• novinka

Terahertz biorezonančný prístroj na liečbu

Terahertz biorezonančný prístroj.Terahertzová technológia využíva elektromagnetické vlny, ktoré prenikajú hlboko do tela a dosahujú kostnú dreň. To zlepšuje krvný obeh a posilňuje náš imunitný systém. Terahertzová terapia je ďaleko infračervená rezonančná frekvenčná technológia. Výhody tohto jedinečného zariadenia sú odvodené od miliónov vibrácií, ktoré sa vyskytujú vo vašej bunkovej štruktúre na mikroskopickej úrovni. Tieto vibrácie v kombinácii s neionizujúcim ďalekým infračerveným žiarením energizujú a katalyzujú články opravujú a vykonávajú svoje povinnosti efektívnejšie. Využíva cielené frekvencie, ktoré dokážu preniknúť do tela až do vzdialenosti 20 – 30 centimetrov, bez nepohodlia alebo podráždenia.
 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Terahertz biorezonančný prístroj.Nová technológia 2 v 1 multifunkčný PEMF terahertzový vlnový simulačný rehabilitačný prístroj na terahertzové vlny
Pracovný princíp
Terahertzová technológia využíva elektromagnetické vlny, ktoré prenikajú hlboko do tela a dosahujú kostnú dreň. To zlepšuje krvný obeh a posilňuje náš imunitný systém. Terahertzová terapia je ďaleko infračervená rezonančná frekvenčná technológia. Výhody tohto jedinečného zariadenia sú odvodené od miliónov vibrácií, ktoré sa vyskytujú vo vašej bunkovej štruktúre na mikroskopickej úrovni. Tieto vibrácie v kombinácii s neionizujúcim ďalekým infračerveným žiarením energizujú a katalyzujú články opravujú a vykonávajú svoje povinnosti efektívnejšie. Využíva cielené frekvencie, ktoré dokážu preniknúť do tela až do vzdialenosti 20 – 30 centimetrov, bez nepohodlia alebo podráždenia.

Každá bunka v tele má frekvenciu meranú v hertzoch. Terahertz rezonuje na rovnakej frekvencii ako zdravé, ľudské bunky a vytvára milióny vibrácií za sekundu. Elektromagnetické vlny terahertzového rozsahu sa v súčasnosti používajú v medicíne ako biofyzikálny faktor na korekciu niekoľkých porúch.
Funkcia produktu
1. Eliminuje nezdravé bunky
2. Aktivuje spiace bunky
3. Zvyšuje samoliečebnú schopnosť na úroveň DNA
4. Čistí meridiánové a
lymfatické body
5. Terahertz zlepšuje mikrocirkuláciu krvi
6. Reguluje endokrinné žľazy a chráni naše orgány
7. Odstraňuje telesnú vlhkosť (zadržiavanie vody)
8. Čistí krvné nečistoty
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)

arrow_upward