• Iba online
  • -24,00 €

Blackstone Labs Halo Elite 90 tabliet

Blackstone Labs Halo Elite 90 tabliet.PCT,silný zvyšovač testosterónu,anti estrogen,sexuálna aktivita,liečba pečene.Vyvoláva anabolický stav organizmu = rast svalovej hmoty, zvyšuje syntézu bielkovín, zlepšuje športový výkon, podporuje spaľovanie tuku, bez negatívnych vedľajších účinkov!Zisk svalovej hmoty s použitím anabolického steroidu je na úrovni 4-5 kg v jednom cykle. S použitím Eucommia ulmoides je táto hodnota na úrovni 3-4 kg.

59,98 €
35,98 € Ušetríte 24,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Blackstone Labs Halo Elite 90 tabliet.PCT,silný zvyšovač testosterónu,anti estrogen,sexuálna aktivita,liečba pečene.Vyvoláva anabolický stav organizmu = rast svalovej hmoty, zvyšuje syntézu bielkovín, zlepšuje športový výkon, podporuje spaľovanie tuku, bez negatívnych vedľajších účinkov!Zisk svalovej hmoty s použitím anabolického steroidu je na úrovni 4-5 kg v jednom cykle. S použitím Eucommia ulmoides je táto hodnota na úrovni 3-4 kg. 

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

  • 100% prírodný rastlinný androgén
  • Vytvára neuveriteľnú veľkosť a silu
  • Agresia v telocvični (smerom k váhe)
  • Bezpečné pre ženy

POPIS

Spoločnosť Blackstone Labs to urobila opäť s opätovným uvedením Halo Elite, ktorý je prvým rastlinným androgénom (fytoandrogénom) vyvinutým a predávaným v etických dávkach. Fytoandrogény sú látky vyrábané v rastlinách, ktoré majú podobné účinky ako testosterón, ktorý reguluje vývoj a udržanie mužských charakteristík väzbou na androgénne receptory. Spoločnosť Blackstone Labs našla taký androgén v rastline Eucommia ulmoides, ktorá spôsobuje vývoj kostrových svalov, zlepšenie hustoty kostí a zvýšenie sexuálnej schopnosti.

Rastliny obsahujúce zlúčeniny, ako sú izoflavonoidy, s účinkami ženské hormóny, ktoré sa viažu na ľudské estrogénové receptory, sú známe už desaťročia. Eucommia ulmoides je prvý, ktorý má zodpovedajúce hormonálne účinky podobné mužom, ktoré interagujú s ľudským androgénnym receptorom. Blackstone Labs 'Halo Elite, ktorý obsahuje vlastný extrakt 100: 1 (Andro 100) z kôry stromu Eucommia ulmoides a má bimodálne fytoandrogénne a hormonálne potencujúce účinky iných lipidických zložiek.

Originálny popis a zloženie doplnku: 

Dávkovanie: 3 tablety ráno po raňajkách alebo 3 tablety 30-60 min. pred tréningom

INŠTRUKCIE

Ako výživový doplnok užite tri (3) tablety 30-60 minút pred tréningom. V dňoch bez tréningu užívajte tri (3) tablety po obede. Nepresahujte 3 tablety denne.

 

Pozor, upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Blackstone Labs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

  • Iba online
  • -20,00 €
  • novinka

Smart Brothers Pheni 100g

Cena 49,99 € Bežná cena 69,99 € -20,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward