• Iba online
  • -20,00 €

Naughty Boy Prime Flexin 30 pack

Naughty Boy Prime Flexin 30 pack.Komplexná špičková kĺbová výživa.Flexin je pokročilý kĺbový vzorec pokrývajúci viac uhlov vrátane zdravia kĺbov a chrupaviek, mazania kĺbov, pohyblivosti kĺbov a podpory antioxidantov.Flexin je úplne transparentný a obsahuje patentované zmesi ZERO, takže presne viete, čo v každom balení dostanete. Každé balenie obsahuje štyri kapsuly obsahujúce glukozamín, chondroitín, cissus, kolagén a aquamin.Každé balenie tiež obsahuje 1000mg Omega 3 gél na podporu mazania kĺbov. Okrem vyššie uvedeného denné balenie obsahuje jednu kapsulu obsahujúcu CuruPrime, ApresFlex a BioPerine na podporu pohybu a mobility a nakoniec jednu tabletu obsahujúcu 1000mg vitamínu C na podporu antioxidantov.
59,99 €
39,99 € Ušetríte 20,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Naughty Boy Prime Flexin 30 pack.Komplexná špičková kĺbová výživa.Flexin je pokročilý kĺbový vzorec pokrývajúci viac uhlov vrátane zdravia kĺbov a chrupaviek, mazania kĺbov, pohyblivosti kĺbov a podpory antioxidantov.

Flexin je úplne transparentný a obsahuje patentované zmesi ZERO, takže presne viete, čo v každom balení dostanete. Každé balenie obsahuje štyri kapsuly obsahujúce glukozamín, chondroitín, cissus, kolagén a aquamin.

Každé balenie tiež obsahuje 1000mg Omega 3 gél na podporu mazania kĺbov. Okrem vyššie uvedeného denné balenie obsahuje jednu kapsulu obsahujúcu CuruPrime, ApresFlex a BioPerine na podporu pohybu a mobility a nakoniec jednu tabletu obsahujúcu 1000mg vitamínu C na podporu antioxidantov.
Naughty Boy
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

EPG Steel 75 120 kapslí EPG Steel 75 120 kapslí
  • Iba online
  • -20,00 €

EPG Steel 75 120 kapslí

Cena 39,98 € Bežná cena 59,98 € -20,00 €
arrow_upward