Revange Nutrition NO Stress 60 kapslí

Revange Nutrition NO Stress 60 kapslí-Revange No Stress je nový doplnok s relaxačným účinkom, bohatý na najúčinnejšie zložky, ktoré znižujú hladinu kortizolu a zlepšujú pohodu. Posilňovač mysle bojujúci proti stresu obsahuje silné zložky, vrátane Pheni, ktorý zaisťuje stav hlbokej relaxácie alebo 5 HTP, ktorý prirodzene zvyšuje hladinu serotonínu v mozgu, ktorý je zodpovedný za pohodu a znižuje depresiu.Žiadny doplnok stresu vám umožňuje prirodzene znižovať úzkosť a inhibuje rast kortikosterónu (stresového hormónu). Prípravok so silným regeneračným účinkom sa odporúča ľuďom, ktorí počas dňa zápasia s vysokou úrovňou stresu, depresívnymi poruchami, depresívnou náladou, úzkosťou alebo nervovou nespavosťou.

 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Revange Nutrition NO Stress 60 kapslí.Nootropikum, potláča stres, relax.Revange No Stress je nový doplnok s relaxačným účinkom, bohatý na najúčinnejšie zložky, ktoré znižujú hladinu kortizolu a zlepšujú pohodu. Posilňovač mysle bojujúci proti stresu obsahuje silné zložky, vrátane Pheni, ktorý zaisťuje stav hlbokej relaxácie alebo 5 HTP, ktorý prirodzene zvyšuje hladinu serotonínu v mozgu, ktorý je zodpovedný za pohodu a znižuje depresiu.

Žiadny doplnok stresu vám umožňuje prirodzene znižovať úzkosť a inhibuje rast kortikosterónu (stresového hormónu). Prípravok so silným regeneračným účinkom sa odporúča ľuďom, ktorí počas dňa zápasia s vysokou úrovňou stresu, depresívnymi poruchami, depresívnou náladou, úzkosťou alebo nervovou nespavosťou.

Revange Life No Stress zložky:

Pheni - zvyšuje regeneráciu tela a vedie k zvýšeniu vytrvalosti a fyzickej kondície. Je to tiež skvelý prípravok, ktorý zlepšuje kvalitu spánku, pretože uvádza telo do stavu hlbokej relaxácie a úľavy od stresu. Výrazne zlepšuje fungovanie mozgu, čo vedie k normalizácii metabolizmu mozgového tkaniva, ako aj k modulácii prietoku krvi v centrálnom nervovom systéme. Pheni tak zvyšuje efektívnosť ľudskej mysle a má vplyv na zlepšenie kognitívnych funkcií. Je to opatrenie, ktoré veľmi často používajú športovci, pretože zvyšuje sekréciu určitých izoforiem rastového hormónu, čím ovplyvňuje rýchly rast svalovej hmoty.

Rhodiola Rosea - rastlina patriaca do skupiny adaptogénov, rastlín, ktoré pomáhajú telu prispôsobiť sa vysokému psychickému a fyzickému stresu. Je tiež známy ako arktický koreň alebo zlatý koreň. Obsahuje viac ako 140 účinných látok, z ktorých dve najdôležitejšie sú rosavín a salidrosid. Rosavins a salidrozid zvyšujú hladinu serotonínu a dopamínu v mozgu. Okrem toho znižujú hladinu hormónov nadobličiek, ako sú glukokortikosteroidy a kortizol. Tieto hormóny sú produkované žľazami v strese. Obe zložky stimulujú syntézu endorfínov nazývaných hormón šťastia. Rosavins dokonale zlepšujú náladu, zvyšujú koncentráciu, zlepšujú pamäť a podporujú kognitívne funkcie. Hlavným účinkom Rhodioly je zmiernenie únavy, zlepšenie koncentrácie a zlepšenie nálady. To všetko sa premieta do lepších výsledkov v telocvični, ako aj v práci alebo škole.

5 Htp - zlúčenina, ktorá je priamym prekurzorom serotonínu, hormónu, ktorý hrá veľmi dôležitú úlohu v procesoch regulácie chuti do jedla, zlepšovania nálady a optimalizácie sekrécie iných hormónov. Keďže samotný serotonín nemá schopnosť prekročiť hematoencefalickú bariéru, účinným spôsobom, ako zvýšiť jeho hladinu, je suplementácia jeho prekurzormi, z ktorých najúčinnejší je 5-hydroxytryptofán. Početné štúdie ukazujú priamy vzťah medzi podávaním 5-HTP a zlepšením spánku, potlačením hladových záchvatov, normalizáciou hladiny inzulínu, kortizolu a prolaktínu alebo zmiernením úzkostných stavov.

L-Theanín - je neproteínová aminokyselina, ktorá sa prirodzene nachádza v listoch zeleného čaju - kamélii. Má psychoaktívne vlastnosti, pretože ľahko prechádza hematoencefalickou bariérou. Stabilizuje náladu, upokojuje, zmierňuje príznaky stresu a úzkosti. Používa sa tiež ako nootropné činidlo - zlepšenie kognitívnych funkcií, efektivity práce a efektívnosti učenia. Vedci preukázali účinnosť Theanínu pri zvyšovaní koncentrácie, bdelosti a produktivity a účinky sú viditeľné už počas prvej hodiny po podaní. Vedci sa domnievajú, že theanín je zodpovedný za relaxačný účinok zeleného čaju, ktorý ovplyvňuje intenzitu alfa vĺn v mozgu, pravdepodobne ovplyvnením aktivity určitých neurotransmiterov vrátane dopamínu a serotonínu. Je pozoruhodné, že táto aminokyselina môže zvýšiť bdelosť a jasnosť mysle a zároveň vás uviesť do stavu relaxácie a hlbokej relaxácie tak silno, že vydrží stimulačné účinky kofeínu. Vďaka tomu je vhodný pre ľudí, ktorí zle reagujú na stimulanty alebo ktorí trpia neuroticko-úzkostnými poruchami a zároveň potrebujú udržiavať vysokú produktivitu a bdelosť mysle.

Extrakt z Mucuna Pruriens - vysoko biologicky dostupný pre mozog, ktorý ľahko a efektívne zvyšuje možnosti syntézy dopamínu. Tento úžasný neurotransmiter je mimoriadne dôležitým prvkom pre správne fungovanie nervového systému a tok nervových signálov. Nedostatok dopamínu bol preukázaný u ľudí s diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou, najmä v oblastiach mozgu zodpovedných za jeho motorickú hladinu. Nízke hladiny tohto neurotransmitera sa môžu prejaviť nástupom straty pamäti, problémami s dosiahnutím plného sústredenia a koncentrácie a často postihujú starších ľudí.

Naringin - flavonoid nachádzajúci sa v grapefruite. Zvyšuje rýchlosť metabolizmu, zvyšuje lipolýzu, posilňuje cievy, má protizápalové vlastnosti a znižuje hladinu cholesterolu.

Extrakt z hroznových jadierok - Resveratrol obsiahnutý v hrozne pôsobí ako antioxidant a zachytáva voľné radikály, ktoré poškodzujú zdravé bunky tela. Je to látka, ktorá znižuje absorpciu LDL cholesterolu v stenách krvných ciev, znižuje riziko srdcových chorôb a aterosklerózy. Inhibuje agregáciu krvných doštičiek a zabraňuje tvorbe nebezpečných krvných zrazenín. Je vnímaná ako látka, ktorá má vlastnosti proti obezite a môže mať tiež priaznivý účinok pri prevencii cukrovky. Okrem toho má schopnosť znižovať hladinu krvného tlaku, čo je dôležitý faktor pri prevencii civilizačných chorôb.

Piperín 95% - aktívna zložka čierneho korenia, má termogénny účinok. Môže zvýšiť prívod krvi do tráviacich tkanív, čo vedie k lepšej stráviteľnosti zložiek potravy. Výrazne zlepšuje biologickú dostupnosť mnohých účinných látok doplnkov.

Dávkovanie bez stresu:

2 kapsuly denne.

Nootropiká, nootropikum, nootropné doplnky výživy, znižujú stres, úzkosť, proti zápalové účinky, zvyšujú koncentráciu, náladu a celkovú kognitívnu funkciu, chránia neuróny,pred voľnými radikálmi, zvyšujú produktivitu, znižujú únavu, výrazne zvýšená vytrvalosť a celková fyzická výkonnosť, zlepšená kognitívna výkonnosť. Nootropikum alebo nootropná látka je biochemicky aktívna látka, ktorá sa prirodzenou cestou zúčastňuje na mozgových metabolických procesoch a umožňuje mozgu riadiť všetky mentálne aj telesné funkcie.Charakteristiky účinkov takejto látky sú tieto: Viditeľný účinok na mentálne funkcie a samoregulačné mechanizmy mozgu s pomerne rýchlym nástupom. Ľahká priechodnosť mozgovou krvnou bariérou. Zanedbateľný výskyt vedľajších nežiaducich účinkov, nemožnosť vzniku závislosti na užívaní a neprítomnosť abstinenčných príznakov po prerušení alebo ukončení užívania. Užívanie mozgového nutrientu poskytuje: zostrenie zmyslového vnímania, spracovanie väčšieho množstva informácií, zlepšenie schopnosti pamäti, stabilizáciu emócií a nálad, aktivizáciu duševných aj fyzických síl, zlepšenie funkcie samoregulačného režimu, zvýšenú odolnosť voči stresovým činiteľom, zvýšenú sexuálnu apetenciu a energiu, účinnú prevenciu pred degeneratívnymi ochoreniami, spomalenie procesov starnutia a jeho prejavov.

Dávkovanie: 2 kapsle denne

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward