• Iba online
 • Výpredaj
 • -60%

O3 Ozone Generator 10g ozónový generátor sterilizátor 120m2

Ozónový generátor na dezinfekciu. Sterilizátor O3 Ozone Generator 10g, výkon 260m3 / H, 80-120m2-Životnosť do 6000hod. podľa používania!Ozónová sterilizácia, dezinfekcia vody a vzduchu s časovačom.OZÓN má veľmi silné oxidačné schopnosti a silný dezinfekčný účinok. Tieto vlastnosti sa využívajú k úprave vody a vzduchu (ozonizácia vody a vzduchu).OZÓN má mimoriadne veľkú mikrobiocidnú účinnosť. Ak je správne použitý, zabíja všetky známe baktérie, vírusy, plesne a iné mikroorganizmy rýchlo a dokonalo. Naviac sa ozón rozkladá na kyslík a nezanecháva žiadne vedľajšie produkty svojho pôsobenia. Je to vysoko účinný, ekologicky prijateľný prostriedok pre dezinfekciu vody, i pre odstránenie stôp železa a mangánu z pitnej vody. Je oveľa účinnejší ako chlór alebo bróm.

399,99 €
160,00 € Zľava 60%
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Ozónový generátor na dezinfekciu. Sterilizátor O3 Ozone Generator 10g, výkon 260m3 / H, 80-120m2.Ozónová dezinfekcia, sterilizácia vzduchu, vody s časovačom.Životnosť do 6000 hodín podľa používania!

Digitálne stlačenie tlačidla na kontrolu pracovného času 5/10/15/20/25/30/60min minút
10g / h výstup ozónu, plocha od 80-120 m2, výkon 260m3/H.

1) Výstup ozónu: 10 g / H
2) Generátor ozónu zabudovaný do keramickej ozónovej platne vysokej čistoty s napájaním.
3) Ozónový generátor je chladený vzduchovým ventilátorom, má dobrý efekt rozptylu tepla.
3) Generátor ozónu zabudovaný do zdroja vzduchu na výrobu ozónového plynu.
4) Pracovný časovač je možné nastaviť od 1 min do 60 minút
5) Prenosný dizajn, malé rozmery a kompaktný.
6) Prevádzka tohto typu je jednoduchšia a bezpečnejšia.
7) Vstupné napätie: 110 V / 60 Hz, 220 V / 50 Hz.

Použitie:

Používa sa v hoteli, školskom autobuse, aute, reštauráciách, zábave, mokrej oblasti, zasadacích miestnostiach, výrobnej dielni, obývacej izbe, kuchyni, kúpeľni, kancelárskej budove, spálni, kaviarni, bare, kaviarni, miestnosti KTV, kine, kolektívnej ubytovne, vlak, terminál, čakáreň, šatňa, laboratórium, sklad, mesto chov hydiny v meste, chov nových zvierat, výzdoba kancelárie alebo obchodného miesta, ako sú kancelárske budovy, hotely, obchody a výstavná sieň a ďalšie nové zdobené špičkové obytné budovy a okolie...

Špecifikácia:

Menovité napätie AC220V ~ 50 Hz; AC110V ~ 60HZ časomerač 5/10/15/20/25/30/60 minút
Výstup ozónu  126W , plocha od 80-120 m2 príslušenstvo Používateľská príručka   
Maximálny výkon  10g / h | 260m3 / H
Dĺžka napájacieho kábla 1,8 metra 100 mᶾ – 20 min
150 mᶾ – 30 min
260 mᶾ – 60 min

Rozmery produktu | Hlučnosť   303x204x184mm | 56 dB
NW   3,8kg Životnosť do 6000 hodín

Ozón je plyn, ktorého molekula sa skladá z troch atómov kyslíka.

Podmienkou vzniku ozónu je  existencia voľného atómu kyslíka /ten možno získať rozštiepením stabilnej dvojatómovej kyslíkovej molekuly/. Túto chemickú reakciu možno dosiahnuť dodaním dostatočného množstva energie. Po rozštiepení molekuly O2 dochádza k zmene kombinácie - voľné atómy kyslíku sa zoskupia späť do dvojatómovej kyslíkovej molekuly a niektoré atómy sa zoskupia do voľnej väzby s troma atómami kyslíka. Preto je molekula ozónu O3 nestabilná a po určitej dobe sa rozpadá na molekulu O2 a atóm O.

OZÓN je vysoko nestabilný, preto nie je možné ho skladovať a musí vyrábať na mieste spotreby. Technológia ozonizácie bola úspešne podrobená dlhoročnému testovaniu z hľadiska bezpečnosti používania a ochrany zdravia v renomovaných testovacích organizáciách, ako aj mnohých nezávislých súkromných a podnikových laboratóriách po celom svete. Je nositeľom certifikátu úplnej bezpečnosti z hľadiska mechanického, elektrického a samozrejme zdravotného, nakoľko narába s ozónom.

SPÔSOBY VZNIKU OZÓNU:

 1. Prírodný ozón
 • slnečné žiarenie/najmä ultrafialové/
 • pri búrke vysokým napätím a výbojmi bleskov v atmosfére
 • fotochemicky pri súčasnom pôsobení smogu a UV žiarenia
 1. Technicky vyrobený ozón
 • ozónové generátory vyrábajúce ozón z atmosférického vzduchu príp.  pripojením kyslíkového generátora pre vyššiu kvalitu ozónu
 • ultrafialovými výbojkami /horské slnko/.
 • pomocou plazmy

OZÓN je veľmi silný oxidant a je najsilnejšie dezinfekčné činidlo, ktoré má človek momentálne k dispozícii. OZÓN má mimoriadne veľkú mikrobiocídnu účinnosť. Ak je správne použitý, zabíja všetky známe baktérie, vírusy, plesne a iné mikroorganizmy rýchlo a dokonalo. Nespotrebovaný ozón sa rozkladá späť na kyslík a nezanecháva žiadne vedľajšie produkty svojho pôsobenia. Je to vysoko účinný, ekologicky prijateľný prostriedok pre účinnú dezinfekciu, dekontamináciu a sterilizáciu. Je vyrábaný priamo na mieste využitia za pomoci profesionálnych ozónových generátorov s automatickým riadením výkonu a sledovaním povolenej hygienickej úrovne ozónu v priestore.
Keď sa porovnáva účinnosť dezinfekcie, je ozón 25-krát účinnejší ako kyselina chloritá (HOCL), 2500-krát ako chlórnan (OCL) a 5000-krát ako chloramín (NH2CL). Tieto výsledky sú merané porovnaním konštant CT - koncentrácia x čas, potrebný k zabitiu 99.99% všetkých mikroorganizmov. Chlór reaguje s organickými materiálmi  a tvorí nebezpečné organické zlúčeniny (voľné radikály) obsahujúce chlór, ako chloroform, tetrachlór, metylchlór a ďalšie všeubecne známe ako trihalometany (THM). Ozón nie je radikál. Má veľmi silné oxidačné schopnosti. Pri teplote 20 °C, tlaku 1010 hPa (bežný tlak) je polčas rozpadu v priestore 45 minút. Pri teplote 30 °C a rovnakom tlaku je polčas rozpadu v priestore len 20 minút. Dezinfekčné vlastnosti sú udávané likvidáciou najrezistentňejšieho Echovírusu 12 do 12 minút.  Mikroorganizmy, ktoré sú za normálnych podmienok rezistentné voči chlóru alebo potrebujú hodiny kontaktného času, sú zničené ozónom behom niekoľkých sekúnd. Polčas rozpadu ozónu vo vode o Ph 7, pri 20 st. C je zhruba 20 minút. Voda nasýtená ozónom sa preto nedá skladovať a musí sa použiť čo najskôr po nasýtení (dezinfekcia a dekontaminácia oplachom).


OZÓN má veľmi silné oxidačné schopnosti a silný dezinfekčný účinok. Tieto vlastnosti sa využívajú k úprave vody a vzduchu (ozonizácia vody a vzduchu).

OZÓN má mimoriadne veľkú mikrobiocidnú účinnosť. Ak je správne použitý, zabíja všetky známe baktérie, vírusy, plesne a iné mikroorganizmy rýchlo a dokonalo. Naviac sa ozón rozkladá na kyslík a nezanecháva žiadne vedľajšie produkty svojho pôsobenia. Je to vysoko účinný, ekologicky prijateľný prostriedok pre dezinfekciu vody, i pre odstránenie stôp železa a mangánu z pitnej vody. Je oveľa účinnejší ako chlór alebo bróm – látky bežne používané na úpravu vody.
Nový produkt
14 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Fyzio EMS-Elektroterapia Fyzio EMS-Elektroterapia
 • Iba online
 • -160,00 €

Fyzio EMS-Elektroterapia

Cena 439,98 € Bežná cena 599,98 € -160,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward