Muscle Metabolix BPC-157 ACFT 60 kapslí

Svalový metabolix ACFT Advanced Combat Fitness Training je nový doplnok založený na troch silných zložkách: peptid BPC-157 vo vysokej dávke 1000 mcg, NAD a PAR-Delta. Doplnok so silne regeneračným účinkom, bohatý na pokročilý peptid, enzým dlhovekosti nikotínamid ribozidchlorid a agonista receptora Par Delta je jedinečnou zmesou, ktorá zvyšuje športový výkon.
 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Svalový metabolix ACFT Advanced Combat Fitness Training je nový doplnok založený na troch silných zložkách: peptid BPC-157 vo vysokej dávke 1000 mcg, NAD a PAR-Delta. Doplnok so silne regeneračným účinkom, bohatý na pokročilý peptid, enzým dlhovekosti nikotínamid ribozidchlorid a agonista receptora Par Delta je jedinečnou zmesou, ktorá zvyšuje športový výkon.

BPC-157 má pre telo široké výhody, od schopnosti rýchlo sa zotaviť po zranení, znížiť únavu centrálneho nervového systému v dôsledku intenzívneho cvičenia a udržať vysoký anabolický stav po tréningu.

Zložka ovplyvňuje aktivitu neurotransmiterov, ako je serotonín a dopamín. Prispieva k zníženiu depresie a zlepšuje náladu počas dňa. Športovci ocenia jeho účinok zvýšením produkcie oxidu dusnatého (NO), ktorý znižuje krvný tlak, zvyšuje pocit svalovej pumpy a pomáha znižovať účinky vysokých hladín draslíka v tele. Početné štúdie s použitím BPC-157 ukázali, že peptidy majú významný ochranný účinok na gastrointestinálny trakt, ako aj na žalúdok. Peptidy BPC-157 poskytujú množstvo výhod pri liečbe žalúdočných vredov, zápalov a zrýchleného hojenia kostí a kĺbov.

 Zložka BPC-157 zvyšuje expresiu génov zodpovedných za cytokíny, tvorbu kolagénu a produkciu rastových faktorov. Ovplyvňuje regeneráciu čriev, čo je veľmi užitočné pri črevnom zápale. Prípravok dokonale urýchľuje regeneračný proces, prispieva k budovaniu svalovej hmoty a pomáha znižovať hladinu tukového tkaniva. Doplnok zvyšuje oxidáciu mastných kyselín v bruchu a zvyšuje expresiu génov podieľajúcich sa na tukovom katabolizme.

 Výhody používania ACFT sú viditeľné v relatívne krátkom čase, asi 2 až 3 týždne po začatí používania. Odporúčame ho používať 6 až 12 týždňov.

Zrýchlené budovanie svalov a celkové zdravie a kondícia sú viditeľné.

Zlepšenie pamäti, kognitívnych funkcií,

Ochrana pred poškodením mozgu vyvolaným liekmi,

Ovplyvňuje zníženie hladiny tukového tkaniva a urýchľuje redukciu,

Urýchľuje budovanie svalovej hmoty,

Obracia úroveň tolerancie voči opiátom,

Ochrana pred žalúdočnými vredmi,

Zvyšuje vitalitu tela,

Silný protizápalový účinok,

Urýchľuje regeneráciu svalového tkaniva,

Komplex ochrany tela peptid BPC-157 - zmes peptidov pozostávajúcich z 15 aminokyselín. Najvyššia dávka na trhu je 1000mcg! Syntetický peptid má analgetický účinok, znižuje bolesť pri poškodení svalov a účinne zvyšuje prietok krvi poškodených tkanív. Je vynikajúcou podporou pri ochoreniach kostí a kĺbov a má protizápalové vlastnosti. Zmes peptidov môže ovplyvniť regeneráciu poškodených orgánov a jej použitie môže tiež zlepšiť pamäť a kognitívne schopnosti.

Nikotínamid ribozidchlorid - NAD urýchľuje reakcie, ktoré prispievajú k správnemu energetickému metabolizmu. NAD je dôležitý bunkový zdroj, ktorý podporuje mnoho základných telesných funkcií. Vysoké hladiny NAD aktivujú sirtuínové proteíny (SIR1 a SIR2). Mimoriadne dôležité proteíny zaručujú udržanie stabilnej hladiny chromozómov. Proteíny SIR určujú, ako sa naše telo správa a ako reaguje na podnety: fyzickú námahu alebo stresové faktory.

Peroxizóm Delta Agonist - je jedným z najbezpečnejších a najsilnejších agonistov PPAR-Delta. PAR-Delta je regulátor metabolizmu lipidov, indukuje oxidáciu mastných kyselín PGC-1alpha. Jednoducho povedané, mení energetické preferencie tela z glukózy na lipidy. Aktivácia PPAR-Delta potláča používanie glukózy v tele v prospech lipidov. Účinkom takejto aktivity je maximalizácia odbúravania tukov a zlepšenie vytrvalosti a aeróbneho výkonu. Okrem toho je aktivácia PPAR-Delta spojená so zvýšenou regeneráciou kostrových svalov, zlepšením inzulínovej rezistencie, znížením koncentrácie glukózy a znížením triglyceridov.

Dávkovanie ACFT:

1-2 kapsuly 1 hodinu pred tréningom.

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward