Blackstone Labs Recomp RX 120 kaps

Blackstone Labs Recomp RX 120 kapslí. Inzulín booster IGF-1.Zvyšuje rast čistej svalovej hmoty, inhibítor katabolizmu svalov, zvyšuje voľný testosterón, zvyšuje NO, spaľovač tukov! Každý jednotlivec (muž alebo žena), ktorý chce premeniť tuk na svaly! Najlepšie z USA! Originálna aktuálna TOP verzia USA!

 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Blackstone Labs Recomp RX 120 kapslí. Inzulín booster IGF-1.Zvyšuje rast čistej svalovej hmoty, inhibítor katabolizmu svalov, zvyšuje voľný testosterón, zvyšuje NO, spaľovač tukov! Každý jednotlivec (muž alebo žena), ktorý chce premeniť tuk na svaly! Najlepšie z USA! Originálna aktuálna TOP verzia USA!

Originálny popis a zloženie doplnku:

Dávkovanie: 2 x denne 2 kapsle pred jedlom s vysokým obsahom sacharidov, najlepšie 8 týždňov v kuse, potom 4 týždne pauza

Kto potrebuje Recomp RX?

 • Každý jednotlivec (muž alebo žena), ktorý chce vymeniť tuk za svaly!
 • Každá osoba, ktorá sa snaží znížiť zlý cholesterol a tukové zásoby.
 • Každý jednotlivec, ktorý chce znížiť premenu krvného cukru na tuk.
 
 • Silový športovci (kulturisti, vzpierači, fitnes atď):
 
  • Ak sa snažíte nabrať čistú svalovú hmotu, pri eliminácii tuku.
  • Pre zvýšenie svalového glykogénu, čím sa zvyšuje svalová regenerácia a výkonnostný potenciál.
  • Zvýšenie pevnosti kostí zvýšením IGF-1 aktivity.
  • Znižiť hladinu estrogénov inhibíciou aromatázy.
 
  • Vytrvalostný športovci (crossfitteri, bežci, triatlonisti, atď.):
 
  • Pre zvýšenie svalového glykogénu,čo zvyšuje svalovú regeneráciu a výkonnostný potenciál.
  • Zvýšenie pevnosti kostí zvýšením IGF-1 aktivity.
  • K inhibícií zápalových cytokínov, IL-6, a COX-2 špecificky.

Blackstone Labs Recomp Rx 120 Caps inzulínový napodobňovač

Blackstone Labs Recomp Rx 120 Caps inzulínový napodobňovač. Citlivosť na inzulín je kľúčovým faktorom ovplyvňujúcim metabolické zdravie tela. Ľudia s nízkou citlivosťou na inzulín sú náchylnejší na rozvoj cukrovky, obezity a srdcových chorôb. Jedným zo spôsobov, ako zvýšiť citlivosť na inzulín, je použitie vhodných doplnkov stravy, ako je Recomp Rx. Recomp Rx je doplnok výživy, ktorý je určený na podporu citlivosti na inzulín a stimuláciu produkcie prírodného anabolitu IGF-1.

Čo je Recomp Rx?

Recomp Rx je doplnok výživy s jedinečným zložením, ktoré je navrhnuté tak, aby pomáhalo zvyšovať citlivosť tela na inzulín a stimulovalo produkciu IGF-1. Zloženie Recomp Rx obsahuje rôzne zložky vrátane kyseliny ursolovej a extraktu z listov banaba.

Ako funguje Recomp Rx?

Recomp Rx účinkuje tak, že zvyšuje citlivosť tela na inzulín a stimuluje produkciu prírodného anabolitu IGF-1. Kyselina ursolová, ktorá je jednou z hlavných zložiek Recompu Rx, pomáha zvyšovať citlivosť tela na inzulín zvýšením transportu glukózy do svalových buniek. Banaba, ďalšia zložka Recomp Rx, tiež pomáha zvyšovať citlivosť na inzulín zvýšením počtu inzulínových receptorov vo svalových bunkách.

Zloženie čiapok Blackstone Labs Recomp Rx 120:

1 dávka, 1 kapsula:

RECOMP Rx tuk pre svalovú matricu - 500 mg - obsahuje extrakt z listov rozmarínu, ktorý je bohatý na kyselinu ursolovú. Kyselina ursolová môže pôsobiť rôznymi spôsobmi, aby pomohla regulovať hladinu glukózy v krvi. Môže pomôcť zlepšiť citlivosť tkaniva na inzulín, čo znamená, že telo môže lepšie využívať inzulín na spracovanie glukózy. Kyselina ursolová môže tiež inhibovať aktivitu enzýmov, ktoré prispievajú k rozkladu sacharidov, čo môže pomôcť udržať stabilnú hladinu glukózy v krvi. Štúdie tiež ukázali, že kyselina ursolová môže pomôcť zlepšiť lipidogram alebo hladinu krvného tuku znížením zlého cholesterolu (LDL) a zvýšením dobrého cholesterolu (HDL).

Banaba Leaf - 60 mg - rovnako ako kyselina ursolová, extrakt z listov banaba pomáha výrazne senzibilizovať tkanivá na inzulín. To umožňuje efektívnejšie využitie konzumovanej potravy, čo sa zase premieta do lepšieho anabolického účinku. Extrakt môže tiež zvýšiť hladinu IGF-1, silného anabolika, ktoré je zodpovedné za rast tkanív v tele. Štúdie tiež naznačujú, že listy banaba môžu mať pozitívny vplyv na zdravie srdca a reguláciu cholesterolu v krvi. Bioaktívne zlúčeniny v listoch banaba môžu pomôcť znížiť zlý cholesterol (LDL) a zvýšiť dobrý cholesterol (HDL).

Dávkovanie Blackstone Labs Recomp Rx 120 Caps:

1 porcia, 1 kapsula, 3-krát denne.

Blackstone Labs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Tested Gaba 120 kapslí Tested Gaba 120 kapslí
 • Iba online
 • -15,00 €

Tested Gaba 120 kapslí

Cena 14,98 € Bežná cena 29,98 € -15,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward