iPLAM-Liečba laserom 15W

Liečba a terapia laserom.Terapeutický laser.Diodový laserový systém.Laser sa používa v stomatológií, ORL, dermatológií a endoskopických aplikáciach chirurgie, gastroenterológie, urológie, bronchoskopie, gynekológie a neurochirurgie.

 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

iPLAM Terapeutický diodový laser 15W - 810nm / 980nm

iPLAM je nová generácia prenosných laserov na liečbu a fyzikálnu terapiu laserom.

Maximálny výkon dosahuje, až 15W a ponúka dve vlnové dĺžky 810nm/980nm na výber.iPLAM je na dobíjateľnú batériu.Chladenie objektívne udržuje pleť,pri nízkej teplote počas laserovej liečby.

Multifunkčný diodový laser pracujúci na vlnovej dĺžke810nm / 980 nm o výkone 15W. Vlnová dĺžka 810nm /  980 nm bola vybratá ako optimálna z hľadiska zvýšenej absorpcie laserového žiarenia v tkanive a dobrého koagulačného efektu. Nízky elektrický príkon, bezúdržbová technológia laserových diód a nízka hmotnosť predurčujú laser k mobilnému nasadeniu na rôzných pracoviskách.

Multifunkčné použitie

Laser sa používa v stomatológií, ORL, dermatológií a endoskopických aplikáciach chirurgie, gastroenterológie, urológie, bronchoskopie, gynekológie a neurochirurgie.

Výhoda

810nm/980nm voliteľné

15W / 810nm alebo 980nm pre výber, s CW, jeden impulz a pulzný režim.

 

Užívateľsky prívetivé rozhranie

Rýchly prevádzkový režim na ošetrenie, je jednoduché nastaviť všetky parametre na ošetrenie.

Laserová terapia triedy IV

Laserová terapia sa používa na zmiernenie bolesti, na urýchlenie hojenia a zníženie zápalu. Ak je svetelný zdroj umiestnený na pokožku, fotóny prenikajú niekoľko centimetrov a vstrebávajú sa do mitochondrií, časť energie produkujúcich bunky. Táto palivová energia má mnoho pozitívnych fyziologických reakcií vedúcich k obnoveniu normálnej bunkovej morfológie a funkcie. 

Laserová terapia sa úspešne používa na liečbu širokého spektra zdravotných problémov, vrátane problémov pohybového ústrojenstva, artritídy, športových úrazov, pooperačných rán, diabetických vredov a kožných ochorení. 
Hlavným cieľom laserovej terapie je stimulovať bunky,aby plnili svoju prirodzenú funkciu, ale pri zvýšenej rýchlosti. Cielený hemoglobín a cytochróm c oxidázy.Vysoký výkon diódového lasera pomôže dýchaniu a potom v dôsledku toho má terapia dobrý výsledok a výkon. V ostrom kontraste k "studenej lasery", ktoré poskytujú žiadny pocit alebo pocit, bude vysoký výkon diódový laser terapia poskytujú teplé a vyhladzovanie pocit. 
Na rozdiel od mnohých farmakologickej liečby, ktoré maskovať bolesť, alebo len sa zameriavajú na príznaky choroby, laserová terapia lieči základnú podmienku alebo patológie pre podporu hojenia. To znamená, že liečba je účinná a výhody laserovej terapie sú dlhotrvajúce.

Biologické účinky

 

Anti-Zápalový účinok laserovej terapie 

Laserová terapia má anti-edemic účinok, spôsobuje vazodilatáciu, ale tiež preto, že aktivuje lymfatické kanalizácie (kanalizácia opuchnuté oblasti). V dôsledku toho dochádza k zníženiu opuchu v dôsledku podliatin alebo zápalom.

Anti-Pain (analgetikum) 

Laserová terapia je vysoko priaznivý účinok na nervové bunky, ktoré bolesť blok prenášané týmito bunkami do mozgu a ktorá znižuje citlivosť nervov. Ďalej, vzhľadom k menšej zápalu, je menší opuch a menšie bolesť.

Zrýchlené opravy tkaniva a rast buniek 

Fotóny svetla z lasera preniknú hlboko do tkanív a buniek urýchlia reprodukciu a rast. Laserové svetlo zvyšuje energiu k dispozícii bunky tak, že bunka môže dostať živiny rýchlejšie a zbaviť sa odpadu.

Lepšie Cievne aktivity 

Laserové svetlo výrazne zvýši tvorbu nových kapilár v poškodenom tkanive, ktorá urýchľuje proces hojenia, uzatvára rany rýchlo a znižuje jazvy.

Zvýšená metabolická aktivita 

Laserová terapia vytvára väčší výstupy špecifických enzýmov, viac kyslíka a zaťaženie jedlo častíc pre krviniek.

Spúšťacie body a akupunktúrne body 

Laserová terapia stimuluje svalové spúšťacie body a akupunktúrnych bodov na neinvazívne základe poskytuje úľavu od bolesti pohybového aparátu.

Aké sú výhody lasera?

 
 • Liečba je bezbolestná
 • Vysoko účinný,pre veľa chorôb 
 • Odstraňuje bolesti
 • Znižuje potrebu liečiv
 • Obnovuje normálny rozsah pohybu a fyzické funkcie
 • Ľahká aplikácia
 • Neinvazívne
 • Ne-toxické
 • Nie sú známe nepriaznivé účinky
 • Žiadne interakcie na lieky
 • Často sú zbytočné chirurgické zákroky
 • Poskytuje alternatívne ošetrenie,pre pacientov,ktorý nereagovali na iné terapie

 

Technické špecifikácie

Typ lasera GaAlAs diódový laser
Model iPLAM
Vlnová dĺžka 810nm/980nm
Maximálny výkon 15W
Prevádzkový režim CW, Pulzný
Trvania impulzu 1ms-10s
Opakovanie-Hodnoty 0.02Hz-500Hz
Životnosť Cez 10 000 hod
Laser Diódový laser 650 nm, výkon <5mW
Režim ovládania True Color Touch Screen, 3.5''
Napätie / prúd 110/220 V AC, 5A, 50/60 Hz
Rozmery 102 (H) x 120 (H) * 280 (L) mm
Hmotnosť 700g dobíjateľná batéria
Súlad s bezpečnostnými normami CE0197
Špecifikácie môžu byť zmenené bez predchádzajúceho upozornenia.

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward