Bpi Sports Best Creatine 300g

Bpi Sports Best Creatine-300g-50 dávok-najlepší kreatín z USA od BPI sports.Originálna aktuálna verzia USA!BPI sports BEST CREATINE je v TOP10 na svetovom trhu!Najlepšie hodnotení a najpredávanejší kreatín v USA!
Príchute
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

BPI Sports BEST CREATINE-300g-50 dávok-najlepší kreatín z USA od BPI sports!Originálna aktuálna verzia USA!BPI sports BEST CREATINE je v TOP10 na svetovom trhu!

Dávkovanie: 1 odmerka 30 min pred tréningom a 1 odmerka hneď po tréningu

Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Bpi Sports
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward