Olympus Labs Alpha Build 60 kapslí

Olympus Labs Alpha Build 60 kapslí.Použite Olympus Labs Alpha Build na zvýšenie svojej fitness cesty - tento dynamický doplnok optimalizuje rast svalov, zapaľuje hladinu energie a urýchľuje regeneráciu. Či už ste oddaný športovec alebo nováčik v tréningu, vedecky podložený vzorec Alpha Build zvyšuje váš potenciál a transformuje tréningy na úspechy založené na výsledkoch.
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Olympus Labs Alpha Build 60 kapslí.Použite Olympus Labs Alpha Build na zvýšenie svojej fitness cesty - tento dynamický doplnok optimalizuje rast svalov, zapaľuje hladinu energie a urýchľuje regeneráciu. Či už ste oddaný športovec alebo nováčik v tréningu, vedecky podložený vzorec Alpha Build zvyšuje váš potenciál a transformuje tréningy na úspechy založené na výsledkoch.
Zahrňte Olympus Labs Alpha Build do svojho tréningového programu, aby ste zvýšili svoj tréning. Najlepšie sa používa počas intenzívnych tréningových fáz na zvýšenie vytrvalosti, zvýšenie energie a podporu rozvoja štíhlych svalov. Či už sa ženiete za osobnými maximami alebo sa snažíte preraziť cez náhorné plošiny, Alpha Build je vaším dokonalým partnerom pre maximalizáciu ziskov a dosiahnutie bezkonkurenčného výkonu.
Olympus Labs Alpha Build je ideálny pre fitness nadšencov a športovcov, ktorí hľadajú výkon na vyššej úrovni, je prispôsobený jednotlivcom, ktorí sa venujú tvarovaniu svojej postavy a zvyšovaniu sily. Či už ste skúsený profesionál alebo len začínate svoju fitness cestu, vedecké zloženie Alpha Build vám umožní dosiahnuť nové výšky.

Uvoľnite svoj potenciál s Olympus Labs Alpha Build - špičkovým doplnkom starostlivo navrhnutým tak, aby zvýraznil vašu fitness cestu. Tento pokročilý vzorec je navrhnutý tak, aby optimalizoval rast svalov, zvýšiť vytrvalosť, a zlepšiť regeneráciu. Vďaka spojeniu vedecky overených zložiek Alpha Build zapaľuje anabolické dráhy a podporuje rozvoj svalovej hmoty. Pozdvihnite svoje tréningy so zvýšenou energiou, sústredením a silou. Toto komplexné riešenie podporuje začínajúcich aj skúsených športovcov pri dosahovaní špičkového výkonu. Zmeňte svoj tréningový režim s laboratóriami Olympus Labs Alpha Build a predefinujte svoju zdatnosť v oblasti fitness.

PRÍSADY

OLYMPUS LABS ALPHA BUILD 30 PORCIÍ

ALFA BULK 30 PORCIÍ
VEĽKOSŤ PORCIE: 2 liquigely
POČET DÁVOK V BALENÍ: 30
  MNOŽSTVO ZA PORCIU  
Chróm 200mcg  
a-ionón 80% 800mg  

FytoFUSE

extrakt z Camellia Sinensis (list) (štandardizovaný na 90 %(-)-epikatechínový odraz na fosfatidylcholín)

600mg  

extrakt z Camellia sinensis (list) (štandardizovaný na 90 % (+)-epikatechín

150mg  

Selektívny systém zapaľovania tukov:

Slnečnicový lecitín glycerofosfolipidy bez GMO slnečnicového lecitínu (vrátane fosfatidylcholínu, fosfatidyletanolamínu, fosfatidylinozitolu, fosfatidylserínu a kyseliny fosfatidovej), pikolinát chrómu ako chromax, avokádo (Persea americana) (celé ovocie) (štandardizovaný na minimálne 90 % kyseliny abscisovej)

   
 
ĎALŠIE ZLOŽKY:triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (vrátane esterov kyseliny kaprylovej, kaprinovej a laurovej), glyceridy persea americana (vrátane esterov kyseliny olejovej, palmitovej, linolovej, stearovej a linolénovej), D-alfa-tokoferylpolyetylénglykol 1000 sukcinát, karboxymetylcelulóza sodná.
 
Alergény: Viac informácií nájdete u výrobcu alebo na bočnej strane balenia

NAVIGAČNÉ POKYNY

Vezmite 1 porciu (2 Liquigels) s pohárom vody 30-45 minút pred tréningom. V dňoch, ktoré nie sú tréningové, užite 1 porciu na prázdny žalúdok pred raňajkami. Neprekračujte 1 porciu za 24 hodín, Pred použitím si prečítajte celý štítok a postupujte podľa uvedených pokynov.

Olympus Labs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward