Glaxon Anomaly-Anabolic Peptides 180 kapslí

Glaxon Anomaly-Anabolic Peptides 180 kapslí.Ak chcete dosiahnuť pokrok rýchlejšie, bez rizika alebo vedľajších účinkov, Anomália môže byť pre vás skvelou voľbou! Ponuka produktov prezentovaných spoločnosťou Glaxon na nás naďalej robí dojem a ktovie, toto by mohla byť budúcnosť.
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Glaxon Anomaly-Anabolic Peptides 180 kapslí.Ak chcete dosiahnuť pokrok rýchlejšie, bez rizika alebo vedľajších účinkov, Anomália môže byť pre vás skvelou voľbou! Ponuka produktov prezentovaných spoločnosťou Glaxon na nás naďalej robí dojem a ktovie, toto by mohla byť budúcnosť.
Užívajte podľa pokynov každý deň, aby ste dosiahli viditeľné výsledky. Môže sa používať celoročne počas určitých období snahy o rýchlejšie zotavenie a získanie / udržanie svalov, napríklad pri deficite kalórií alebo návrate zo zranenia.
Anomália je prvý produkt svojho druhu, ktorý podporuje rast svalov prostredníctvom základnej bunkovej signalizácie nehormonálnym spôsobom, ktorý sa úplne vyhýba androgénnym dráham - čo z neho robí vhodný produkt pre mužov aj ženy.

Anomália je najnovší prírodný doplnok na budovanie svalov od spoločnosti Glaxon. Už majú jeden doplnok na báze peptidov, Flight Regenerate, ale tento používa niečo úplne nové a vzrušujúce pre nás!

Glaxon Anomaly obsahuje peptidovú formuláciu odvodenú z favových bôbov, ktorá je navrhnutá tak, aby maximalizovala anabolickú odpoveď svojím vlastným spôsobom. Extrakt zo stromu achiote GG-Gold je jedinou ďalšou účinnou látkou.

Doplnok je možné použiť na podporu rôznych cieľov, od straty tuku cez svalový prírastok až po rehabilitáciu. Keďže používa prírodné a nehormonálne zložky, môžu ho užívať muži aj ženy bez potreby bicyklovať.

Skladajte, ako chcete podporiť svoje ciele! Môžu sa užívať iné svalové staviteľy a srvátkový proteín by sa mal používať, ak sa snažíte uspokojiť svoje potreby prostredníctvom jedla samotného.

PRÍSADY

GLAXON

VEĽKOSŤ PORCIE: 6 KAPSÚL
POČET DÁVOK V BALENÍ: 30
MNOŽSTVO ZA PORCIU %DV*
Fava fazuľa (Vicia faba) hydrolyzát (ako PeptiStrong) 2400mg *
extrakt zo stromu achiote (Bixa orellana) [semeno] (std. do 30% geranylgeraniolu (výťažok 150 mg) ako GG-zlato) 500mg *
*Denná hodnota nie je stanovená

NAVIGAČNÉ POKYNY

Užívajte 6 kapsúl denne. To môže byť rozdelené do dvoch 3 kapsúl, ktoré je najlepšie užívať po tréningu a / alebo pred spaním. Len sa uistite, že ich užívate na prázdny žalúdok a pred aktiváciou nechajte 60-minútový čas prechodu žalúdkom. PAMÄTAJTE: Len udržujte svoj dávkovací protokol konzistentný!

Glaxon
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward