové proteíny, čo vedie k oveľa väčším prírastkom hmotnosti.

Lawless TLB Rad 150 90 caps sú:

  • Vylepšený vzorec RAD-140,
  • Podporuje budovanie svalovej hmoty,
  • Funguje podobne ako testosterón,
  • Zvyšuje libido,
  • Výrazne skracuje čas na zotavenie.

Pre koho je RAD-150 určený?

Ak ste predtým používali RAD-140 a boli ste spokojní s doplnkom, potom by ste určite mali vyskúšať SARM RAD-150. Vylepšená verzia poskytuje lepšie prírastky svalovej hmoty, funguje stabilnejšie a skracuje čas na zotavenie. RAD-150 je ideálny pre hmotnostný cyklus, kde hľadáte budovanie čistej svalovej hmoty. RAD tiež spôsobuje dobré silové prírastky, takže ho môžu používať ľudia, ktorí trénujú na silu.

S čím kombinovať RAD-150?

Na vybudovanie svalovej hmoty bude RAD-150 dobre fungovať v kombinácii, keď hľadáte budovanie svalovej hmoty. Počas redukcie sa používa menej často, ale keď sa ho rozhodneme použiť.

Ako dlho používať RAD-150?

Cyklus by mal trvať približne 8 týždňov. Po dokončení cyklu odporúčame použiť PCT

Lawless TLB Rad 150 90 caps zloženie:

1 porcia, 1 kapsula:

RAD-150 - 5 mg - inak známy ako TLB-150 benzoát, patrí do skupiny SARM, ktoré prešli esterifikáciou. RAD-150 sa vyznačuje dlhším pôsobením, trvalejšími účinkami. Vaše telo lepšie znáša účinky esterifikovaných látok, preto lepšie reaguje na suplementáciu. RAD-150 má podobné účinky ako testosterón. RAD-150 účinkuje prakticky 48 hodín, takže nie je potrebné deliť dávku na menšie časti počas dňa. Odporúčanú dávku môžeme užívať raz denne.

Lawless TLB Rad 150 90 caps dávkovanie:

10-15 mg denne. Pretože RAD-150 vydrží v tele dlhšie, nie je potrebné deliť dávku na menšie množstvá a užívať ich častejšie.

Lawless Labs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward