• Iba online
  • -20,00 €

Olympus Labs Ep1logue 60 kapslí

Olympus Labs Ep1logue 60 kapslí.Ep1logue od Olympus Labs obsahuje zložku epikatechínu na budovanie svalov. To ukázalo schopnosti blokovať produkciu myostatínu, o ktorom je známe, že obmedzuje rast svalov, a dáva vám doplnok, ktorý nedovolí ničomu, aby vás brzdilo vo vašej snahe dosiahnuť štíhlu svalovú postavu. Pumpy / vaskularita pri užívaní epikatechínu sú ohromujúce a umožňujú vám cvičiť bez akýchkoľvek obmedzení.

74,98 €
54,98 € Ušetríte 20,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Olympus Labs Ep1logue 60 kapslí.Zvyšuje celkový anabolizmus a testosterón na maximum, extrémne silný zvyšovač objemu a rastu svalovej hmoty, zvyšovač folistatinu, blokátor myostatínu, zvyšovač napumpovania svalov-nitric oxide, výkonnosti a regenerácie!

Ep1logue od Olympus Labs obsahuje zložku epikatechínu na budovanie svalov. To ukázalo schopnosti blokovať produkciu myostatínu, o ktorom je známe, že obmedzuje rast svalov, a dáva vám doplnok, ktorý nedovolí ničomu, aby vás brzdilo vo vašej snahe dosiahnuť štíhlu svalovú postavu. Pumpy / vaskularita pri užívaní epikatechínu sú ohromujúce a umožňujú vám cvičiť bez akýchkoľvek obmedzení.
Ak ste narazili na náhornú plošinu v posilňovni alebo máte pocit, že potrebujete doplnok, ktorý vám pomôže dosiahnuť legendárny status v telocvični, potom by mal byť Ep1logue od Olympus Labs súčasťou vášho zásobníka doplnkov. Tento doplnok je chýbajúcim kúskom a drží kľúč k dosiahnutiu vášho potenciálu budovania svalov.
Vzhľadom k tomu, že sú nehormonálne, muži a ženy, ktorí chcú budovať svalovú hmotu, môžu používať Ep1logue.

Ep1logue od Olympus Labs obsahuje vzrušujúcu zložku epikatechín. Epikatechín inhibuje produkciu myostatínu, čo je typ proteínu, ktorý obmedzuje rast svalov a uvoľňuje potenciál rastu svalov, zlepšuje hladinu sily a zvyšuje produkciu oxidu dusnatého pre zvýšenú vaskularitu a vytrvalosť.

Jednotlivci môžu očakávať výrazné zlepšenie rastu svalov a sily a očakávať, že dosiahnu nové výšky v telocvični. Ep1logue tiež pomôže zlepšiť vaskularitu a pocit pumpy pri tréningu v posilňovni a poskytne vám novú motiváciu k tréningu.

Epikatechín tiež poskytuje množstvo zdravotných výhod: pomáha zlepšovať citlivosť na inzulín, stimuluje syntézu bielkovín, reguluje hladinu cukru v krvi, znižuje hladinu cholesterolu a je prospešný pre zdravie mozgu a srdca. Komplexný prehľad tejto neuveriteľnej zložky nájdete v nasledujúcom článku.

Epicatechine je flavonoid, ktorý sa nachádza v kakaových semenách a v zelenom čaji. Zdravotné účinky epicatechinu sú známe už niekoľko sto rokov, no nedávne výskumy ukázali, že tento flavonoid môže byť prospešný pre liečbu úbytku svalovej hmoty. Prečo je to tak? Epicatechine pôsobí ako inhibítor myostatínu. V stručnosti povedané, myostatín predstavuje gén v ľudskom tele, ktorý diktuje, koľko svalov máme. V minulosti sa genetickým výskumníkom podarilo vynájsť blokátory myostatínu a to bol zásadný prielom v genetickom dopingu. Pokiaľ je myostatínu v organizme málo, máme viac svalov a naopak. Jeho blokovanie je teda na mieste. Okrem priameho vplyvu na nárast svalovej hmoty má epicatechine ďalšie významné vlastnosti pre zdravie: zníženie rizika vzniku kardiovaskulárnych problémov, zvýšenie záťažovej kapacity, zvýšená angiogenéza (tvorba krvných ciev).Optimálna denná dávka predstavuje 300 – 600 mg Epicatechinu. Môžete ho užívať neobmedzene počas celého roka. Epicatechine je látka, ktorá podľa vedcov môže konkurovať aj penicilínu. Podľa najnovších výskumov je pre ľudský organizmus tak dôležitý, že by mal byť zaradený medzi vitamíny.

Dávkovanie:  2 kapsle 30-45 min pred tréningom,v netréningový deň 1 kapsla ráno a 1 kapsla po obede. 

Olympus Labs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward