• Iba online

RBS 30HZ-Odstránenie červených pavúčich žiliek

Odstránenie červených pavúčich žiliek,červených cievok.Odstraňovač červených žiliek,cievok RBS.Pigmentové lézie,úprava: fliačiky, starecké škvrny, pigmentácie,Benígne(nezhubné)šírenie-kožné výrastky: Milia, hybridný névus, intradermálny névus, ploché bradavice, tukové granule,Krvné zrazeniny,Vredy na nohách,Lymfedém,Odstránenie krvných(pavúčich) žiliek,Cievne lézie!

0,00 €
s DPH Na objednávku - termín upresníme
Množstvo
Na objednávku - termín upresníme
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Odstraňovač červených pavúčich žiliek,červených cievok RBS.Profesionálny lekársky-dermatologický prístroj s vysokým výkonom,CE certifikovaný!

50 kusov-ošetrovacích drôtov zadarmo!

Precíznosť ošetrenia prístrojom RBS, ktorý pracuje s ihlou tenšou ako vlas, a digitálne riadený kontrolný systém nastavenia energie zaručuje odstránenie už prvých prejavov rozšírených žiliek pri minimálnom resp. žiadnom poškodení pokožky.

Pri menších ošetreniach a jemnejších žilkách nezostávajú takmer žiadne chrastičky, pri hrubších cievkach alebo citlivejšej pokožke môžu vzniknúť chrasty, ktoré však po pár dňoch zmiznú.Na rozdiel od iných ošetrení ako je intenzívne pulzné svetlo (IPL), lasery, fotónové svetlo, kde je nutných viacero ošetrení na dosiahnutie želateľného efektu, pri tomto prístroji nastáva takmer okamžitý efekt a vo väčšine prípadoch postačí len jedno ošetrenie.

Prístroj na odstránenie červených žiliek RBS využíva ultra vysokú frekvenciu 30 MHz k okamžitej koagulácii hemoglobínu vo väčších kapilároch a k ich uzatvorení. RBS efekt odstraňuje a rozbíja hemoglobín cielene vysokou teplotou s frekvenciou 1/100 za sekundu. 

Rozšírené cievky môžu byť odstránené už po jedinom ošetrení. Pomáha aj pri odstraňovaní lézií, kapilár a intravaskulárneho hemoglobinu, ktorého malé molekuly sú absorbované do kožného tkaniva. 

Vysoká hustota energie spôsobuje to, že tkanivo je koagulované takmer okamžite a sú absorbované v priebehu 3-7 dní. Pre červené žilky väčšieho rozsahu je nutné ošetrenie opakovať.

Liečebný rozsah eSKIN:

• Odstránenie cievok: tvár, ruky, nohy a celé telo 

• Pigmentové lézie,úprava: fliačiky, starecké škvrny, pigmentácie

• Benígne(nezhubné)šírenie-kožné výrastky: Milia, hybridný névus, intradermálny névus, ploché bradavice, tukové granule

• Krvné zrazeniny

• Vredy na nohách

• Lymfedém

• Odstránenie krvných(pavúčich) žiliek

• Cievne lézie

• Liečba akné

Technické špecifikácie

Vstupné napätie 220V-50HZ/110V-60HZ
Príkon 500W
Výstupný výkon 0-100% ± 10%
Výstupná frekvencia 30MHz
Výstupné napätie AC 30-150V
Ošetrovacia drôtená ihla 0,01 mm (priemer)
Výstupný režim Kontinuálny a pulzný 
Displej  Dotykový displej 8.4"
Prevádzkový režim Dotykom na obrazovku
Rozmery 395 × 460 × 130mm

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward