Swanson Full Spectrum Boswellia 60 kapslí

Swanson Full Spectrum Boswellia 60 kapslí,800mg/kapsla.SWANSON FULL SPECTRUM BOSWELLIA, 800MG DVOJITÁ SILA - 60 ČIAPOK.Podporuje integritu, pohyb a flexibilitu kĺbov.Poskytuje kĺbovú podporu.Používa sa ajurvédskymi praktikmi už od staroveku.Pre spoločnú podporu sa môžete spoľahnúť, dôverujte bylinke, na ktorú sa ajurvédski praktizujúci spoliehali už od staroveku: Boswellia serrata. Ajurvéda patrí medzi najstaršie tradície zdravotnej starostlivosti na svete s pôvodom siahajúcim viac ako 5,000 XNUMX rokov dozadu. V priebehu storočí sa tradície a klinické skúsenosti odovzdávané z generácie na generáciu ajurvédskych praktizujúcich vyvinuli do obrovského súboru vedomostí, z ktorých moderní bylinkári čerpajú dodnes.
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Swanson Full Spectrum Boswellia 60 kapslí, 800mg/kapsla.SWANSON FULL SPECTRUM BOSWELLIA, 800MG DVOJITÁ SILA - 60 ČIAPOK.Podporuje integritu, pohyb a flexibilitu kĺbov.Poskytuje kĺbovú podporu.Používa sa ajurvédskymi praktikmi už od staroveku.Pre spoločnú podporu sa môžete spoľahnúť, dôverujte bylinke, na ktorú sa ajurvédski praktizujúci spoliehali už od staroveku: Boswellia serrata. Ajurvéda patrí medzi najstaršie tradície zdravotnej starostlivosti na svete s pôvodom siahajúcim viac ako 5,000 XNUMX rokov dozadu. V priebehu storočí sa tradície a klinické skúsenosti odovzdávané z generácie na generáciu ajurvédskych praktizujúcich vyvinuli do obrovského súboru vedomostí, z ktorých moderní bylinkári čerpajú dodnes. Medzi tisíckami bylinných aplikácií zdokumentovaných ajurvédskymi praktikmi v priebehu vekov zostáva jedna vysoko účinná bylina na zdravie kĺbov dnes u moderných bylinkárov rovnako populárna ako v časoch ich starých ajurvédskych predkov - Boswellia serrata.

Boswellia serrata, známa,ako indické kadidlo, je v sanskrte známa pod ôsmimi rôznymi menami, čo svedčí o jeho vysokej hodnote a rozšírenom používaní ajurvédskymi bylinkármi. Moderné používanie boswellie, ktoré sa historicky používa na normalizáciu nerovnováhy v Doshách Pitta a Kapha ajurvédskej tradície, sa sústredilo na jedinečne účinnú podporu, ktorú poskytuje pre spoločnú funkciu a mobilitu, ktorú vedci pripisujú aktivite kyseliny boswellovej a ďalších zložiek triterpénu nachádzajúcich sa v bylinke. Naše kapsuly dodávajú silných 800 mg celospektrálnej gumovej živice boswellia, vďaka čomu je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým vychutnať si spoločné zdravotné výhody tejto doby ocenenej byliny.

Swanson
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward