• Iba online
 • -30,00 €

Performax SlinMax 120kapslí

Performax Labs SlinMax 120kapslí. Inzulín booster IGF-1.Zvyšuje rast čistej svalovej hmoty, inhibítor katabolizmu svalov, zvyšuje voľný testosterón, zvyšuje NO, spaľovač tukov! Každý jednotlivec (muž alebo žena), ktorý chce premeniť tuk na svaly! Najlepšie z USA! Originálna aktuálna TOP verzia USA!

59,99 €
29,99 € Ušetríte 30,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Performax Labs SlinMax 120kapslí. Inzulín booster IGF-1.Zvyšuje rast čistej svalovej hmoty, inhibítor katabolizmu svalov, zvyšuje voľný testosterón, zvyšuje NO, spaľovač tukov! Každý jednotlivec (muž alebo žena), ktorý chce premeniť tuk na svaly! Najlepšie z USA! Originálna aktuálna TOP verzia USA!

Inzulín je dôležitý hormón, ktorý reguluje príjem živín do buniek, napríklad svalov. Pre vzpierače určuje príjem uhľohydrátov a aminokyselín, ako je telo schopné napĺňať a rastovať svaly. Rast svalov môže byť obmedzený dostupnosťou aminokyselín a obmedzená dostupnosť uhľohydrátov môže spôsobiť, že sval sa sám kanibalizuje a premieňa aminokyseliny na zdroj paliva - uhľohydráty. Preto je nevyhnutné, aby vzpierače udržiavali svoju hladinu inzulínu optimalizovanú, aby sa zabezpečil transport a dodávka základných živín. Na vyriešenie týchto potrieb vám spoločnosť Performax Labs prináša SlinMaxTM, presný vzorec na maximalizáciu rozdelenia živín - dodávanie živín do svalov na palivo namiesto tukových buniek na uskladnenie. Táto kombinácia biomolekúl podporovaných výskumom zlepšuje pôsobenie inzulínu prostredníctvom viacerých mechanizmov,

• Na-R-ALA - stabilná forma alfa lipoovej kyseliny, ktorá zvyšuje pôsobenie inzulínu a prietok krvi, aby sa zlepšilo dodávanie živín.
• Berberín HCl - zlepšuje citlivosť na inzulín a prerozdeľovanie živín, ako aj niektoré liečivá.
• Banaba extrakt - Zvyšuje prísun sacharidov a súčasne zmenšuje tukové bunky.
• Izolát semien Trigonella - Štúdie preukázali zlepšený účinok inzulínu a zvýšené doplnenie glykogénu po konzumácii semien Trigonella.

SlinMaxTM bol vyrobený presne na zvýšenie inzulínu a na zlepšenie jeho činnosti prostredníctvom nezávislých mechanizmov. Preto namiesto toho, aby si navzájom konkurovali, spolupracujú synergicky, aby maximalizovali výhody, ktoré môže inzulín poskytnúť vášmu jedálničku a cvičebnému režimu. Odomknite silu inzulínu pomocou vedecky podloženého, účinne dávkovaného vzorca: SlinMaxTM!

Originálny popis a zloženie doplnku:

Dávkovanie: 2 x denne 2 kapsle pred jedlom s vysokým obsahom sacharidov, najlepšie 8 týždňov v kuse, potom 4 týždne pauza

Kto potrebuje SlinMax?

 • Každý jednotlivec (muž alebo žena), ktorý chce vymeniť tuk za svaly!
 • Každá osoba, ktorá sa snaží znížiť zlý cholesterol a tukové zásoby.
 • Každý jednotlivec, ktorý chce znížiť premenu krvného cukru na tuk.
 
 • Silový športovci (kulturisti, vzpierači, fitnes atď):
 
  • Ak sa snažíte nabrať čistú svalovú hmotu, pri eliminácii tuku.
  • Pre zvýšenie svalového glykogénu, čím sa zvyšuje svalová regenerácia a výkonnostný potenciál.
  • Zvýšenie pevnosti kostí zvýšením IGF-1 aktivity.
  • Znižiť hladinu estrogénov inhibíciou aromatázy.
 
  • Vytrvalostný športovci (crossfitteri, bežci, triatlonisti, atď.):
 
  • Pre zvýšenie svalového glykogénu,čo zvyšuje svalovú regeneráciu a výkonnostný potenciál.
  • Zvýšenie pevnosti kostí zvýšením IGF-1 aktivity.
  • K inhibícií zápalových cytokínov, IL-6, a COX-2 špecificky.
 

Pozor, upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Performax Labs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

PEScience Alphamine 244g PEScience Alphamine 244g
 • Iba online
 • -17,00 €

PEScience Alphamine 244g

Cena 32,99 € Bežná cena 49,99 € -17,00 €
arrow_upward