• Iba online
 • -10,00 €

Predator Nutrition L-DOPA 90 kapslí

Predator Nutrition L-DOPA 90 kapslí.Aminokyselin.Vysoko účinný 98% extrakt.Aminokyselina l-dopa je prekurzorom dopamínu.Wellness.Najvyššia účinnosť.Dlhoročná história používania.L-Dopa je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá pôsobí ako prekurzor mnohých neurochemikálií, ako je adrenalín a dopamín. Predator L-Dopa používa 98% extrakt Mucuna Pruriens, najvyšší možný štandard zabezpečujúci najlepšie možné výsledky.

29,99 €
19,99 € Ušetríte 10,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Predator Nutrition L-DOPA 90 kapslí.Čarovné fazuľky. Od neplodnosti a impotencie až po Parkinsona.Je divo rastúca i pestovaná fazuľa s vysokým obsahom fytofarmák ako L-dopa 3-6 %), bielkovín (proteínov 25-30 %) a ďalších cca 37 fytochemických farmaceuticky aktívnych látok Mucuna je jedným z významných zdrojov suroviny (L-dopy) pre výrobu liekov na Parkinsonovu chorobu. Je zaradená do rodiny – fabaceae, rod -mucuna, druh – Pruriens. Vyskytuje sa od rovníkových oblastí až po púšte od južnej Ameriky cez Afriku a južnú a juhovýchodnú Áziu. Na rôznych miestach Zeme má rôzne synonimá, ako Carpogon Pruriens, Mucuna Aterrinia, Mucuna Cyanosperma, Negretia Pruriens.

Tiež na rôznych miestach má udomácnených viacero názvov, ako Africká fazuľa, Zamatová fazuľa, Chlpatá fazuľa, Neskafé, Velvet bean, Cowhage, Bengálska fazuľa.
Kvety majú väčšinou tmavofialovú farbu, prípadne ružovú a bielu, listy na stonke má tri vedľa seba a ich zvláštnosťou je že cez deň sú bočné listy zdvihnuté (rozpažené) a cez ezonoc si listy spustí smerom dolu (pripaží).
V domorodých kultúrach v Guatemale, Brazílii, Afrike, Indii je využívaná po úprave ako potravina. V Afrike v niektorých regiónoch nechajú v jutových riedko tkaných vreckách fazuľu Mucuny namočenú v tečúcej vode potoka dva až tri dni. Po vybratí z vody ju varia, po dvoch troch hodinách vodu vylejú a fazuľu ďalej upravujú a jedia.

LIEČITEĽSKÁ FUNKCIA

Hlavné smery liečiteľského využitia Mucuny Pruriens:

 • sú na liečbu impotencie a erektilnej disfunkcie,
 • afrodiziakálne účinky (stimulanty),
 • anabolické účinky na rast svalov (produkcia rastového hormónu),
 • pri liečbe Parkinsonovej choroby (L – dopa),
 • pri chudnutí (prekurzor tukov na svalovú hmotu),
 • pri liečbe neplodnosti (zvyšuje kvalitu a pohyblivosť spermií),
 • vysoká antioxidačná aktivita..

TRADIČNÁ MEDICÍNA

 • na čistenie krvi (detoxikácia)
 • bolesti svalov,
 • bolesti kĺbov, pri reumatických bolestiach
 • na vypudzovanie parazitov (odčervenie),
 • na stimulovanie nervového systému (CNS),
 • proti kašľu
 • vypudenie obličkových kameňov
 • na stimuláciu činnosti maternice (pri problémoch s oplodnením),
 • na zmiernenie menštruačných problémov
 • proti nadúvaniu
 • pri diabete
 • opuchoch,
 • svalovej slabosti,
 • cholera,
 • pásové opary
 • trasľavosť a pri liečbe nádorov …

ALTERNATÍVNA MEDICÍNA

V alternatívnej medicíne sa využíva väčšinou prášok z fazule Mucuny 2 x za deň po 1-1, 5 g. Nedoporučuje sa pre tehotné a dojčiace ženy. S rôznymi liekmi môžu byť vyvolávané interakcie, preto je doporučené prípadné užívanie konzultovať zo svojim alebo odborným lekárom, lebo fazuľa Mucuna Pruriens je vlastne surovina na výrobu liekov na liečbu Parkinsonovej choroby (L – dopa).V ajurvédskej a čínskej tradičnej medicíne ako i v ľudovom liečiteľstve Afrických a iných národov sa Mucuna Pruriens pre svoje výnimočné fytochemické zloženie a obsah látok využíva po stáročia.V USA bolo zaregistrovaných niekoľko patentov i pre potravinárske využitie Mucuny ako napríklad chlieb z mucuny a iné potraviny pre určité cieľové skupiny ľudí.

NEPLODNOSŤ A ZNÍŽENÁ PLODNOSŤ

Vedecké štúdie uskutočňované v poslednom období potvrdili, že hlavnov príčinov neplodnosti, hlavne u mužov, ale i u žien je dôsledok vplyvu oxidačného stresu, nedostatok niektorých dôležitých minerálov, ako aj dlhodobé vystavenie sa samotným rizikám súvisiacimi so životným prostredím.

Pri podávaní Mucuny Pruriens bolo pozorované zlepšenie (návrat) mitochondrionálneho membránového potenciálu, obnovenie procesu žliaz s vnútorným vylučovaním a spermatogény, čo sa dá prisudzovať nutričným adaptogénnymafrodiziakálnym a regeneračným vlastnostiam a účinkom Mucuny Pruriens.

Dá sa konštatovať, že Mucuna Pruriens zlepšuje plodnosť – zvyšuje tvorbu a kvalitu spermií. U žien látky obsiahnuté v Mucune Pruriens stimulujú činnosť maternice a priaznivo ovplyvňujú ich plodnosť.

PARKINSONOVA CHOROBA, NEURODEGENERATÍVNE CHOROBY

Parkinsonova choroba je druhým najčastejšie sa vyskytujúcim neurodegeneratívnym ochorením, čo sa pripisuje postupnému pomalému poškodzovaniu mozgových buniek, ktoré sa starajú o produkciu dopamínu. Na liečbu sa využíva 5 skupín antiparkinsoník a to podľa účinkov a druhov prejavov. V 70-tych rokoch bolo zahájená účinná liečba Parkinsonovej choroby L-dopou, ktorá je vo významnej miere zastúpená v Mucune Pruriens.

V poslednom období sa v rôznych výskumných a vedeckých prácach zaoberajúcich sa Mucunou Pruriens bolo zistených viac ako 37farmaceuticky a biologicky aktívnych látok prospešných ľudskému organizmu, vrátane vysokého obsahu L-dopy (5 – 6%). L-dopa je priebežne transformovaná cez organizmus, na tvorbu dopamínu, ktorý významne spomaľuje postup chronických prejavov, pričom sa podieľa na terapeutických účinkoch, na kvalite života pacientov postihnutých Parkinsonovou chorobou a iných neurodegeneratívnych ochorení.

Posledné výskumy potvrdzujú pri aplikácii Mucuny Pruriens výrazné spomalenie progresivity postupu Parkinsonovej choroby a prínos pre spomalenie postupu chorôb súvisiacich s vekom pacientov pri neurodegeneratívnych poruchách. Pri aplikácii Mucuny Pruriens ako nervové tonikum sa zlepšil prenos nervových vzruchov a trasľavosť sa zmiernila alebo ustala.Z hľadiska liečivých účinkov a fytochemického zloženia sa Mucuna Pruriens zaraďuje na významné miesto v oblasti rastlinného materiálu pre svoje liečivé účinky a využitie ako obnoviteľného zdroja suroviny pre výrobu liekov a na liečiteľské účely.

SVALOVÝ STIMULANT – RASTOVÝ HORMÓN

Látky obsiahnuté v Mucune Pruriens patria do skupiny neurotransmiterov, ktoré vo významnej miere zvyšujú produkciurastového hormónu, čo má za dôsledok zlepšenie kondície imunitného systému, odbúravanie tukov a podporu rastu svalovej hmoty.

Pri chudnutí so súčasným užívaním Mucuny Pruriens, sa v organizme spaľujú tukové bunky, bez viditeľnej zmeny objemu svalovej hmoty.

AFRODIZIAKÁLNE ÚČINKY

Mucuna Pruriens obsahuje látky, ktoré zabezpečujú zvýšenú produkciu dopamínu a zvyšujú obsah testosterónu v krvy a organizme, v dôsledku čoho sa zvyšuje libido užívateľa, zvyšuje sexuálna túžba a podporuje správna činnosť pohlavných orgánov, a to aj u mužov, aj u žien.

OBEZITA A ZNIŽOVANIE NADVÁHY

Látky, ktoré obsahuje Mucuna Pruriens pôsobia ako prekurzov tukov na svalovú hmotu, pričom sa zabraňuje vytváraniu tukovej hmoty a tvorbe nových tukový buniek v organizme.

Urýchli sa proces metabolizmu a činnosť týchto látok v súvislosti s vhodnou pohybovou aktivitou urýchľuje a stabilizuje proces znižovanie nadváhy – chudnutie bez jojo efektu.

STARNUTIE ORGANIZMU

Postupne s vekom sa v organizme znižuje hladina a produkcia rastového hormónu, ktorého produkcia je v období mladosti dostatočná. Mucuna Pruriens obsahuje komplex látok, ktoré zabezpečujú zvýšenú produkciu rastového hormónu a s tým súvisiacu regeneračnú schopnosť organizmu aj vo vyššom veku.

Spolu s významnou antioxidačnou kapacitov obsiahnutých látok v kombinácii s posilnením mozgovej činnosti dopamínom je Mucuna Pruriens vysoko odporúčaná pre ľudí vo vyššom veku.

L-Dopa je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá pôsobí ako prekurzor mnohých neurochemikálií, ako je adrenalín a dopamín. Predator L-Dopa používa 98% extrakt Mucuna Pruriens, najvyšší možný štandard zabezpečujúci najlepšie možné výsledky.L-DOPA sa môže používať priebežne podľa potreby. Na rozdiel od stimulantov, ktoré môžu viesť k negatívnym spätnoväzbovým slučkám, užívanie l-dopy nie je spojené s odrazovým efektom, keď sa preruší.L-Dopa je vhodná pre dospelých mužov aj ženy, ktorí chcú extrakt s vysokou čistotou.

Obsahujúci extrakt z Mucuna Pruriens, ktorý je štandardizovaný na 98% L-Dopa, aminokyselinu, ktorá bola rozsiahle študovaná, aby mala rôzne účinky, L-Dopa je bežne používaný wellness doplnok, ktorý je zaujímavý pre širokú škálu užívateľov.

L-Dopa je aminokyselina, ktorá sa vyrába a používa ako súčasť normálnych biologických funkcií u ľudí. Odvodený z biosyntézy l-tyrozínu, L-Dopa je prekurzorom syntézy neurotransmitera dopamínu.

Upozorňujeme, že každá vaňa obsahuje 90 kapsúl, nie 100, ako je uvedené na štítku.

PRÍSADY

PREDÁTOROVA VÝŽIVA L-DOPA 90 KAPSULY

PREDÁTOROVA VÝŽIVA L-DOPA 90 KAPSULY
VEĽKOSŤ PORCIE: 1
POČET DÁVOK V BALENÍ: 90
  MNOŽSTVO ZA PORCIU  
Extrakt z mucuna pruiens štandardizovaný na L-DOPA 98% ,     120mg  
PRÍSADY:Mikrokryštalická celulóza, želatína, ryžová múka, stearan horečnatý

NAVIGAČNÉ POKYNY

Ako doplnok výživy užívajte jednu kapsulu jeden až dvakrát denne s vodou.

Nový produkt
3 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward