• novinka

Cocoon Labz Carda GW-501516 60 kapslí

Cocoon Labz Carda GW-501516 60 kapslí. Cardarine GW-501516 PPAR extrémne silný hardcore doplnok! Spaľovač tukov,stráta tuku,zrýchlenie metabolizmu,zlepšuje vaskularitu,hustotu svalov,zlepšuje vytrvalosť a výkon,pre všetky druhy športov.Doplnok Cardarine zvyšuje citlivosť svalových buniek na inzulín, vďaka čomu dosahujeme plnú postavu, porazené, tvrdé svaly so skvelou definíciou, pričom neustále znižujeme hladinu tuku v tele. To vedie k efektívnej rekompozícii zloženia tela a okamžitým vizuálnym efektom.Pri použití počas redukcie maximalizuje vašu prácu v telocvični, aby ste spálili viac kalórií a udržali svalovú hmotu počas kalorického deficitu.
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Cocoon Labz Carda GW-501516 60 kapslí. Cardarine GW-501516 extrémne silný hardcore doplnok! Spaľovač tukov,stráta tuku,zrýchlenie metabolizmu,zlepšuje vaskularitu,hustotu svalov,zlepšuje vytrvalosť a výkon,pre všetky druhy športov.

Doplnok Cardarine zvyšuje citlivosť svalových buniek na inzulín, vďaka čomu dosahujeme plnú postavu, porazené, tvrdé svaly so skvelou definíciou, pričom neustále znižujeme hladinu tuku v tele. To vedie k efektívnej rekompozícii zloženia tela a okamžitým vizuálnym efektom. Dôležitým aspektom je tiež skutočnosť, že v dôsledku zvýšenej spotreby tkaniva paličky zostávajú proteíny, z ktorých sú svaly postavené, neporušené, preto prakticky nedochádza ku katabolizmu. Pri použití počas redukcie maximalizuje vašu prácu v telocvični, aby ste spálili viac kalórií a udržali svalovú hmotu počas kalorického deficitu.

Obsahuje PPAR Cardarine GW-501516,10mg/kapsla. Tiež známy ako kardarín. PPAR je antagonistom peroxizómového aktivátora-delta-polypeptidového receptora, ktorý reguluje metabolizmus mastných kyselín. Doplnok sa odporúča športovcom na zvýšenie vytrvalosti v telocvični s intenzívnym vzpieraním a kardio tréningom. Doplnok GW získal meno medzi kulturistami ako cvičenie vo fľaši.

1 kapsula obsahuje 10 mg pravého PPAR GW 501516 Cardarine

Kardarínka je jednou z mála zlúčenín, ktorá účinne zvyšuje športový výkon. Najdôležitejším účinkom GW501516 je rýchlo znateľné zvýšenie sily, ktoré dosahuje 20-30%. Prípravok zvyšuje metabolizmus mastných kyselín a tiež znižuje použitie glukózy, čím zabraňuje jej poklesu počas cvičenia. Zlúčenina účinne zvyšuje svalovú vytrvalosť a ovplyvňuje spaľovanie tukov. Cardarine vám umožní udržať energiu v posilňovni a zvýšiť intenzitu tréningov. Väčšina športovcov užíva doplnok na stratu zbytočného tuku, pretože umožňuje príjem glukózy vo svaloch, čo pomáha dosiahnuť štíhlu a atletickú postavu.

Dávkovanie kardarínu:

1 kapsula 3x denne.

COCOON LABZ
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward