USP Labs Ultimate-T 120 kapslí

USPlabs Ultimate-T-120 kapslí-veľmi silný testosterón booster,zvýšenie testosterónu a anabolických hormónov na maximum,eliminuje kortizol,spaľovanie tuku,rýchlejšie zotavenie,regenerácia,zlepšuje spánok a vašu náladu!Najlepšie z USA od USPlabs!Novinka 2016!Veľmi silná koncentrovaná zmes,pre podporu vášho testosterónu (TST),zvýšenie anabolických hormónov a reguláciu kortizolu.Je zmes, ktorá pôsobí vo vašom tele maximálne androgénne, pričom je navrhnutá tak, aby zvýšila produkciu testosterónu a samozrejme minimalizovala neželaný estrogén. Vedie k lepším prírastkom kvalitnej svalovej hmoty a vaša postava bude vyzerať omnoho masívnejšie a muskulatúrnejšie.

 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

USPLabs Ultimate-T-120 kapslí/30 dní-Veľmi silný testosterón booster,zvýšenie testosterónu a anabolických hormónov na maximum,eliminuje kortizol,spaľovanie tuku,rýchlejšie zotavenie,regenerácia,zlepšuje spánok a vašu náladu!Najlepšie z USA!

Koncentrovaná zmes,pre podporu vášho testosterónu (TST) a eliminácia kortizolu.

Je zmes, ktorá pôsobí vo vašom tele maximálne androgénne, pričom je navrhnutá tak, aby zvýšila produkciu testosterónu a reguláciu kortizolu. Minimalizácia estrogénu vedie k lepším prírastkom kvalitnej svalovej hmoty a vaša postava bude vyzerať omnoho masívnejšie a muskulatúrnejšie. 

Odporúčané dávkovanie: 60 dňový cyklus: 2 balenia,pre maximálny účinok!

Užite 2 dávky denne, 2 kapsle s raňajkami a 2 kapsle 6-8 hodín neskôr najlepšie s večerou,vždy v rovnakom čase. Neprekračujte toto dávkovanie. Odporúčame užívať minimálne 30 dní a maximálne 60 dní. Medzi cyklami odporúčame prestávku aspoň 4 týždne.

Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. 

USPlabs
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward