• novinka

Hi-Tech Pharmaceuticals Laxogenin 100 60 tabliet

Laxogenín je sapogenín izolovaný z rastliny Smilax sieboldii. Laxogenin je známa svojou podporou rastu rastlín. Zlúčenina je schopná rýchlo zvýšiť pevnosť a hmotnosť.Pri budovaní svalovej hmoty laksogenina zvyšuje chuť do jedla, čo pomáha pri dosahovaní väčšej telesnej hmotnosti. Za zmienku však stojí aj napriek zvýšeniu telesného tuku.Môže to byť strata nepotrebného tukového tkaniva. To uľahčuje získanie zdravej, svalnatej a kompaktnej postavy. Laksogenina zvyšuje syntézu bielkovín o viac ako 200% v prípade rastu. Telo je hormonálna rovnováha.Zaujímavé je, že pravidelné používanie sa jasne premieta do zvýšenia fyzickej vytrvalosti.
 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Laxogenín je sapogenín izolovaný z rastliny Smilax sieboldii. Laxogenina je známa svojou podporou rastu rastlín. Zlúčenina je schopná rýchlo zvýšiť pevnosť a hmotnosť.

Pri budovaní svalovej hmoty laxogenina zvyšuje chuť do jedla, čo pomáha pri dosahovaní väčšej telesnej hmotnosti. Za zmienku však stojí aj napriek zvýšeniu telesného tuku.

Môže to byť strata nepotrebného tukového tkaniva. To uľahčuje získanie zdravej, svalnatej a kompaktnej postavy. Laksogenina zvyšuje syntézu bielkovín o viac ako 200% v prípade rastu. Telo je hormonálna rovnováha.

Zaujímavé je, že pravidelné používanie sa jasne premieta do zvýšenia fyzickej vytrvalosti.

1 kapsula obsahuje účinnú dávku 100 mg laksogenínu!

Účinky užívania Laxogenínu zahŕňajú okrem iného:

zvýšenie lipolýzy-zvýšenie

svalovej perfúzie

- zlepšenie pohody

- zníženie zápalu

- rýchlejšiu regeneráciu tela

Pretože Laxogenina účinne zvyšuje rozvoj svalovej hmoty a regeneráciu. Látka neruší telo. Laxogenina na krátku dobu.

Zlúčenina sa nepodobá na zosilňovač testosterónu, ktorému sa telo nakoniec prispôsobí, čím sa dosiahne uvoľnenie vlastného hormónu. Môžete pokojne používať Laxogeninu po dobu 3-4 mesiacov, bez ohľadu na to, či je vaším cieľom zvýšiť svalovú hmotu, zvýšiť vytrvalosť alebo znížiť telesný tuk.

Dávkovanie:

2 tablety denne
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward