• Iba online
 • -10,00 €

Swanson Full Spectrum 7 Mushroom complex 60 caps

Swanson Full Spectrum 7 Mushroom complex 60 kaps.Zmes siedmich húb pre komplexnú výživu.Vyrobené z certifikovaných organických húb.Vegetariánske kapsuly.Swanson Health Products sú vaším zdrojom hubových doplnkov s desiatkami kvalitných možností, z ktorých si môžete vybrať. Náš nový komplex 7 húb obsahuje dnešné najobľúbenejšie doplnkové huby, všetky certifikované organicky pestované, vo vyváženej zmesi navrhnutej tak, aby poskytovala komplexnú výživu. Ázijské základné potraviny ako shiitake a reishi sa kombinujú s juhoamerickým blazei, morčacím chvostom (ktorý je populárny v Japonsku) a ďalšími v čisto vegetariánskych kapsulách. Je to ako mať 7 divov sveta na dlani!

29,00 €
19,00 € Ušetríte 10,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Swanson Full Spectrum 7 Mushroom complex 60caps.Zmes siedmich húb pre komplexnú výživu
- Vyrobené z certifikovaných organických húb
- Vegetariánske kapsuly
Swanson Health Products sú vaším zdrojom hubových doplnkov s desiatkami kvalitných možností, z ktorých si môžete vybrať. Náš nový komplex 7 húb obsahuje dnešné najobľúbenejšie doplnkové huby, všetky certifikované organicky pestované, vo vyváženej zmesi navrhnutej tak, aby poskytovala komplexnú výživu. Ázijské základné potraviny ako shiitake a reishi sa kombinujú s juhoamerickým blazei, morčacím chvostom (ktorý je populárny v Japonsku) a ďalšími v čisto vegetariánskych kapsulách. Je to ako mať 7 divov sveta na dlani!

Staňte sa inteligentným.MUSHROOM prinášajú tri organické huby, ktoré zvyšujú duševnú jasnosť, imunitné funkcie, prirodzenú energiu a ďalšie v jednom zložení.* Extrakt z huby Reishi poskytuje podporu imunitného systému, ktorá vám pomôže zostať zdravý. Lions Mane poskytuje výhody posilňujúce mozog pre pamäť, kognitívne funkcie a zlepšenú náladu.* Cordyceps Sinensis pomôže zvýšiť vašu energetickú hladinu prirodzene prostredníctvom produkcie ATP so zvýšeným využitím kyslíka, aeróbnou kapacitou a atletickou vytrvalosťou.

Mushroom je kombináciou 7 zložiek, ktoré zlepšujú imunitné funkcie, zvyšujú duševnú jasnosť, zvyšujú energiu a zlepšujú funkciu mozgu. Doplnok Mushrooms sa odporúča najmä športovcom a všetkým fyzicky aktívnym jedincom ako posilňovač zdravia a na podporu kognitívnych funkcií.

Mushroom sú:

 • Zmes 7 účinných húb,
 • Silné adaptogénne účinky,
 • efektívna podpora duševnej práce,
 • Rýchlejšie zotavenie nervového systému,
Swanson
Nový produkt
2 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

MyoBlox Rubix 137g MyoBlox Rubix 137g
 • Iba online
 • -20,00 €

MyoBlox Rubix 137g

Cena 29,99 € Bežná cena 49,99 € -20,00 €
MyoBlox ILLA II 376g MyoBlox ILLA II 376g
 • Iba online
 • -20,00 €

MyoBlox ILLA II 376g

Cena 29,98 € Bežná cena 49,98 € -20,00 €
Swanson Gaba 60 kapslí Swanson Gaba 60 kapslí
 • Iba online
 • -15,00 €

Swanson Gaba 60 kapslí

Cena 13,98 € Bežná cena 28,98 € -15,00 €
arrow_upward