Core Labs X LX-GH Pro 60 kapslí

Core Labs X LX-GH Pro 60 kapslí,Extrémne silný hardcore stack doplnok! Objem, sila, maximálny anabolizmus.Core Labs LX-GH Pro je najsilnejší anabolický prípravok na trhu, ktorý maximalizuje vývoj svalovej hmoty. Obsahuje až šesť zložiek, ktoré urýchľujú syntézu proteínov, čo vedie k výraznejšej svalovosti. Kombinácia: Laxosterón, Epistan, Rad-140, Ligand, MK-677 a YK zosilnené silne antioxidačným biokomplexným podporným systémom regenerácie pečene.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Core Labs X LX-GH Pro 60 kapslí,Extrémne silný hardcore stack doplnok! Objem, sila, maximálny anabolizmus, vyvoláva anabolický stav organizmu = rast svalovej hmoty, zvyšuje syntézu bielkovín, zlepšuje športový výkon, podporuje spaľovanie tuku, bez negatívnych vedľajších účinkov!Zisk svalovej hmoty s použitím anabolického steroidu je na úrovni 4-5 kg v jednom cykle. S použitím laxogenínu je táto hodnota na úrovni 3-4 kg.

Core Labs LX-GH Pro je najsilnejší anabolický prípravok na trhu, ktorý maximalizuje vývoj svalovej hmoty. Obsahuje až šesť zložiek, ktoré urýchľujú syntézu proteínov, čo vedie k výraznejšej svalovosti. Kombinácia: Laxosterón, Epistan, Rad-140, Ligand, MK-677 a YK zosilnené silne antioxidačným biokomplexným podporným systémom regenerácie pečene.

Viac ako 300 mg anabolických látok v jednej dávke z neho robí jeden z najsilnejších doplnkov na budovanie svalov na trhu! Prípravok dokonale ovplyvňuje tvorbu atletickej postavy, zvyšuje svalovú silu.

Najvyššia biologická dostupnosť zložiek SARM

Najsilnejší anabolik na trhu

Podporuje rýchle zvýšenie svalovej hmoty

Reguluje hladiny kortizolu

Ideálne v období budovania svalovej hmoty s mimoriadnou hustotou a tvrdosťou svalov

Maximálne aktivuje anabolické procesy vo svaloch

Pozitívne ovplyvňuje kostrovú sústavu a šľachy

To vám umožní zlepšiť ukazovatele cvičenia

Unikátny anabolický potenciál zvyšuje svalovú hmotu bez hromadenia nadmerného tuku. Použitie LX-GH Pro zvyšuje vytrvalosť pri tréningu, regeneráciu svalových buniek a znižuje hladinu kortizolu v tele. Vytvára najlepšie podmienky na budovanie nových svalových štruktúr a eliminuje svalový katabolizmus.

Laxosterón - patentovaný extrakt získaný z koreňa Smilax scobinicaulis (5-alfa-hydroxy-laksogenín). Dodáva sa do ľudského tela, má anabolické androgénne účinky. Vykazuje antikatabolické vlastnosti znížením hladín kortizolu. Podporuje tak syntézu proteínov svalového tkaniva a ich následnú ochranu proti degradácii. Pravdepodobne hlavne kvôli rušeniu činnosti štítnej žľazy, podporuje odbúravanie tukov. Okrem toho má silný protizápalový účinok.

Epistane - silná anabolická zlúčenina s extrémne nízkymi vedľajšími účinkami, ktoré sa pripisujú DHT. Ovplyvňuje predovšetkým androgénne receptory umiestnené vo svaloch, čo dáva signál na vytvorenie a vývoj nových štruktúr. Je to silný anabolický prostriedok, ktorý umožňuje rozvoj kompaktných, suchých a dobre osvalených svalov. Znížením telesného tuku a stratou zbytočnej vody z tela pomáha udržiavať estetické obrysy mužskej postavy. Výrazne zvyšuje silu, zlepšuje libido a pohodu. Neutralizuje ani nevykazuje progestagénne účinky (nespôsobuje účinky pripisované prírodnému progesterónu). Obmedzuje tak pravdepodobnosť gynekomastie a ďalších vedľajších účinkov spôsobených aktivitou ženských hormónov.

RAD-140 -v súčasnosti najúžasnejšia látka vo svete suplementácie s najväčším potenciálom. Prvé testy ukázali, že anabolické vlastnosti výrobku sú schopné prevážiť dokonca účinky syntetického testosterónu, ktorý sa považuje za najviac anabolické dopingové činidlo. Najdôležitejšie je, že RAD nespôsobuje vedľajšie účinky, ktoré sa pripisujú testosterónu, napríklad negatívne účinky na prostatu alebo iné vnútorné orgány. V tele sa tiež nenasadzuje vo forme DHT, čo okrem iného znižuje riziko vypadávania vlasov. Použitie rádia 140 vedie k zvýšeným anabolickým procesom v tele, navyše umožňuje získať vyššiu hustotu a kvalitu svalov. RAD sa používa aj medzi športovcami nielen pre kulturistov, ale aj pre tých, pre ktorých je dôležitou silou sila svalov, ich vytrvalosť,

Ligand -účinný selektívny modulátor androgénneho receptora bez steroidnej štruktúry. Účinkuje tak, že sa pripája k androgénnemu receptoru, ktorý sa následne premieta do zvýšených anabolických procesov v kostrových svaloch, čo vedie k nárastu hmotnosti. Je to pravdepodobne najsilnejší legálny anabolik na trhu, objavený v lekárskej oblasti, kde sa používal na liečbu plytvania svalov v boji proti rôznym chorobám. Napriek relatívne nízkej popularite potvrdzujú klinické štúdie svoju účinnosť pri relatívne nízkej dávke, ktorá umožňuje minimalizovať akékoľvek vedľajšie účinky lieku. Okrem toho sa výsledky výskumu ukázali byť úžasné, pretože Ligand sa ukázal byť efektívnejší ako populárny a vysoko cenený vo svete na doplnenie ostarínu, čo sa považuje za prirodzenú alternatívu k steroidom. Prvé pokusy ukazujú obrovský potenciál tohto agenta, ktorý má určite šancu získať medzi používateľmi oveľa väčšie uznanie a popularitu. Je určený všetkým, ktorí chcú preniesť svoje doplnky na najvyššiu úroveň sofistikovanosti, ako aj tým, ktorí už vyskúšali všetko na trhu a hľadajú najsilnejšie doplnky na trhu.

MK-677 - nazývaný Ibutamoren, mimoriadne účinná látka podávaná perorálne, ktorá zvyšuje sekréciu rastového hormónu. Štúdie potvrdili, že nielen zvyšuje sekréciu niekoľkých hormónov, ale tiež spôsobuje ich trvalé zvyšovanie koncentrácie v plazme, čo vytvára ideálne prostredie pre budovanie svalov a odbúravanie tukov, a to aj v rovnakom čase. Ako jedna z mála látok sa u ľudí ukázala ako účinná pri zvyšovaní svalovej hmoty a kostného tkaniva. Najdôležitejšie je, že nemá žiadny vplyv na hladiny kortizolu, čo v žiadnom prípade nepodporuje zvýšenie svalového katabolizmu.

YK-11 - je pravdepodobne najsilnejší zo všetkých, pôsobí veľmi jedinečným spôsobom, pretože ovplyvňuje receptory androgénu. V tele to spôsobuje produkciu folistatínu, ktorý je podľa výskumu najsilnejším známym inhibítorom myostatínu, blokuje jeho činnosť, čím sa výrazne zvyšuje hranica, do ktorej môžeme rozšíriť naše svaly. Tento liek je ideálny pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť svoju svalovú hmotu nad prirodzené limity svojho tela.

Biokomplexný podporný systém - obsahuje súbor najúčinnejších zložiek s čistiacim a silne antioxidačným účinkom, chrániacim pečeň pred poškodením. Vyvinutá receptúra ​​zabraňuje tvorbe toxických metabolitov a urýchľuje odstraňovanie toxínov z tela. Komplex obsahuje okrem iného: NAC, hľuzy, ALA, ikrin, výťažok z hroznových jadierok, výťažok z ostropestreca mariánskeho, vitamín lipozomálny C. Používanie zložiek je zamerané na urýchlenie regenerácie po tréningu a zníženie zápalu spôsobeného preťažením.

dávkovanie:

2 kapsuly denne.

Originálny popis a zloženie doplnku:

Dávkovanie: 1 kapsla 2 x denne

5a-hydroxy Laxogenin bol vo svete športu objavený v roku 1996 a je dokázané, že má anabolicko-androgénny pomer podobný ako anabolický steroid Anavar ale bez vedľajších účinkov na zdravie človeka. Športovci, ktorí 5a-hydroxy Laxogenin vo svojich prípravách aplikovali tvrdia, že zvyšuje svalovú tvrdosť do piatich dňoch a veľkosť svalovej hmoty do 3 – 4 týždňov.Látka laxogenín je hormón rastlinného pôvodu, ktorý bol synteticky izolovaný z odnoží Smilax sieboldii.Smilax sieboldii – je rastlina, pochádzajúca zo Strednej Ameriky, Číny a Japonska, kde sa už roky používa v tradičnej medicíne na zvýšenie vitality a sexuálnej potencie, tiež priaznivo pôsobí na mužský hormonálny systém, najmä na tvorbu testosterónu, progesterónu a výrazne podporuje anabolické a metabolické procesy ľudského tela. Významný je aj fakt, že pôsobí detoxikačne na organizmus a zlepšuje vitalitu pečene. Obsahuje steroidné saponíny a fytosteroly.V dostupných materiáloch sa dozvedáme, že predstavuje jediný produkt, ktorý zaručene zväčšuje svalovú hmotu, a to bez steroidného vplyvu a nie je identifikovateľný v dopingových testoch. Vedecké štúdie potvrdili, že vďaka laxogenínu sa zvýšila syntéza proteínov až o 200%. Udržiava hladinu kortizolu v norme, pomáha kontrolovať hladinu glukózy v krvi a zvyšuje funkciu štítnej žľazy.Laxogenín zaraďujeme do kategórie brassinosteroidov. Brassinosteroidy alebo tiež BR tvoria skupinu 40 rôznych steroidov, ktoré sú výhradne syntetizované z rastlín. Aj keď štúdie tejto špecifickej kategórie rastlín sú obmedzené, tieto rastliny majú veľký potenciál a sú prísľubom do budúcnosti pre všetkých, ktorí majú cieľ budovať svalovú hmotu.Benefity užívania Laxogenínu: Vyvoláva anabolický stav organizmu = rast svalovej hmoty, zvyšuje syntézu bielkovín, zlepšuje športový výkon, podporuje spaľovanie tuku, bez negatívnych vedľajších účinkov!Zisk svalovej hmoty s použitím anabolického steroidu je na úrovni 4-5 kg v jednom cykle. S použitím laxogenínu je táto hodnota na úrovni 3-4 kg.

Pod skratkou SARM nájdete aktívne látky rôznej štruktúry so schopnosťou podporovať rast svalovej hmoty a sily cez normálnu androgénnu cestu bez negatívnych účinkov podoných, ako majú steroidy. Ak by sme ich mali charakterizovať, tak sa jedná o látky, ktoré majú minimálne rovnaké a vyššie účinky než anabolické steroidy, no s oveľa nižšou androgénnou pôsobnosťou. Ich účinky sú tak silné a vedľajšie pôsobenie tak nízke, že v dohľadnej dobe práve lieky z kategórie SARMs nahradia anabolické látky, ktoré sa využívajú v medicíne.

Čo znamená skratka SARM?

S ... selektívne, A ... androgén, R ... receptorové, M ... modulátory

História SARMs

Objav SARMs do vedeckej spoločnosti bol naozaj významný prielom. Ich objavenie sa datuje už do roku 1998. SARMs boli pôvodne vyvinuté pre lekárske účely ako bezpečnejšia alternatíva medicínskych steroidov. Vzhľadom na ich selektívny účinok, SARMs nevyvolávajú také vedľajšie účinky ako AAS. Najbežnejšie problémy s androgénnou terapiou (hormonálna substitučná terapia) je obmedzená dostupnosť bezpečných zlúčenín. Konečným cieľom výskumu v tejto oblasti bolo zistiť, ktoré zlúčeniny môžu byť použité ako alternatívne lieky v substitučnej terapii. Ich prvotné využitie bola liečba pacientov trpiacich svalovou dystrofiou a osteoporózou.

Mechanizmus účinku

SARMs sa viažu na svalové receptory a receptory kostí, kde spúšťajú anabolické mechanizmy. Z toho vyplýva, že majú priamy účinok na rast svalov a kostí. Zásadný rozdiel oproti AAS je to, že sa viažu len na určité receptory (pôsobia selektívne). Práve z tohto dôvodu je u nich riziko vzniku negatívnych účinkov minimálne, u niektorých druhov SARMs nulové! Ich anabolicko-androgénny pomer je neskutočný! V číslach to znamená 10:1 a u testosterónu je to len 1:1. Predstavujú preto najideálnejšiu alternatívu voči anabolickým steroidom. To, že je ich sila ešte vyššia a ich aplikácia je bezpečná, stavia tieto látky bezkonkurenčne na prvé miesto.

Najčastejšie druhy SARM: Ostarín, Ligandrol, Ibutamoren, Epicatechine, Andarin, Cardarine, Srarine, Radarine, Ykarine

Riziká užívania AAS

Užívaním anabolických steroidov s cieľom zvýšiť množstvo svalovej hmoty, sily alebo svalovej definície nesie so sebou určité riziko výskytu negatívnych vedľajších účinkov. AAS majú neblahý vplyv: na veľkosť prostaty, plodnosť, vznik akné, vypadávanie vlasov, zníženie prirodzenej hladiny testosterónu, zmenšenie semenníkov, vznik gynekomastie alebo zhoršenie zdravia pečene a srdca. Nehovoriac o následkoch spôsobenými neodbornou aplikáciou. U SARMs sú tieto riziká na minimálnej úrovni a ich užívanie nenesie takmer žiadne riziká. Aj napriek tomu, že sa o SARMs pomerne veľa píše, ani dnes nemáme jediný produkt, ktorý by bol v obehu a slúžil by pacientom. Za všetkých spomenieme niekoľko látok, ktoré sú súčasťou rôznych výživových doplnkov dostupné na internete.

Čo je Ostarín?

Ostarín je látka z kategórie SARMs, je veľmi anabolický a jeho účinky sú porovnateľné s anabolickým steroidom – primobolan depot. Užívatelia zaznamenali nárast svalovej hmoty a pozitívny vplyv na kĺby a kosti. Veľkou nevýhodou AAS je fakt, že sa prevádzajú na DHT alebo estrogén. Ostarín sa na DHT nemení. Má obrovský potenciál ak chcete získať impozantné svalstvo, pretože ostarín má silný anabolický efekt na svalové tkanivo a na jeho rast postačuje 4 – 6 týždňový cyklus. To všetko bez rizika poškodenia zdravia!

Čo je Ligandrol?

Ligandrol patrí do skupiny SARMs. Pôsobí na androgénne receptory s vysokou afinitou. Písmeno S v slove SARMs znamená selektívny. Ak by sme mali tento pojem vysvetliť, jedná sa o vlastnosť viazať sa prednostne na receptory svalov a kostí.

Ligandrol je oproti ostarínu niekoľkonásobne silnejší. V dostupnej literatúre sa môžeme dočítať až o päťnásobne vyššej sile! Jeho primárne využitie je v medicíne, kedy vypomáha pacientom udržiavať a posilňovať svalovú hmotu bez toho, aby výrazným spôsobom upravovali životosprávu. Tak ako o ostatných produktoch z kategórie SARMs, aj pri ligandrole platí, že v sebe nesie nízke riziko pôsobenia na pečeň, prostatu alebo na vznik akné.

Ligandrol je vhodným produktom do predsúťažných príprav kulturistov, pretože je schopný redukovať tuk pri súčasnom náraste svalovej hmoty. V tomto ohľade sa jedná o veľmi pozitívnu vlastnosť, ktorú ocenia mnohí športovci. Základná dávka Ligandrolu je 10 mg denne ak ste začiatočník a môže sa vyšplhať až do výšky 20 - 22 mg. Veľkým pozitívom je fakt, že športovci zaznamenali impozantné prírastky na svalovej hmote a to aj bez radikálnej úpravy jedálneho lístka alebo tréningu.

Ligandrol ako sme už písali vyššie je svojim účinkom niekoľkonásobne silnejší, než iné SARMs látky. Treba preto počítať aj s vážnejšími negatívnymi vlastnosťami. V literatúre sa môžete dočítať o prípadoch mierneho, až stredného zníženia hladiny testosterónu. Čo je však problém je fakt, že už desatina základnej dennej dávky začiatočníka (1 mg) dokáže znížiť hladinu HDL cholesterolu, čo môže mať nepriaznivé následky na zdravie kardiovaskulárneho systému. Na druhej strane nesie minimálne riziko poškodenia pečene a nevykazuje estrogénovú aktivitu.

Čo je Ibutamoren?

Ibutamoren predstavuje látku, ktorej hlavným benefitom je pozitívne pôsobenia na vylučovanie rastového hormónu. Aj keď tento liek nie je bežne dostupný v lekárňach, v budúcnosti ho budú môcť využiť ľudia, ktorí majú problémy s nízkou hladinou rastového hormónu, teda najmä deti a starí ľudia. Zaujímavé je tiež zistenie, že ibutamoren výrazným spôsobom ovplyvňuje hladinu tuku v tele.

Ak by sme mali napísať pozitívne vlastnosti ibutamorenu, tak môžeme spomenúť zvýšenie hladiny rastového hormónu a IGF-1 a to už v prvom týždni po začatí aplikácie. S tým je samozrejme spojený nárast svalovej hmoty. Čo je významnejšie, ibutamoren výrazne zlepšuje regeneračné procesy v organizme. Zvyšuje prekrvenie a plnosť svalov aj mimo tréningu. Zlepšuje spánok a jeho hĺbku, pozitívne vplýva na vyprázdňovanie tráviaceho traktu. Z dostupných informácií vyplýva, že optimálna denná dávka sa pohybuje na maximálnej výške 30 mg za deň. Ukazuje sa, že vyššie dávkovanie nemusí priniesť aj vyššiu účinnosť látky. Jeho half life je jeden deň, takže je vhodné ho aplikovať raz denne 30 – 60 minút pred spaním.

V závislosti od dĺžky užívania a veľkosti dávky sa môžu vyskytnúť nasledovné vedľajšie účinky: retencia vody v organizme, zníženie hladiny testosterónu, zvýšenie hladiny prolaktínu, mierne môže ovplyvniť hladinu HDL cholesterolu

Čo je Epicatechine?

Epicatechine je flavonoid, ktorý sa nachádza v kakaových semenách a v zelenom čaji. Zdravotné účinky epicatechinu sú známe už niekoľko sto rokov, no nedávne výskumy ukázali, že tento flavonoid môže byť prospešný pre liečbu úbytku svalovej hmoty. Prečo je to tak? Epicatechine pôsobí ako inhibítor myostatínu. V stručnosti povedané, myostatín predstavuje gén v ľudskom tele, ktorý diktuje, koľko svalov máme. V minulosti sa genetickým výskumníkom podarilo vynájsť blokátory myostatínu a to bol zásadný prielom v genetickom dopingu. Pokiaľ je myostatínu v organizme málo, máme viac svalov a naopak. Jeho blokovanie je teda na mieste. Okrem priameho vplyvu na nárast svalovej hmoty má epicatechine ďalšie významné vlastnosti pre zdravie: zníženie rizika vzniku kardiovaskulárnych problémov, zvýšenie záťažovej kapacity, zvýšená angiogenéza (tvorba krvných ciev)

Optimálna denná dávka predstavuje 300 – 600 mg Epicatechinu. Môžete ho užívať neobmedzene počas celého roka. Epicatechine je látka, ktorá podľa vedcov môže konkurovať aj penicilínu. Podľa najnovších výskumov je pre ľudský organizmus tak dôležitý, že by mal byť zaradený medzi vitamíny.

Prečo SARMs našli svoje využite aj v kulturistike?

-SARMs sú vhodné pre tzv. hardgainerov, pre ľudí, ktorí priberajú skutočne ťažko

-Dokonca o nich môžeme povedať, že sú ideálne do recompingu (súčasná redukcia tuku a naberanie svalovej hmoty

-Okrem toho sú SARMs osvedčenou voľbou do predsúťažných príprav, kedy zlepšujú spaľovanie tuku a podporujú odolnosť organizmu udržať si svalovú hmotu

-Ďalšou voľbou využitia je tzv. premostenie medzi cyklami.

-SARMs vám pomôžu udržať nadobudnutú hmotu a silu aj mimo steroidového cyklu a vy tak môžete ďalší cyklus začať z úplne inej štartovacej pozície.

Dôležité upozornenie: aplikácia prohormónov a SARMs môže byť zakázaná niektorými športovými federáciami.

Core Labs X
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward