Lawless Labs Ibuta HGH MK-677 45 kapslí

Lawless Labs Ibuta HGH 45 kapslí.MK-677, tiež označovaný ako Ibutamoren alebo Nutrobal, je mimetikum grelínu. Prípravok má silný anabolický a antikatabolický účinok, účinne znižuje hladinu kortizolu v krvi a vytvára ideálne podmienky pre rozvoj svalovej hmoty. Okrem toho nemení hladiny prolaktínu a luteinizačného hormónu (LH).Laboratóriá Ibuta Lawless Labs napodobňujú pôsobenie hormónu hladu grelínu, čo vedie k zvýšeniu množstva rastového hormónu vylučovaného telom. Zvýšenie GH automaticky zvyšuje vylučovanie inzulínu podobného rastového faktora-1, ktorý je jedným z najžiadanejších hormónov medzi kulturistami. Na rozdiel od syntetického, exogénneho rastového hormónu, je organizmom celkom dobre znášaný.
 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Platba kartou, prevodom, hotovosť a na dobierku SR, ČR

 

Doručenie tovaru do 1-3 dní SR, ČR, AT, DE, HU, PL

Lawless Labs Ibuta HGH 45 kapslí.Vyskúšajte Ibuta Lawless Labs vo vysokej dávke 25 mg, jednej z najlepších látok podporujúcich rastový hormón!

Lawless Labs Ibuta je jedným z najúčinnejších prostriedkov dostupných na trhu a je alternatívou k steroidom a prohormónom, ktorá úplne zodpovedá ich účinnosti bez toho, aby spôsobovala silné vedľajšie účinky.

MK-677, tiež označovaný ako Ibutamoren alebo Nutrobal, je mimetikum grelínu. Prípravok má silný anabolický a antikatabolický účinok, účinne znižuje hladinu kortizolu v krvi a vytvára ideálne podmienky pre rozvoj svalovej hmoty. Okrem toho nemení hladiny prolaktínu a luteinizačného hormónu (LH).

Laboratóriá Ibuta Lawless Labs napodobňujú pôsobenie hormónu hladu grelínu, čo vedie k zvýšeniu množstva rastového hormónu vylučovaného telom. Zvýšenie GH automaticky zvyšuje vylučovanie inzulínu podobného rastového faktora-1, ktorý je jedným z najžiadanejších hormónov medzi kulturistami. Na rozdiel od syntetického, exogénneho rastového hormónu, je organizmom celkom dobre znášaný.

Ibutamoren je možné kombinovať s Ligand a RAD-140. Jedna kapsula obsahuje 25 mg účinnej látky s vysokou biologickou dostupnosťou! Polčas rozpadu MK677 je 24 hodín, preto je vynikajúcou alternatívou k hormonálnym injekciám, ktoré by sa mali vykonávať niekoľkokrát denne, aby sa udržala príslušná koncentrácia somatropínu (GH).

Výhody používania laboratórií Ibuta Lawless Labs:

Je známe, že zvýšené prírastky svalovej hmoty MK-677 (Ibutamoren) sú účinné pri zvyšovaní ľudského rastového hormónu, ako aj rastového faktora 1 podobného inzulínu (IGF-1). Oba tieto hormóny hrajú dôležitú úlohu pri budovaní svalovej hmoty a zvyšovaní sily. Zvýšenie týchto hormónov vám umožňuje rýchlo zväčšiť veľkosť svalov. Laboratóriá Ibuta Lawless Labs poskytujú trvalé a netučné priberanie na váhe. Zvýšené hladiny GH a IGF-1 poskytujú ideálne prostredie pre rast a vývoj svalovej hmoty. Umožňuje vám odhaliť detaily a bezchybné predstavenie postavy.

Lepšia kvalita spánku Mnoho používateľov, ktorí študovali MK 677, zaznamenali výrazné zvýšenie celkovej kvality spánku. Ovplyvňuje hlavne spánok v režime rýchleho pohybu očí (REM). Aj preto sa považuje za skvelú zlúčeninu na zotavenie.

Zlepšuje kvalitu pokožky a vlasov. Pretože je známe, že táto zlúčenina účinne zvyšuje hladinu rastového hormónu, môže mať pozitívny vplyv aj na pokožku a vlasy. Ukázalo sa, že HGH interaguje s kožnými bunkami, čo môže mať pozitívny vplyv na kvalitu buniek.

Zvyšuje metabolizmus, umožňuje vám strácať telesný tuk a znižovať telesnú hmotnosť

Umožňuje vám vykonávať dlhšie tréningy s ďalšou váhou, znižuje pocit únavy počas dňa. Dokonale ovplyvňuje náladu. Hladina rastového hormónu sa zvyšuje postupne, takže cítiť výsledky vyžaduje určitý čas.

Dávkovanie laboratória Ibuta Lawless:

1 kapsula denne v noci.

Lawless Labs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Revange Quatro Load 735g Revange Quatro Load 735g
  • Iba online
  • -20,00 €

Revange Quatro Load 735g

Cena 29,98 € Bežná cena 49,98 € -20,00 €
Syntrax Nectar 907g Syntrax Nectar 907g
  • Iba online
  • -20,00 €

Syntrax Nectar 907g

Cena 34,75 € Bežná cena 54,75 € -20,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward