RedCon1 Tango Recovery 393g

RedCon1 Tango 393, 30 dávok-Hardcore kreatín matrix, pred tréningom a po tréningu.Tango je pokročilá, viacformová zmes kreatínu, ktorá poskytuje komplexný prístup k regenerácii svalov, sile, výkonu a budovaniu svalov.Tango zahŕňa kreatín monohydrát, rozsiahle študovanú formu kreatínu, o ktorej sa ukázalo, že poskytuje množstvo výhod vrátane zvýšenej svalovej sily, svalovej hmoty a športového výkonu. Kreatín monohydrát tiež hrá rozhodujúcu úlohu v produkcii ATP, primárneho zdroja energie pre svalové bunky.

Príchute
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Tango je pokročilá, viacformová zmes kreatínu, ktorá poskytuje komplexný prístup k regenerácii svalov, sile, výkonu a budovaniu svalov.

Tango zahŕňa kreatín monohydrát, rozsiahle študovanú formu kreatínu, o ktorej sa ukázalo, že poskytuje množstvo výhod vrátane zvýšenej svalovej sily, svalovej hmoty a športového výkonu. Kreatín monohydrát tiež hrá rozhodujúcu úlohu v produkcii ATP, primárneho zdroja energie pre svalové bunky.

REDCON1 Tango je multiformový kreatínový doplnok, ktorý obsahuje CON-CRĒT® kreatín hydrochlorid (HCl), rozpustnejšiu formu kreatínu, ktorá môže byť lepšie absorbovaná telom, čo vedie k zlepšeniu absorpcie kreatínu v tele. Na zavŕšenie kreatínovej matrice obsahuje Tango kreatín nitrát (NO3-T), formu kreatínu, ktorá podporuje zvýšený prietok krvi do svalov počas cvičenia.

Účinky inovatívneho kreatínového zloženia Tango prekonávajú typické schopnosti regenerácie a budovania svalov väčšiny základných kreatínových doplnkov. Trénujte tvrdšie a uvidíte výsledky rýchlejšie s pokročilým zložením kreatínu Tango.

FUNKCIE

  • 3 FORMY KREATÍNU PRE MAXIMÁLNE VÝSLEDKY, VRÁTANE 5G KREATÍNU MONOHYDRÁTU.
  • ZVYŠUJE ENERGIU A VÝKON ZVÝŠENÍM ATP.
  • TANGO JE VIACFORMOVÁ ZMES KREATÍNU SO VŠETKÝM, ČO POTREBUJETE NA ZLEPŠENIE ŠPORTOVÉHO VÝKONU.
  • PODPORUJE SVALOVÚ VYTRVALOSŤ A REGENERÁCIU.
  • URÝCHĽUJE SYNTÉZU SVALOVÝCH BIELKOVÍN.
  • ZAHŔŇA BETAÍN NA PODPORU PEČENE.
RedCon1
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward