• Iba online
  • -20,00 €

ALR Industries Chain'd Out® 600g

ALR Industries Chain'd Out® 600g.60 dávok.To, čo odlišuje ALRI's Chain'd Out® od ostatných produktov BCAA na trhu, je presne toto: BCAA chránené alfa-hydroxy estermi od Chain'd Out® výrazne zabraňujú normálnej premene BCAA na krvný cukor... nazýva sa to „glukoneogenéza“ — aj pri diéte alebo počas kardia.Okrem toho technológia Alpha-Hydroxy od ALRI podporuje oveľa dlhší polčas života všetkých dôležitých živín, ktoré sa nachádzajú v BCAA od Chain'd Out® (výsledkom je viac svalovej hmoty a lepšie časy regenerácie). Tým, že sa vyhnete normálnej premene BCAA na glukózu, vaše telo dostane o 47-60 % viac BCAA Chain'd Out® v porovnaní s bežnými BCAA. Preklad: Viac svalov, rýchlejšie zotavenie. Použite menej, získajte viac!Takže, mení sa Chain'd Out® na cukor? 
Príchute
64,00 €
44,00 € Ušetríte 20,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

ALR Industries Chain'd Out® 600g.To, čo odlišuje ALRI's Chain'd Out® od ostatných produktov BCAA na trhu, je presne toto: BCAA chránené alfa-hydroxy estermi od Chain'd Out® výrazne zabraňujú normálnej premene BCAA na krvný cukor... nazýva sa to „glukoneogenéza“ — aj pri diéte alebo počas kardia.Okrem toho technológia Alpha-Hydroxy od ALRI podporuje oveľa dlhší polčas života všetkých dôležitých živín, ktoré sa nachádzajú v BCAA od Chain'd Out® (výsledkom je viac svalovej hmoty a lepšie časy regenerácie). Tým, že sa vyhnete normálnej premene BCAA na glukózu, vaše telo dostane o 47-60 % viac BCAA Chain'd Out® v porovnaní s bežnými BCAA. Preklad: Viac svalov, rýchlejšie zotavenie. Použite menej, získajte viac!

Takže, mení sa Chain'd Out® na cukor? Vieme, že BCAA chránené alfa-hydroxy estermi sa tejto konverzácii veľmi vyhýbajú, ako to dokázala KLINICKÁ ŠTÚDIA porovnávajúca Chain'd Out® s inou vedúcou značkou BCAA. Chceme však, aby ste sa takto rozhodli VY. Neverte marketingu, dôverujte sebe. Urobte si pred a po teste glukózy v krvi ako v štúdii a presvedčte sa sami, ako Chain'd Out® pozitívne ovplyvní vašu glykémiu!

VEDA

Chain'd Out® – Zlepšenie výkonu pomocou aminokyselín s rozvetveným reťazcom

Skutočná hodnota BCAA je dobre známa ako v literatúre, tak aj v praxi. Spoločnosť ALR Industries, ktorá sa nikdy neuspokojila s jednoducho dobrým alebo dokonca vynikajúcim, posunula BCAA na najvyššiu úroveň pre ohromujúce účinky. ALR sa rozhodla zvýšiť výkon na „anabolický pohon“ s Chain'd Out®.

Chain'd Out® využíva technológiu Alpha-Hydroxy na zvýšenie systémovej biologickej dostupnosti a využitia chudého tkaniva o 47-60 % , čím sa presná receptúra ​​ALR stáva rýchlejšou a účinnejšou s menším dávkovaním v porovnaní so „štandardnými“ produktmi na trhu.

Ešte dôležitejšie je, že BCAA chránené alfa-hydroxy estermi sa výrazne vyhýbajú glukoneogenéze (rozkladu na glukózu na pravidelné využitie kalórií alebo ukladanie tuku), a to aj pri diéte alebo v období stresu (kardio atď.). Pridajte k tomu technológiu Chain'd Out®, ktorá zvyšuje polčas rozpadu týchto veľmi dôležitých živín, čo vedie k väčšiemu objemu svalov a rýchlejšiemu zotaveniu. Ak ste zaplatili za BCAA, prečo dostávate 47-60% cukru?

Kliknutím TU zobrazíte štúdiu vplyvu krvného cukru Chain'd Out®, kde nájdete úplné informácie.

Chain'd Out® obsahuje štrukturálne unikátne nehormonálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) leucín, valén a izoleucín, ktoré sú odvodené od asimilácie bielkovín. BCAA aktivujú kľúčové enzýmy a genetické faktory v syntéze bielkovín pred, počas a po fyzickom cvičení. BCAA, konkrétne leucín, majú silné anabolické účinky na metabolizmus bielkovín tým, že zvyšujú rýchlosť syntézy bielkovín v chudom tkanive a znižujú rýchlosť degradácie bielkovín v kľudovom ľudskom svale. Niektoré „chránené“ štruktúry BCAA to robia oveľa lepšie ako iné.

Vedecky navrhnuté zloženie v Chain'd Out® je posilnené pridaním silných antikatabolických činidiel, anabolických kofaktorov a obsahuje výrazné zlepšenie nálady, plus energizujúce zložky na podporu:

  • Neuveriteľné synergické zvýšenie proanabolického pohonu†
  • Sústredená energia a zlepšenie nálady (bez akéhokoľvek nervozity alebo negatívnych stimulačných vlastností) †
  • Zlepšená sila, vytrvalosť, vytrvalosť a regenerácia†
  • Optimalizovaná vazodilatácia a využitie živín†
  • Zlepšené okysličenie a boj proti stresu, únave, ako aj iným kontraproduktívnym telesným procesom†

Spoločnosť ALR Industries posunula vedu o adaptogénoch ďaleko za všetko, čo sme doteraz videli. Chain'd Out® je jednoznačne najkomplexnejšia a dominujúca BCAA receptúra ​​na trhu. Môžete skutočne vidieť a cítiť rozdiel ALR už od prvého zaradenia Chain'd Out® do vašich denných potrieb výkonu.

†Tieto vyhlásenia neboli hodnotené FDA. Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

NEPOUŽÍVAJTE JEDNOTLIVCI DO 21 ROKOV. NEPOUŽÍVAJTE, AK TEHOTE ALEBO DOJČATE. Tento produkt je určený len pre zdravé osoby. Neužívajte, ak máte zdravotný stav alebo užívate nejaké lieky na predpis. Pred použitím tohto produktu sa poraďte s lekárom, ak máte už existujúci zdravotný stav vrátane cukrovky alebo hypoglykémie alebo ak užívate lieky na zníženie hladiny glukózy alebo iné lieky alebo doplnky, ktoré ovplyvňujú hladinu cukru v krvi. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

 NAVRHOVANÉ POUŽITIE

Ako doplnok stravy rozmiešajte jednu (1) zarovnanú odmerku (10 gramov) v 12 unciach vody a dobre pretrepte, 1-3 krát denne (v závislosti od telesnej hmotnosti konzumujte nasledujúce dávky pred a počas tréningu).

Často kladené otázky

Otázka: Čítal som, že doplnky BCAA naozaj nerobia veľa a len sa premieňajú na cukor. Je to pravda?

A: Dobre, zopakujeme to, pretože je to také dôležité!

To, čo odlišuje ALR's Chain'd Out® od ostatných produktov BCAA na trhu, je presne toto:

BCAA chránené alfa-hydroxy estermi od Chain'd Out® výrazne zabraňujú glukoneogenéze (rozkladu a premene na glukózu na pravidelné využitie kalórií alebo ukladanie tuku) – dokonca aj pri diéte alebo počas kardia.

Okrem toho technológia Alpha-Hydroxy od ALR výrazne zvyšuje polčas rozpadu všetkých dôležitých živín, ktoré sa nachádzajú v BCAA od Chain'd Out® (čo vedie k väčšej svalovej hmote a rýchlejšiemu zotaveniu) – A zvyšuje systémovú biologickú dostupnosť a využitie chudého tkaniva až na 47-60% , vďaka čomu je presné zloženie ALRI rýchlejšie a účinnejšie s menším dávkovaním v porovnaní so „štandardnými“ produktmi na trhu. Preklad : Viac svalov, rýchlejšie zotavenie. Použite menej, získajte viac!

Takže, mení sa Chain'd Out® na cukor? Vieme, že BCAA chránené alfa-hydroxy estermi sa tejto konverzácii veľmi vyhýbajú, ako dokazuje táto krátka KLINICKÁ ŠTÚDIA , avšak chceme, aby ste sa takto rozhodli.

Neverte marketingu, dôverujte sebe. Urobte si pred a po teste cukru v krvi ako v štúdii a presvedčte sa sami, ako Chain'd Out® pozitívne ovplyvní vašu glykémiu!

Otázka: Môže sa Chain'd Out® užívať s HumaPro®?

Odpoveď: HumaPro® a Chain'd Out® sú hnacou silou „dokonalých párov“; funguje synergicky na podporu zdravého svalového tkaniva a prostredníctvom prerozdeľovania živín, vyhýba sa glukoneogenéze (premena aminokyselín na cukor) a pomáha udržiavať zdravé hladiny glukózy v krvi!

My v ALR Industries vyvíjame produkty, ktoré sú nielen podporované vedou a klinickými a lekárskymi testami, ale produkty, ktoré vám pomôžu cítiť sa, podávať výkon a byť čo najzdravšie.

Otázka: Aký je najlepší čas na užívanie Chain'd Out®?

Odpoveď: Chain'd Out® si môžete vychutnať v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu – najdôležitejšie však bude cvičenie pred a vnútri a najmä počas kardia, aby ste pomohli s hydratáciou, výdržou, využitím živín, energetickou hladinou a pomôcť urýchliť zotavenie.

Vynikajúca receptúra ​​Chain'd Out® poskytuje synergické zvýšenie proanabolického pohonu a stáva sa ešte účinnejším počas období s obmedzením kalórií, ako je tréning, kardio, obmedzenie kalórií v dôsledku diéty a stresu.

 

†Tieto vyhlásenia neboli hodnotené FDA. Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

NEPOUŽÍVAJTE JEDNOTLIVCI DO 21 ROKOV. NEPOUŽÍVAJTE, AK TEHOTE ALEBO DOJČATE. Tento produkt je určený len pre zdravé osoby. Neužívajte, ak máte zdravotný stav alebo užívate nejaké lieky na predpis. Pred použitím tohto produktu sa poraďte s lekárom, ak máte už existujúci zdravotný stav vrátane cukrovky alebo hypoglykémie alebo ak užívate lieky na zníženie hladiny glukózy alebo iné lieky alebo doplnky, ktoré ovplyvňujú hladinu cukru v krvi. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

ALR Industries
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward