Holland & Barrett Men Hair Vitamins 60 kapslí

Holland & Barrett Men Hair Vitamins 60 kapslí.Predstavujeme Holland & Barrett Men Hair Vitamins, Holland & Barrettov vôbec prvý pánsky doplnok vlasov, špeciálne navrhnutý na podporu zdravých vlasov.Mysleli sme si, že je načase, aby sme vytvorili kvalitný vzorec, ktorý konkrétne podporuje pánske vlasy.Výživa vlasov začína zvnútra von a aby ste mali zdravé vlasy, musíte zabezpečiť, aby ste prostredníctvom stravy dostávali správne živiny.Ak máte pocit, že tu zaostávate, potom by mohlo byť dobré vziať mužom nejaké vitamíny na rast vlasov, aby ste si doplnili hladinu.
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Holland & Barrett Men Hair Vitamins 60 kapslí.Predstavujeme Holland & Barrett Men Hair Vitamins, Holland & Barrettov vôbec prvý pánsky doplnok vlasov, špeciálne navrhnutý na podporu zdravých vlasov.Mysleli sme si, že je načase, aby sme vytvorili kvalitný vzorec, ktorý konkrétne podporuje pánske vlasy.Výživa vlasov začína zvnútra von a aby ste mali zdravé vlasy, musíte zabezpečiť, aby ste prostredníctvom stravy dostávali správne živiny.

Ak máte pocit, že tu zaostávate, potom by mohlo byť dobré vziať mužom nejaké vitamíny na rast vlasov, aby ste si doplnili hladinu.

Vzťah medzi vlasmi a sebadôverou

Ak nie ste spokojní so stavom vlasov, môže to skutočne ovplyvniť vaše sebavedomie a mať negatívny vplyv na vašu náladu.

Možno sa ocitnete v situácii, keď sa obávate o svoje vlasy, keď ste vonku.

Medzi problémy, ktoré môžu ovplyvniť mužské vlasy, patrí rednutie, vypadávanie vlasov, lámanie a strata farby, ktorá vlasy zmení na sivé.

Tieto obavy môžu byť výsledkom mnohých rôznych príčin vrátane dedičných stavov, starnutia, používania určitých chemických látok a nedostatku určitých živín v tele vrátane biotínu.

Užívanie biotínu pre mužov vo forme vlasového doplnku môže pomôcť zvýšiť tieto hladiny živín v tele.

Stav vašich vlasov je jedným z najzreteľnejších signálov nášho vnútorného zdravia a pohody.

Ak ste vyskúšali všetky obvyklé tipy a triky, aby vaše vlasy vyzerali dobre, potom môže byť vhodný čas vyskúšať namiesto toho doplnok výživy.

Zloženie vysoko kvalitných vitamínov a minerálov

Vlasové vitamíny Holland & Barrett Men obsahujú prémiovú formuláciu vysoko kvalitných živín, vitamínov a minerálov, ktoré vyživujú vaše vlasy, vrátane biotínu, zinku, medi, saw palmetto a extraktu zo senovky gréckej.

Biotín, tiež známy ako vitamín H alebo vitamín B7, je kľúčovou zložkou mnohých vlasových doplnkov vďaka svojim výhodám pre udržanie normálnych vlasov. Biotín tiež prispieva k udržaniu normálnej pokožky.

Biotín je esenciálny vitamín, ktorý telo potrebuje na svoje normálne fungovanie. Nedostatok biotínu môže viesť k rednutiu vlasov.

Esenciálny minerál, zinok, prispieva k udržaniu normálnej pokožky, zatiaľ čo meď pomáha podporovať pigmentáciu a farbu vlasov.

Užívanie mužských vlasových vitamínov

Vieme, že vediete rušný život, a tak budete mať istotu, keď sa dozviete, že nemôže byť jednoduchšie zaradiť vlasové vitamíny pre mužov do vašej každodennej rutiny.

Stačí užiť jednu z týchto pánskych vlasových tabliet každý deň, najlepšie s jedlom.

Prečo si to nevziať pri raňajkách a potom môžete slobodne povedať bez toho, aby ste o tom premýšľali?

Užite si prácu, školenie a socializáciu, bezpečne s vedomím, že pre svoje vlasy robíte všetko, čo je v vašich silách.

Informácie o výživovej hodnot

Každá kapsula obsahuje:%N RV*:
Vitamín D 10ug (400 m.j.) 200%
Vitamín B1 7.5mg 682%
Vitamín B2 6mg 429%
Niacín 16mg-NE 100%
Kyselina pantoténová 50mg 833%
Vitamín B6 5mg 357%
Kyselina listová 400ug 200%
Vitamín B12 6ug 240%
Biotín 300ug 600%
Horčík 60mg16%
Železo 8mg57%
Meď 1000ug 100%
Jód 150ug100%
Zinok 12mg 120%
Mangán 2mg 100%
Selén 150ug 273%
Extrakt zo senovky gréckej (extrakt 4:1, čo zodpovedá 1000 mg senovka grécka) 250 mg**
Cholín bitartrát 100 mg**
Extrakt zo Saw Palmetto (extrakt 20:1, čo zodpovedá 1000 mg Saw Palmetto) 50 mg**
*NRV = referenčná výživová hodnota **Nie je stanovená žiadna NRV

Ďalšie informácie

Navigačné pokyny:

Užívajte 1 kapsulu (kapsuly) denne, najlepšie s jedlom. Neprekračujte uvedenú dávku.

Vhodné pre:

Vegetarián

Poradenské informácie:

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate akékoľvek lieky alebo ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom alebo zdravotníckym pracovníkom. Prestaňte používať a v prípade nežiaducich reakcií sa poraďte s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte, ak je tesnenie pod viečkom porušené alebo chýba. Tento výrobok obsahuje železo, ktoré pri nadmernom užívaní môže byť škodlivé pre veľmi malé deti. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.

Nezabudnite:

Aj keď vynakladáme maximálne úsilie, aby sme zabezpečili, že informácie o našom produkte sú na našich webových stránkach aktuálne, pred použitím alebo konzumáciou produktu si vždy prečítajte štítky, upozornenia a pokyny poskytnuté s produktom

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward