Universal Nutrition Animal Creatine Powder - 500 g

Animal Universal Nutrition, Animal Creatine Powder - 500 g.Creatine Powder 500g Universal Nutrition kreatín je celosvetovo uznávaným doplnkom pre hmotu a celkovú výkonnosť. Existuje dobrý kreatín aj zlý kreatín, no a potom existuje špička, a tou je CREAPURE od nemeckého výrobcu.Svojou čistotou a spracovaním je najlepší na svete a je chránený patentom. Je to presne ten kreatín, ktorý už od začiatku používa WEIDER.Je to jeden z najlepších zdrojov ATP vôbec. Mnohými štúdiami bolo dokázané pozitívne pôsobenie na výkonnosť a silu športovcov.Nežiadúce účinky, naproti tomu, boli vždy pripisované nekvalitným kreatínom.
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Animal Universal Nutrition, Animal Creatine Powder - 500 g.Creatine Powder 500g Universal Nutrition kreatín je celosvetovo uznávaným doplnkom pre hmotu a celkovú výkonnosť. Existuje dobrý kreatín aj zlý kreatín, no a potom existuje špička, a tou je CREAPURE od nemeckého výrobcu.Svojou čistotou a spracovaním je najlepší na svete a je chránený patentom. Je to presne ten kreatín, ktorý už od začiatku používa WEIDER.Je to jeden z najlepších zdrojov ATP vôbec. Mnohými štúdiami bolo dokázané pozitívne pôsobenie na výkonnosť a silu športovcov.

Nežiadúce účinky, naproti tomu, boli vždy pripisované nekvalitným kreatínom.

Ideálne je kreatínový produkt zaradiť do výživy spolu s proteínmi, aminokyselinami, či inými živinami, pretože kreatín pomáha hydratovať, zväčšovať objem bunky, tým sa jej schopnosť prijímať živiny, zvyšuje.

Dávkovanie: ak chcete začať nasycovacou fázou, 5 dní užívajte 5g 4 x denne, pridajte lyžičku do obľúbeného nápoja, nemiešajte do mliečnych a horúcich nápojov! Po ukončení nasycovacej fázy kreatínu, prejdite na dávkovanie 2 x denne 5g, najlepšie po záťaži a minimálne hodinu pred ňou.

Upozornenie pre užívanie kreatínu:

Nie každý kreatín je rovnaký. Najkvalitnejšie sú označené registračnou ochrannou známkou. Za najkvalitnejší je považovaný WEDIER - KREA-GENIC, postavený na CREAPUR-e od AlzChemm Trosberg, Nemecko, a rovnako i čistý monohydrát CreaPure. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s problémami pečene, s problémami obličiek. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Genius Heart 60 kapslí Genius Heart 60 kapslí
  • Iba online
  • -20,00 €

Genius Heart 60 kapslí

Cena 39,99 € Bežná cena 59,99 € -20,00 €
Golden Pharma CARAT 300g Golden Pharma CARAT 300g
  • Iba online
  • -20,00 €

Golden Pharma CARAT 300g

Cena 39,99 € Bežná cena 59,99 € -20,00 €
arrow_upward