Reakiro Hemp Hand Sanitiser Spray 30ml

Reakiro konopný dezinfekčný prostriedok na ruky 30 ml

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Reakiro konopný dezinfekčný prostriedok na ruky 30 ml
Zabíjanie choroboplodných zárodkov neznamená, že musíte poškodiť pokožku. Tento dezinfekčný prostriedok na ruky zabíja 99,9% baktérií, udržuje vaše ruky čisté a zabraňuje šíreniu infekcie.

Veľkosť dezinfekčného prostriedku na ruky:  30 ml

Zabíjanie choroboplodných zárodkov neznamená, že musíte poškodiť pokožku. Tento dezinfekčný prostriedok na ruky zabíja 99,9% baktérií, udržuje vaše ruky čisté a zabraňuje šíreniu infekcie. A s pridaním prírodného konopného oleja budú vaše ruky chránené a hydratované, čo zabráni vyschnutiu, popraskaniu a hrubosti pokožky. Ochrana tejto vrchnej vrstvy pokožky je nevyhnutná na ochranu tela pred infekciou.

Vzorec na báze alkoholu - 75% čistý alkohol
zabíja 99,9% baktérií! Znižuje šírenie nákazlivých chorôb, ako je prechladnutie a chrípka. Rýchlo sa vstrebáva - 10 sekúnd. Nastrekujte ruky, až kým nie sú mokré ruky, a dôkladne ich trite do sucha.

Obsahuje prírodný konopný olej
Konopný olej obsahuje veľké množstvo všetkých esenciálnych aminokyselín a je bohatým zdrojom kyseliny linolovej - najlepšie známy pre svoju schopnosť hydratovať a chrániť pokožku.

Hydratuje pri čistení!
Náš produkt, ktorý pôsobí ako antiseptikum, tiež pôsobí ako zvlhčovač vďaka prirodzeným hydratačným vlastnostiam konopného oleja. Tento dezinfekčný prostriedok na ruky zanechá vaše ruky svieži a prirodzene hydratovaný, bez lepivých zvyškov.

Nádoba na vreckové vrecká
Pohodlne si to vezmite so sebou do svojho automobilu, do tašky na kabelku, do kabelky, do pracovnej tašky alebo do vrecka na dezinfekciu, osvieženie alebo čistenie na cestách. To znamená absolútny pokoj s ultimátnym pohodlím pre vás a vašu rodinu, nech ste kdekoľvek!

Recyklovateľné obaly
Recyklácia zabraňuje tomu, aby sa výrobky a materiály stali odpadom, transformuje ich na úplne nové, predlžuje ich životnosť a pomáha chrániť prírodné zdroje planéty.

Prečo sanitárny sprej konope na ruky?

Celé roky sme nasledovali myšlienku, že na to, aby sme porazili baktérie, musíme používať ručné antiseptiká. Aj keď je to pravda, mnohí čelia dôsledkom používania týchto výrobkov: suchá pokožka, odieranie, praskanie pokožky - ich telá sú preto náchylnejšie na vírusy. Prečo musí byť v tejto neustále sa vyvíjajúcej spoločnosti výsledok? No, už to tak nie je. Naše dezinfekčné prostriedky na ruky pôsobia ako antiseptikum a vďaka prirodzeným hydratačným vlastnostiam konopného oleja pôsobia ako hydratačný krém na ruky.

prísady

Izopropylalkohol 17,4 g
Peroxid vodíka 0,04 g
Konopný olej 0,5g
Aqua 6,0g
glycerín 0,6g

Ako použiť

Malo by sa aplikovať dostatočné množstvo tak, aby všetky povrchy rúk boli úplne zakryté a zostali mokré najmenej 10 sekúnd.Reakiro CBD
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward