• Iba online

Pure Labs Kanna 90 kapslí

Pure Labs Kanna 90 kapslí-je relaxačný doplnok obsahujúci 500 mg juhoafrického rastlinného extraktu – Sceletium Tortuosum.Doplnok zvyšuje motiváciu,zvyšuje bdelosť a pozornosť. Prirodzene stabilizuje náladu,emócie a zvyšuje energetickú hospodárnosť neurónov. Extrakt KANNA 20: 1 (Sceletium tortuosum) Kanna poskytuje eufóriu, vytrvalosť a všestranný pocit pohody,relaxu. Kanna bojuje proti stresu a úzkosti interakciou s mozgovými dopamínovými a serotonínovými receptormi. Dávky medzi 350 mg až 2 000 mg sú bežné a účinky sú veľmi dobré.
19,99 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Pure Labs Kanna 90 kapslí.Nootropikum,pre eufóriu, vytrvalosť a všestranný pocit pohody,relaxu.Doplnok zvyšuje motiváciu,zvyšuje bdelosť a pozornosť. Prirodzene stabilizuje náladu a emócie,zvyšuje energetickú hospodárnosť neurónov.

Pure Labs Kanna 90 kapslí je relaxačný doplnok obsahujúci 500 mg juhoafrického rastlinného extraktu – Sceletium Tortuosum v jednej kapsule. Mesembrín – alkaloid prítomný v rastline pôsobí ako inhibítor spätného vychytávania serotonínu, čo vedie k zvýšeniu hladiny serotonínu v mozgu. Vďaka tomu účinne zlepšuje náladu a znižuje depresiu.

Mesembrenón, ďalší alkaloid, pôsobí ako inhibítor spätného vychytávania serotonínu aj ako inhibítor fosfodiesterázy 4 (PDE4) a zlepšuje kognitívnu funkciu. Má protizápalové a neuroprotektívne účinky. Výskumy ukazujú, že doplnok extraktu z kanny znižuje úzkosť a inhibuje rast kortikosterónu (stresový hormón).

Prípravok založený na Sceletium Tortuosum sa odporúča ľuďom trpiacim depresívnymi poruchami, depresívnou náladou, úzkosťou alebo zníženou sebaúctou. Perfektný ako pomoc v boji proti nespavosti. Odporúča sa v období nadmerného vystavenia stresorom. Doplnok zvyšuje motiváciu a zvyšuje bdelosť a pozornosť. Prirodzene stabilizuje náladu a emócie a zvyšuje energetickú hospodárnosť neurónov.

dávkovanie:

1 – 2 kapsuly denne

Extrakt KANNA 20: 1 (Sceletium tortuosum) Kanna poskytuje eufóriu, vytrvalosť a všestranný pocit pohody,relaxu. Kanna bojuje proti stresu a úzkosti interakciou s mozgovými dopamínovými a serotonínovými receptormi. Dávky medzi 350 mg až 2 000 mg sú bežné a účinky sú veľmi dobré.

Stručná história tejto magickej zložky:
Domorodci a novodobí Rastafariáni v Južnej Afrike vedia, ako prekonať zlý deň, pár vecí. Ich storočný liek na liečenie zlej nálady prichádza v podobe rastliny Kanna – Sceletium Tortuosum – rastliny pôvodnej v regióne. Od pravekých čias pastieri a lovci-zberači používajú Kannu ako látku meniacu náladu. Prvý známy písomný popis použitia závodu bol v roku 1662 Jan Van Riebeeck. Pripravená sušená bylina bola tradične žuvaná a prehltnutá, ale odvtedy bola spracovaná na kapsuly a čaje.

 

Nootropiká, nootropikum, nootropné doplnky výživy, znižujú stres, úzkosť, proti zápalové účinky, zvyšujú koncentráciu, náladu a celkovú kognitívnu funkciu, chránia neuróny,pred voľnými radikálmi, zvyšujú produktivitu, znižujú únavu, výrazne zvýšená vytrvalosť a celková fyzická výkonnosť, zlepšená kognitívna výkonnosť. Nootropikum alebo nootropná látka je biochemicky aktívna látka, ktorá sa prirodzenou cestou zúčastňuje na mozgových metabolických procesoch a umožňuje mozgu riadiť všetky mentálne aj telesné funkcie.Charakteristiky účinkov takejto látky sú tieto: Viditeľný účinok na mentálne funkcie a samoregulačné mechanizmy mozgu s pomerne rýchlym nástupom. Ľahká priechodnosť mozgovou krvnou bariérou. Zanedbateľný výskyt vedľajších nežiaducich účinkov, nemožnosť vzniku závislosti na užívaní a neprítomnosť abstinenčných príznakov po prerušení alebo ukončení užívania. Užívanie mozgového nutrientu poskytuje: zostrenie zmyslového vnímania, spracovanie väčšieho množstva informácií, zlepšenie schopnosti pamäti, stabilizáciu emócií a nálad, aktivizáciu duševných aj fyzických síl, zlepšenie funkcie samoregulačného režimu, zvýšenú odolnosť voči stresovým činiteľom, zvýšenú sexuálnu apetenciu a energiu, účinnú prevenciu pred degeneratívnymi ochoreniami, spomalenie procesov starnutia a jeho prejavov.

Nutritional Information

Serving Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 90

Amount Per Serving:

Kanna Extract (Sceletium tortuosum) 100mg

Other Ingredients: Gelatin (Capsule), Rice Flour, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide.

Directions Take 1-3 Capsules per day, with water.

Dávkovanie: 1-2 kapsle denne,pre eufóriu, vytrvalosť a všestranný pocit pohody a relaxu

4 kapsle,pred spaním na kvalitný a dobrý spánok

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward