Hammer Labz Osta Strength 90 kapslí

Hammer Labz Osta Strength 90 kapslí.MK-2866 je selektívny modulátor androgénnych receptorov, ktorého cieľom je zvýšiť rast svalovej hmoty. Prípravok tiež zabraňuje strate predtým vyvinutej svalovej hmoty a posilňuje silu. Mechanizmus účinku je viacsmerný a prípravok sa môže použiť nielen na budovanie svalovej hmoty. Športovci ho používajú na regeneráciu po tréningu na starostlivosť o kĺby a svalové tkanivo. Okrem toho ovplyvňuje stratu tuku a zvýšenie vaskularity najviditeľnejšie okolo 9. týždňa používania produktu.
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Hammer Labz Osta Strength 90 kapslí.Hammer Labz je novým výrobcom doplnkov stravy z USA. Široká škála produktov zahŕňa doplnky so silnými, aktívnymi zložkami pre pokročilých športovcov. Efektívna prevádzka a silné receptúry, ako aj testovanie a analýza každej šarže výrobkov nezávislými laboratóriami zabezpečujú najvyššiu starostlivosť o spotrebiteľa. Vysoko kvalitné výrobky v klinických dávkach zabezpečujú najlepšie športové výsledky. Inovatívne recepty vytvorené spoločnosťou Hammer Labz majú šancu stať sa lídrom medzi predtréningovými doplnkami, prípravkami na budovanie svalov, ph a spaľovačmi tukov.

Hammer Labz Osta Strength obsahuje čistý MK2866 v dávke 10 mg na kapsulu. MK-2866 je selektívny modulátor androgénnych receptorov, ktorého cieľom je zvýšiť rast svalovej hmoty. Prípravok tiež zabraňuje strate predtým vyvinutej svalovej hmoty a posilňuje silu. Mechanizmus účinku je viacsmerný a prípravok sa môže použiť nielen na budovanie svalovej hmoty. Športovci ho používajú na regeneráciu po tréningu na starostlivosť o kĺby a svalové tkanivo. Okrem toho ovplyvňuje stratu tuku a zvýšenie vaskularity najviditeľnejšie okolo 9. týždňa používania produktu.

Väčšina cyklov s ostarínom trvá 8 až 12 týždňov. Cyklus pre začínajúcich športovcov začína nižšou dávkou 10 mg. S väčšími skúsenosťami s používaním sarmov sa dávka môže zvýšiť, ale celý cyklus by nemal trvať dlhšie ako 12 týždňov. MK-2866 je vysoko anabolický a vďaka dobrej strave s nadbytkom kalórií a intenzívnym tréningom môžete ľahko vyvinúť nové svaly. Počas redukčnej diéty vám použitie mk-2866 umožňuje stratiť telesný tuk a zároveň zabrániť svalovej hmote. Prípravok nemá žiadne vedľajšie účinky vo forme gynekomastie, vypadávania vlasov alebo záchvatov hnevu.

Dávkovanie Osta Sila:

20-30 mg - 8 týždňov

Hammer Labz
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward