• Iba online
  • -20,00 €

Driven Sports TRIAZOLE 90caps

Driven Sports TRIAZOLE 90caps.Triazole 90 caps testosterón booster je silný prípravok, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu a je modulátorom estrogénu. Vytvorené na pomoc pri budovaní sily a zvyšovaní rastu svalovej hmoty. Zvýšené množstvo testosterónu znamená zvýšenú syntézu bielkovín, ktorá podporuje rast svalov. Avšak blokovanie estrogénu prostredníctvom konverzie z testosterónu pomocou enzýmu nazývaného aromatáza a prostredníctvom jeho priameho účinku na receptory vám umožňuje udržiavať koncentráciu tohto hormónu na primeranej úrovni, aby sa maximalizovali výhody užívania triazolov.
64,00 €
44,00 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Driven Sports TRIAZOLE 90caps.Triazol 90 caps testosterón booster

Triazole 90 caps testosterón booster je silný prípravok, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu a je modulátorom estrogénu. Vytvorené na pomoc pri budovaní sily a zvyšovaní rastu svalovej hmoty. Zvýšené množstvo testosterónu znamená zvýšenú syntézu bielkovín, ktorá podporuje rast svalov. Avšak blokovanie estrogénu prostredníctvom konverzie z testosterónu pomocou enzýmu nazývaného aromatáza a prostredníctvom jeho priameho účinku na receptory vám umožňuje udržiavať koncentráciu tohto hormónu na primeranej úrovni, aby sa maximalizovali výhody užívania triazolov.

Kapsuly Triazol 90 sú:

  • Posilňovač testosterónu,
  • Silný účinok,
  • Podporuje libido,
  • Zlepšuje regeneráciu,
  • Blokátor estradiolu,
  • Lepšia nálada

Triazol 90 caps testosterón posilňovacie zloženie:

Extrakt z Brassaiopsis glomerulata (pZole) – vzácna zlúčenina nachádzajúca sa v kríku Brassaiopsis glomerulata, estrogénovom modulátore, ktorý sa považuje za jeden z najsilnejších
na trhu.

Extrakt z včelieho propolisu - propolis je živica používaná včelami a jej extracie obsahuje CAPE, úplne prírodný SERM (selektívny modulátor estrogénového receptora).
CAPE vytláča estrogén z estrogénových receptorov, čím znižuje počet estrogénových receptorov.

Extrakt Prunella vulgaris - má antiestrogénne vlastnosti, aktivuje arylové uhľovodíkové receptory, ktoré môžu interagovať s estrogénom. Kurkumín je hlavná zlúčenina nachádzajúca sa v rastline Curcuma longa (extrakt z kurkumy). Pracuje synergicky s CAPE a podporuje proti oxidačnému stresu, ktorý negatívne ovplyvňuje proces regenerácie. Je to spôsobené indukciou proteínu heme oxygenázy-1 (HO-1). Prunella Vulgaris má podobný účinok a poskytuje ďalší antioxidačný účinok.

Lepidium meyenii, inak známy ako: maca, známa v Južnej Amerike, považovaná za adaptogény podporujúce fungovanie imunitného systému.
Bolo navrhnuté, že ide o špecifickú podporu vytrvalosti tela. Maca je považovaná za antioxidant a predpokladá sa, že má priaznivý vplyv na plodnosť.

Aspratát zinočnatý - Zinok je esenciálny minerál potrebný na udržanie optimálnej hladiny testosterónu v sére. Naproti tomu aspartát pôsobí ako sekundárny posol v tele
, ktorý pomáha semenníkom produkovať testosterón.

Extrakt z čierneho korenia - štandardizovaný ovocný extrakt Piper nigrum L (čierne korenie) - Bioperín. Zvyšuje perorálnu biologickú dostupnosť niektorých súčasne podávaných
zlúčenín, vrátane užívania triazolu. A čo viac, môže zvýšiť účinnosť samotného kurkumínu, ako je uvedené v jednej štúdii o 2 000%

Produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Určené pre zdravých dospelých a ľudí starších ako 18 rokov.

Triazol 90 caps testosterón booster navrhované použitie:

Ako doplnok výživy užívajte 1 kapsulu 3-4 krát denne. Neprekračujte 8 týždňov nepretržitého používania.

Driven Sports
Nový produkt
2 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

EPG Steel 75 120 kapslí EPG Steel 75 120 kapslí
  • Iba online
  • -20,00 €

EPG Steel 75 120 kapslí

Cena 39,98 € Bežná cena 59,98 € -20,00 €
arrow_upward