• Iba online
  • -20,00 €

Brawn Nutrition 6-Bromo 90 kapslí

Brawn Nutrition 6-Bromo 90 kapslí .Extrémne silný zvyšovač testosterónu,anti estrogen,anti kortizol,spaľuje tuk,anabolizér, PCT!Je jeden z najúčinnejších anti-estrogénych zložiek, ktoré boli kedy pustené na trh. Jeho obrovská popularita nie je prekvapujúca, vďaka jeho schopnosti výrazne zvýšiť prirodzený level testosterónu a zároveň normalizovať levely estrogénu.Redukciou zmeny testosterónu na estrogén, môže byť 6-Bromo použitý na zvýšenie prirodzeného levelu testosterónu, napríklad počas PCT. Alternatívne je 6-Bromo výborný booster prirodzeného testosterónu aj samostatne. 6-Bromo je veľmi odporúčaný popri užívaniu prohormónov, ktoré aromatizujú na signifikantné zníženie možnosti výskytu estrogénnych vedľajších účinkov ako zadržiavanie vody či gynekomastia.

49,98 €
29,98 € Ušetríte 20,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Brawn Nutrition 6-Bromo 90 kapslí .Extrémne silný zvyšovač testosterónu,anti estrogen,anti kortizol,spaľuje tuk,anabolizér, PCT!

Je jeden z najúčinnejších anti-estrogénych zložiek, ktoré boli kedy pustené na trh. Jeho obrovská popularita nie je prekvapujúca, vďaka jeho schopnosti výrazne zvýšiť prirodzený level testosterónu a zároveň normalizovať levely estrogénu.Redukciou zmeny testosterónu na estrogén, môže byť 6-Bromo použitý na zvýšenie prirodzeného levelu testosterónu, napríklad počas PCT. Alternatívne je 6-Bromo výborný booster prirodzeného testosterónu aj samostatne. 6-Bromo je veľmi odporúčaný popri užívaniu prohormónov, ktoré aromatizujú na signifikantné zníženie možnosti výskytu estrogénnych vedľajších účinkov ako zadržiavanie vody či gynekomastia.

Originálny popis a zloženie doplnku: 

Nutritional Information

Supplement Facts

Serving Size 1 Capsule
Servings Per Container: 90 Capsules

Per Capsule Serving:

6-Bromo Androstane-3,17 Dione - 50mg

Dávkovanie: 1 kapsla 3 x denne

 

Pozor, upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Brawn Nutrition
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Naughty Boy Menace 420g Naughty Boy Menace 420g
  • Iba online
  • -30,00 €

Naughty Boy Menace 420g

Cena 34,00 € Bežná cena 64,00 € -30,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward