• Iba online
  • -30,00 €

Hi-Tech Pharmaceuticals Laxogenin 100 60 tabliet

Laxogenín je sapogenín izolovaný z rastliny Smilax sieboldii. Laxogenin je známa svojou podporou rastu rastlín. Zlúčenina je schopná rýchlo zvýšiť pevnosť a hmotnosť.Pri budovaní svalovej hmoty laksogenina zvyšuje chuť do jedla, čo pomáha pri dosahovaní väčšej telesnej hmotnosti. Za zmienku však stojí aj napriek zvýšeniu telesného tuku.Môže to byť strata nepotrebného tukového tkaniva. To uľahčuje získanie zdravej, svalnatej a kompaktnej postavy. Laksogenina zvyšuje syntézu bielkovín o viac ako 200% v prípade rastu. Telo je hormonálna rovnováha.Zaujímavé je, že pravidelné používanie sa jasne premieta do zvýšenia fyzickej vytrvalosti.
79,99 €
49,99 € Ušetríte 30,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Laxogenín je sapogenín izolovaný z rastliny Smilax sieboldii. Laxogenina je známa svojou podporou rastu rastlín. Zlúčenina je schopná rýchlo zvýšiť pevnosť a hmotnosť.

Pri budovaní svalovej hmoty laxogenina zvyšuje chuť do jedla, čo pomáha pri dosahovaní väčšej telesnej hmotnosti. Za zmienku však stojí aj napriek zvýšeniu telesného tuku.

Môže to byť strata nepotrebného tukového tkaniva. To uľahčuje získanie zdravej, svalnatej a kompaktnej postavy. Laksogenina zvyšuje syntézu bielkovín o viac ako 200% v prípade rastu. Telo je hormonálna rovnováha.

Zaujímavé je, že pravidelné používanie sa jasne premieta do zvýšenia fyzickej vytrvalosti.
5a-hydroxy Laxogenin bol vo svete športu objavený v roku 1996 a je dokázané, že má anabolicko-androgénny pomer podobný, ako anabolický steroid Anavar ale bez vedľajších účinkov na zdravie človeka. Športovci, ktorí 5a-hydroxy Laxogenin vo svojich prípravách aplikovali tvrdia, že zvyšuje svalovú tvrdosť do piatich dňoch a veľkosť svalovej hmoty do 3 – 4 týždňov.Látka laxogenín je hormón rastlinného pôvodu, ktorý bol synteticky izolovaný z odnoží Smilax sieboldii.Smilax sieboldii – je rastlina, pochádzajúca zo Strednej Ameriky, Číny a Japonska, kde sa už roky používa v tradičnej medicíne na zvýšenie vitality a sexuálnej potencie, tiež priaznivo pôsobí na mužský hormonálny systém, najmä na tvorbu testosterónu, progesterónu a výrazne podporuje anabolické a metabolické procesy ľudského tela. Významný je aj fakt, že pôsobí detoxikačne na organizmus a zlepšuje vitalitu pečene. Obsahuje steroidné saponíny a fytosteroly.V dostupných materiáloch sa dozvedáme, že predstavuje jediný produkt, ktorý zaručene zväčšuje svalovú hmotu, a to bez steroidného vplyvu a nie je identifikovateľný v dopingových testoch. Vedecké štúdie potvrdili, že vďaka laxogenínu sa zvýšila syntéza proteínov až o 200%. Udržiava hladinu kortizolu v norme, pomáha kontrolovať hladinu glukózy v krvi a zvyšuje funkciu štítnej žľazy.Laxogenín zaraďujeme do kategórie brassinosteroidov. Brassinosteroidy alebo tiež BR tvoria skupinu 40 rôznych steroidov, ktoré sú výhradne syntetizované z rastlín. Aj keď štúdie tejto špecifickej kategórie rastlín sú obmedzené, tieto rastliny majú veľký potenciál a sú prísľubom do budúcnosti pre všetkých, ktorí majú cieľ budovať svalovú hmotu.Benefity užívania Laxogenínu: Vyvoláva anabolický stav organizmu = rast svalovej hmoty, zvyšuje syntézu bielkovín, zlepšuje športový výkon, podporuje spaľovanie tuku, bez negatívnych vedľajších účinkov!Zisk svalovej hmoty s použitím anabolického steroidu je na úrovni 4-5 kg v jednom cykle. S použitím laxogenínu je táto hodnota na úrovni 3-4 kg.

1 kapsula obsahuje účinnú dávku 100 mg laksogenínu!

Účinky užívania Laxogenínu zahŕňajú okrem iného:

-zvýšenie lipolýzy

-zvýšenie 
svalovej perfúzie

- zlepšenie pohody

- zníženie zápalu

- rýchlejšiu regeneráciu tela

Pretože Laxogenina účinne zvyšuje rozvoj svalovej hmoty a regeneráciu. Látka neruší telo. Laxogenina na krátku dobu.

Zlúčenina sa nepodobá na zosilňovač testosterónu, ktorému sa telo nakoniec prispôsobí, čím sa dosiahne uvoľnenie vlastného hormónu. Môžete pokojne používať Laxogeninu po dobu 3-4 mesiacov, bez ohľadu na to, či je vaším cieľom zvýšiť svalovú hmotu, zvýšiť vytrvalosť alebo znížiť telesný tuk.

Dávkovanie:

2 tablety denne
Nový produkt
6 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward