• Iba online
 • -4,00 €

EFX Sports Kre-Alkalyn Powder Neutral 100g

EFX Sports Kre-Alkalyn Powder 100g.NEUTRAL čistý kre-alkalyn!Originál je,len jeden od EFX Sports!Kre Alkalyn EFX ponúka vynikajúcu alternatívu k iným kreatínovým produktom na trhu. Tradičné kreatínové doplnky majú hladinu pH nižšiu ako 7, ktorá sa po zmiešaní s roztokom okamžite začne premieňať na kreatinín - zbytočný odpadový produkt. (Čím nižšie pH roztoku, tým rýchlejšia je konverzia.) Kre Alkalyn EFX má však multipatentovaný rozsah pH 12-14, čo vedie k pufrovanému, stabilnému kreatínu monohydrátu. To znamená, že potrebujete iba 1,5-3 gramy bez zaťaženia, bez nadúvania a bez vedľajších účinkov!

30,00 €
26,00 € Ušetríte 4,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

EFX Sports Kre-Alkalyn Powder 100g.Jediný originál od EFX Sports!

PREČO POUŽÍVAŤ KRE ALKALYN EFX?

 • Získajte silu
 • Budujte svalovú hmotu
 • Zvýšte športový výkon
 • Keto priateľský

ČO JE KRE ALKALYN EFX?

 • Kreatín monohydrát syntetizovaný na pH 12
 • Vynašiel Dr. Jeff Golini, PhD
 • Certifikované informovaným športom, testovaná látka
 • Vyrobené nami - kontrolujeme VŠETKU výrobu

JEDINÝ KREATÍN MONOHYDRÁT S KORIGENCIOU PH

Kre Alkalyn EFX ponúka vynikajúcu alternatívu k iným kreatínovým produktom na trhu. Tradičné kreatínové doplnky majú hladinu pH nižšiu ako 7, ktorá sa po zmiešaní s roztokom okamžite začne premieňať na kreatinín - zbytočný odpadový produkt. (Čím nižšie pH roztoku, tým rýchlejšia je konverzia.) Kre Alkalyn EFX má však multipatentovaný rozsah pH 12-14, čo vedie k pufrovanému, stabilnému kreatínu monohydrátu. To znamená, že potrebujete iba 1,5-3 gramy bez zaťaženia, bez nadúvania a bez vedľajších účinkov!

ZÍSKAJTE SILU, BUDUJTE SVALOVÚ HMOTU A ZVYŠUJTE VÝKON

Kreatín monohydrát je jediný najviac študovaný športový doplnok vôbec. Je to najlepšia predtréningová a potréningová zmes pre športovcov a kulturistov, ktorí chcú zlepšiť svalovú hmotu, zvýšiť výkon, zvýšiť výkon a urýchliť regeneráciu svalov. Kre Alkalyn EFX je 99,9% čistý kreatín monohydrát - vedecky podložený, klinicky testovaný a bezpečný pre profesionálnych športovcov, ktorí hľadajú právnu výhodu!

➤ POHODLNÉ KAPSULY

Precízne plnené kapsuly Kre Alkalyn EFX znamenajú žiadne miešanie, meranie ani hádanie. Stačí chytiť fľašu z tašky na telocvičňu, vziať niekoľko kapsúl a pustiť sa do práce. Ak dávate prednosť prášku zmiešanému s obľúbeným nápojom alebo proteínovým kokteilom, máme to tiež!

PÔVODNÁ ZNAČKA DRŽITEĽA PATENTU

Kre Alkalyn EFX bol vynájdený Dr. Jeffom Golinim, exkluzívnym formulátorom EFX Sports. Vyvinul patentovaný výrobný proces, ktorý produkuje JEDINÝ kreatín monohydrát s hodnotou pH 12. Žiadny iný kreatínový produkt to nemôže tvrdiť!

➤ VYRÁBAME VLASTNÉ VÝROBKY

EFX Sports je súčasťou veľmi malej, elitnej skupiny značiek, ktoré skutočne vyrábajú svoje výrobky sami. Preto môžeme nepochybne zaručiť, že Kre Alkalyn EFX vždy spĺňa požiadavky na etikete a je 100% bez zakázaných látok. Keď používate Kre Alkalyn od EFX Sports, máte najčistejší a najsilnejší kreatínový produkt dostupný kdekoľvek!

FAKTY

Veľkosť porcie: 2 kapsuly Počet dávok v balení: 60 (120 kapsúl), 120 (240 kapsúl)
Množstvo za porciu% dennej hodnoty
Kre Alkalyn (pufrovaný kreatín monohydrát) Americký patent #6,399,661 1 500 mg

✝Denná hodnota (DV) nie je stanovená.

Ďalšie zložky: Kapsuly (želatína, FD&C červená #3, FD&C červená #40, FD&C modrá #1), maltodextrín a stearan horečnatý.

NAVRHOVANÉ POUŽITIE: Ako doplnok stravy užívajte 2 kapsuly 30 minút pred tréningom a 2 kapsuly po tréningu. V dňoch mimo tréningu užite 2 kapsuly s raňajkami.

EFX Sports
Nový produkt
2 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Afterdark EPO+ 410g Afterdark EPO+ 410g
 • Iba online
 • -20,00 €

Afterdark EPO+ 410g

Cena 42,00 € Bežná cena 62,00 € -20,00 €
USP Labs MaxReps 372g USP Labs MaxReps 372g
 • Iba online
 • -15,00 €

USP Labs MaxReps 372g

Cena 24,98 € Bežná cena 39,98 € -15,00 €
arrow_upward