• Iba online
 • -20,00 €

Cocoon Labz Andro EP-Extreme 60 kapslí

Cocoon Labz Andro EP-Extreme 60 kapslí je silný anabolický doplnok, ktorý dokonale podporuje rast suchej svalovej hmoty.Je produkt so silnými anabolickými účinkami. Kombinácia prírodných anabolík ako Turkesteron, Ecdysterone a Laxogenin dáva veľmi dobrý efekt pri podpore rastu svalovej hmoty. Okrem toho v produkte nájdete Episatene, ktorý dokonale kontroluje hladinu estrogénu, vďaka čomu je vaša postava plná a tvrdá zároveň s viditeľnými káblami! Andro T vám umožní dosiahnuť veľmi dobré masové efekty, prispeje k výraznému zlepšeniu svalovej sily a umožní vám zlepšiť kvalitu vašej postavy.
99,99 €
79,99 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Cocoon Labz Andro EP-Extreme 60 kapslí je silný anabolický doplnok, ktorý dokonale podporuje rast suchej svalovej hmoty.Je produkt so silnými anabolickými účinkami. Kombinácia prírodných anabolík ako Turkesteron, Ecdysterone a Laxogenin dáva veľmi dobrý efekt pri podpore rastu svalovej hmoty. Okrem toho v produkte nájdete Episatene, ktorý dokonale kontroluje hladinu estrogénu, vďaka čomu je vaša postava plná a tvrdá zároveň s viditeľnými káblami! Andro T vám umožní dosiahnuť veľmi dobré masové efekty, prispeje k výraznému zlepšeniu svalovej sily a umožní vám zlepšiť kvalitu vašej postavy.

Efekty Cocoon Labz Andro EP-Extreme 60 kapslí:

 • zvýšenie testosterónu,
 • Podpora svalovej sily,
 • Buduje čistú svalovú hmotu,
 • Podporuje libido,
 • Znižuje aktivitu estrogénu,
 • Urýchľuje regeneráciu,
 • Obsahuje doplnok EPISTANE,
 • Umožňuje vám dosiahnuť suchú a tvrdú postavu,
 • Znižuje aktivitu myostatínu,
 • Silný anabolický účinok.

Komu by sme mali odporučiť Cocoon Labz Andro EP-Extreme 60 kapslí?
Doplnok sa odporúča pokročilým ľuďom, ktorí očakávajú silné anabolické účinky, ktoré umožňujú rast čistej svalovej hmoty a výrazné zlepšenie vzhľadu siluety. Silný anabolický efekt účinne podporuje tréningové efekty a umožňuje vám nabrať 4-6 kg kvalitnej svalovej hmoty. Vzhľadom na obsah Epistane odporúčame používať PCT suplementáciu po ukončení cyklu.

Zloženie:
1 porcia: Extrakt z
Ajuga Turkestenica – stanfarajca pre 10% Turkesterón – 1000 mg – Turkesterón je v súčasnosti najobľúbenejšou zložkou prírodného pôvodu, ktorá vykazuje veľmi silný anabolický potenciál. Táto akcia dokonale ovplyvňuje rast svalovej hmoty, dáva skutočné zmeny vzhľadu siluety a zvyšuje svalovú silu. Ajuga Turkestenica obsahuje okrem turkesterónu aj ďalšie rastlinné ekdysteroidy, ktoré zosilňujú pôsobenie hlavnej účinnej látky.

Ecdysterone – 1000 mg – anabolická účinná látka zo skupiny fytohormónov, ktorá silne inhibuje tvorbu myostatínu. Tento účinok sa efektívne premieta do zvýšenej svalovej hmoty odstránením všetkých fyziologických obmedzení spôsobených myostatínom. Ecdysterón okrem toho, že pôsobí ako inhibítor myostatínu, môže účinne zvyšovať hladinu testosterónu, a preto sa často používa ako doplnok k posilňovačom testosterónu.

PROEPICATE-300mg. Epicatechine je flavonoid, ktorý sa nachádza v kakaových semenách a v zelenom čaji. Zdravotné účinky epicatechinu sú známe už niekoľko sto rokov, no nedávne výskumy ukázali, že tento flavonoid môže byť prospešný pre liečbu úbytku svalovej hmoty. Prečo je to tak? Epicatechine pôsobí ako inhibítor myostatínu. V stručnosti povedané, myostatín predstavuje gén v ľudskom tele, ktorý diktuje, koľko svalov máme. V minulosti sa genetickým výskumníkom podarilo vynájsť blokátory myostatínu a to bol zásadný prielom v genetickom dopingu. Pokiaľ je myostatínu v organizme málo, máme viac svalov a naopak. Jeho blokovanie je teda na mieste. Okrem priameho vplyvu na nárast svalovej hmoty má epicatechine ďalšie významné vlastnosti pre zdravie: zníženie rizika vzniku kardiovaskulárnych problémov, zvýšenie záťažovej kapacity, zvýšená angiogenéza (tvorba krvných ciev).Optimálna denná dávka predstavuje 300 – 600 mg Epicatechinu. Môžete ho užívať neobmedzene počas celého roka. Epicatechine je látka, ktorá podľa vedcov môže konkurovať aj penicilínu. Podľa najnovších výskumov je pre ľudský organizmus tak dôležitý, že by mal byť zaradený medzi vitamíny.

Laxosterón – 150 mg – je zlúčenina rastlinného pôvodu, ktorá vykazuje vlastnosti podobné hormónom. V športových suplementoch sa používa ako prvok podporujúci budovanie svalovej hmoty vďaka svojmu silnému anabolickému potenciálu. Látka nespôsobuje rast estrogénu, nenarúša prirodzený hormonálny systém a je úplne bezpečná pri používaní.

Extrakt z hroznových jadierok 95% – 20 mg – je predovšetkým bohatým zdrojom OPC – látok so silnými antioxidačnými vlastnosťami, ktoré vykazujú mnohé biologické a zdraviu prospešné účinky. Pôsobenie OPC účinne znižuje hladinu celkového cholesterolu a zlepšuje pomer LDL a HDL lipoproteínov. Silný antioxidačný potenciál účinne tlmí zápaly a urýchľuje regeneráciu.

Epistane – 20 mg – 2a,3a-epitio-17a-metyl-17b-hydroxy-5a-adrostan – látka zo skupiny prohormónov, ktorá má silný anabolický účinok so zníženými vedľajšími účinkami. Jeho pôsobenie účinne podporuje rast svalovej hmoty a poskytuje kvalitné svalové prírastky. Nespôsobuje totiž zvýšenie hladiny estrogénu, vďaka čomu je telo tvrdé, suché a pevné.

Vitamín B6 – 10 mg – pôsobením vitamínu B6 podporuje predovšetkým činnosť nervovej sústavy, umožňuje efektívnejší prenos nervových vzruchov, čím účinne podporuje okrem iného svalovú kontraktilitu a fyzické cvičenie. Pyridoxín je tiež doplnok, ktorý kontroluje hladiny prolaktínu a účinne znižuje jeho množstvo v tele.

Vitamín E – 10 mg – je veľmi silný antioxidant, ktorý je výborný v prevencii aktivity voľných radikálov. Ochranným účinkom proti oxidácii zlúčenín obsiahnutých v produkte je aj pridanie vitamínu E do komplexných doplnkov stravy. Vitamín E je zodpovedný aj za dobrú náladu, podporuje koncentráciu a uvoľňuje emocionálne napätie.

Piperín 95% – 5 mg – je účinná látka, ktorá je obsiahnutá v plodoch čierneho korenia. Jeho pôsobenie výrazne zvyšuje úroveň absorpcie účinných látok obsiahnutých v doplnku. Mechanizmus spočíva v blokovaní špecifických enzýmov, ktoré bránia absorpcii účinných látok. Okrem toho podporuje trávenie a pôsobí protizápalovo.

Naringenin – 5 mg – je silná látka zo skupiny citrusových flavonoidov, svojím pôsobením podporuje vstrebávanie účinných látok obsiahnutých v prípravku, ale má aj pro-zdravotnú funkciu. Naringenín podporuje kardiovaskulárny systém, znižuje hladinu cholesterolu, ako aj podporuje citlivosť tkanív na inzulín.

Vitamín D3 – 10 000 IU – Vitamín D3 je základnou zložkou stravy športovca. Svojím pôsobením účinne podporuje činnosť mnohých systémov a predovšetkým ovplyvňuje správne hormonálne funkcie. V mnohých kruhoch je vitamín D3 považovaný za stimulátor testosterónu a jeho nedostatky prispievajú k zhoršovaniu činnosti endokrinného systému, čo okrem iného zhoršuje športový výkon.

Dávkovanie: 1 dávka, 1 kapsula denne.

COCOON LABZ
Nový produkt
2 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward