• Iba online
  • -20,00 €

Dedicated Laxo Bol 60 kapslí

Dedicated Laxo Bol 60 kapslí.Zvyšuje celkový anabolizmus a testosterón na maximum, extrémne silný zvyšovač objemu a rastu svalovej hmoty, zvyšuje proteínovú syntézu, zvyšovač napumpovania svalov-nitric oxide, výkonnosti a regenerácie! Vyvoláva anabolický stav organizmu = rast svalovej hmoty, zvyšuje syntézu bielkovín, zlepšuje športový výkon, podporuje spaľovanie tuku, bez negatívnych vedľajších účinkov!Zisk svalovej hmoty s použitím anabolického steroidu je na úrovni 4-5 kg v jednom cykle. S použitím laxogenínu je táto hodnota na úrovni 3-4 kg.

59,99 €
39,99 € Ušetríte 20,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Dedicated Laxo Bol 60 kapslí.Zvyšuje celkový anabolizmus a testosterón na maximum, extrémne silný zvyšovač objemu a rastu svalovej hmoty, zvyšuje proteínovú syntézu, zvyšovač napumpovania svalov-nitric oxide, výkonnosti a regenerácie!

LAXO BOL je prírodný anabolický doplnok, ktorý je skvelý na budovanie svalovej hmoty. Nemá žiadne hormonálne prísady a je vhodný pre mužov aj ženy.

LAXO BOL je pokročilá receptúra na báze laxosterónu® vo vysokej dávke až 220 mg, čo je prírodný patentovaný vzorec z extraktu Smilax Sieboldii, ktorý má veľmi silný anabolický účinok. Doplnok dokonale podporuje rast svalovej hmoty u mužov aj žien. Revolučná receptúra laxosterónu® je navyše podporovaná komplexom AstraGin® a BioPerine®, aby sa maximalizoval potenciál aldosterónu.

Účinky LAXO BOL:

  • Silný anabolický,
  • Podporuje prírastok svalovej hmoty,
  • Urýchľuje regeneráciu,
  • Prírodné zložky!
  • Vegánska kapsula,
  • Podporuje odbúravanie tukov,
  • Zvyšuje hladinu energie,
  • Podporuje pevnosť.

Komu odporúčame LAXO BOL?
LAXO BOL je silný anabolický stoh, ktorý je určený na podporu svalovej práce. Jeho pôsobenie spúšťa niekoľko rastových faktorov, ktoré silne ovplyvňujú účinok budovania svalovej hmoty. Účinok laxogenínu je široký. V prvom rade spúšťa anabolické procesy, znižuje účinok škodlivého kortizolu a zvyšuje svalovú vytrvalosť. Ľudia, ktorí chcú účinnú podporu svalov a prirodzený účinok, budú s účinkami laxogenínu úplne spokojní.

S čím by ste mali LAXO BOL kombinovať?
Ľudia, ktorým záleží na silnejšom anabolickom účinku a chcú využiť prirodzenú podporu Laxogeninu, ho môžu kombinovať s ekdysteroidmi, ako je turkesterón.

Zloženie:
1 porcia, 2 kapsuly - 602 mg
laxosterón® (extrakt zo Smilax Sieboldii) - 220 mg - Účinná látka obsiahnutá v rastline Smilax Sieboldii, Laxogenin, má veľmi silné anabolické vlastnosti. Jeho pôsobenie vykazuje veľmi silný vplyv na budovanie svalovej hmoty a svalový výkon. Zlepšuje ich vytrvalosť a umožňuje im pracovať dlhšie. Laxogenín má navyše silný účinok znižujúci kortizol, ktorý tiež účinne pomáha chrániť svaly pred katabolizmom. Kombinácia laxosterónu® s AstraGinom® a BioPerine® silne zvyšuje anabolické vlastnosti látky, čo jej umožňuje silnejší účinok.

AstraGin® (Astragulus Membranaceus & Panax Notoginseng Root) - 100 mg - patentovaná zmes látok prírodného pôvodu, ktorá dokonale funguje ako tlmivý roztok pre účinné látky. To znamená, že kombinácia AstraGinu® s laxosterónom® významne zvyšuje schopnosť nášho tela využívať laxogenín, čo výrazne zvyšuje účinnosť účinnej látky. AstraGin® je tiež známy svojimi vlastnosťami stimulujúcimi citlivosť na inzulín, čo tiež umožňuje efektívnejšiu prácu svalov.

BioPerine® (extrakt z čiernej pipery) - 20 mg - účelom účinnej látky je výrazne zvýšiť jej absorpciu. BioPerine® je patentovaná zložka z extraktu z čierneho korenia, ktorá obsahuje značné množstvo piperínu. Môže blokovať enzymatickú aktivitu pečene, čo účinne umožňuje väčšie využitie aktívnej zložky doplnku, laxogenínu. Dávka až 20 mg BioPerine® je na trhu s doplnkami zriedkavá, vďaka čomu je doplnok vysoko vstrebateľný.

Odporúčané použitie: V dňoch tréningu užite 2 kapsuly 30 minút pred aktivitou. V dňoch odpočinku: 1 kapsula ráno s raňajkami, 1 kapsula popoludní s jedlom.

5a-hydroxy Laxogenin bol vo svete športu objavený v roku 1996 a je dokázané, že má anabolicko-androgénny pomer podobný ako anabolický steroid Anavar ale bez vedľajších účinkov na zdravie človeka. Športovci, ktorí 5a-hydroxy Laxogenin vo svojich prípravách aplikovali tvrdia, že zvyšuje svalovú tvrdosť do piatich dňoch a veľkosť svalovej hmoty do 3 – 4 týždňov.Látka laxogenín je hormón rastlinného pôvodu, ktorý bol synteticky izolovaný z odnoží Smilax sieboldii.Smilax sieboldii – je rastlina, pochádzajúca zo Strednej Ameriky, Číny a Japonska, kde sa už roky používa v tradičnej medicíne na zvýšenie vitality a sexuálnej potencie, tiež priaznivo pôsobí na mužský hormonálny systém, najmä na tvorbu testosterónu, progesterónu a výrazne podporuje anabolické a metabolické procesy ľudského tela. Významný je aj fakt, že pôsobí detoxikačne na organizmus a zlepšuje vitalitu pečene. Obsahuje steroidné saponíny a fytosteroly.V dostupných materiáloch sa dozvedáme, že predstavuje jediný produkt, ktorý zaručene zväčšuje svalovú hmotu, a to bez steroidného vplyvu a nie je identifikovateľný v dopingových testoch. Vedecké štúdie potvrdili, že vďaka laxogenínu sa zvýšila syntéza proteínov až o 200%. Udržiava hladinu kortizolu v norme, pomáha kontrolovať hladinu glukózy v krvi a zvyšuje funkciu štítnej žľazy.Laxogenín zaraďujeme do kategórie brassinosteroidov. Brassinosteroidy alebo tiež BR tvoria skupinu 40 rôznych steroidov, ktoré sú výhradne syntetizované z rastlín. Aj keď štúdie tejto špecifickej kategórie rastlín sú obmedzené, tieto rastliny majú veľký potenciál a sú prísľubom do budúcnosti pre všetkých, ktorí majú cieľ budovať svalovú hmotu.Benefity užívania Laxogenínu: Vyvoláva anabolický stav organizmu = rast svalovej hmoty, zvyšuje syntézu bielkovín, zlepšuje športový výkon, podporuje spaľovanie tuku, bez negatívnych vedľajších účinkov!Zisk svalovej hmoty s použitím anabolického steroidu je na úrovni 4-5 kg v jednom cykle. S použitím laxogenínu je táto hodnota na úrovni 3-4 kg.

Dávkovanie:  2 kapsle ráno pred raňajkami alebo 1 kapsla ráno a 1 kapsla po obede

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward