• Iba online
  • -20,00 €

Syntrax Nectar 907g

Syntrax Nectar proteínový srvátkový izolát 907g-32dávok-srvátkový izolát z USA.Originálna aktuálna verzia USA!TOP na trhu!

Príchute
54,75 €
34,75 € Ušetríte 20,00 €
s DPH
Množstvo
Dočasne vypredané
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

SYNTRAX NECTAR proteínový izolát 907g-32dávok-proteín izolát z USA.Originálna aktuálna verzia USA!TOP na trhu!Elitný izolát vytvorený pre optimálnu svalovú regeneráciu , zachovanie a obnovu poškodeného svalovej tkaniva. Hlavnou zložkou NECTAR je PROMINA™ Whey protein Isolate, najkvalitnejší a biologicky kompletný frakčný srvátkový izolát, ktorý garantuje maximálnu využiteľnosť aminokyselín a ich následné zabudovanie do svalovej tkaniva. NECTAR™ obsahuje najvyššiu koncentráciu esenciálnych ( pre telo nevyhnutných) aminokyselín, a to viac ako 50%!

  • vysoko kvalitný zdroj bielkovín (ultrafiltrovaný a nedenaturovaný srvátkový proteínový izolát Promina™)
  • úplne prírodná formula - neobsahuje umelá farbivá ani sladidlá
  • nulový obsah tukov i cukrov
  • insatantná forma, svieže ovocné príchute
  • neobsahuje laktózu ani lepok

Promina™ značka; ultrafiltrovaný a nedenaturovaný; zahŕňajúce beta laktoglobulín, alfa laktoalbumín, glykomakropeptídy, immunoglobulíny, bs albumín, proteázové peptony, laktoferrin, laktoperoxidáza.

Aký je rozdiel medzi "klasickou" a "Natural" príchuťou ?

Nectar® Naturals používa rovnaký vysoko kvalitný izolát srvátkovej bielkoviny Promina™, ktorý so používa v bežnom Nectare®. Rozdiel je v tom, že Nectar® Naturals neobsahuje nič umelé. To znamená žiadne umelá farbivá, príchute alebo sladidlá. Dodáva so aj v jedinečných príchutiach, ako je Natural Fruit Punch, Natural Orange a Natural Peach.

Nutričné hodnoty Dávka 27 g
Energetická hodnota 25 kcal
Tuky 0 g
- z toho nasýtené MK 0 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 15 mg / 1% RHP*
Draslík 40 mg / 1% RHP*
Sacharidy 0 g
- vláknina 0 g
- z toho cukry 0 g
Bielkoviny 23 g (23g izolátu Promina naberačka)
Vitamín A 0%
Vitamín C 0%

* %RHP = Referenčná hodnota príjmu

Obsah Aminokyselín v 100 g proteínu:

Obsah zložiek na 100 g
Arginín 2,4 g
Glutamín 7,4 g
Histidín 1,7 g
Isoleucín 6,7 g
Leucín 11,9 g
Lyzín 9,7 g
Metionín 2,0 g
Fenylalanín 3,3 g
Threonin 7,2 g
Tryptofán 2,1 g
Valin 6,2 g
Zloženie:

Príchuť Lemon Tea: srvátkový proteínový izolát ( mlieko ), extrakt z čierneho čaju, prírodná a umelá aróma, kyselina citrónová, sójový lecitín (antioxidant, emulgátor), acesulfam K ( náhradné sladidlo, látka zvýrazňujúca chuť), sukralóza ( náhradné sladidlo).

Príchuť Pink Grapefruit: srvátkový proteínový izolát ( mlieko ), prírodná a umelá aróma, kyselina citrónová, sójový lecitín (antioxidant, emulgátor), acesulfam K ( náhradné sladidlo, látka zvýrazňujúca chuť), sukralóza ( náhradné sladidlo), farbivo: Červená allura (E129)*, Tartrazin (E102)*.

Príchuť Strawberry Kiwi: srvátkový proteínový izolát ( mlieko ), prírodná a umelá aróma, kyselina citrónová, sójový lecitín (antioxidant, emulgátor), acesulfam K ( náhradné sladidlo, látka zvýrazňujúca chuť), sukralóza ( náhradné sladidlo), farbivo: Červená allura (E129)*.

Príchuť Twisted Cherry: srvátkový proteínový izolát ( mlieko ), prírodná a umelá aróma, kyselina citrónová, sójový lecitín (antioxidant, emulgátor), acesulfam K ( náhradné sladidlo, látka zvýrazňujúca chuť), sukralóza ( náhradné sladidlo), farbivo: Červená allura (E129)*, Brilantí modr.

Príchuť Roadside Lemonade: srvátkový proteínový izolát ( mlieko ), prírodná a umelá aróma, kyselina citrónová, sójový lecitín (antioxidant, emulgátor), acesulfam K ( náhradné sladidlo, látka zvýrazňujúca chuť), sukralóza ( náhradné sladidlo), prášok z gardénie.

Príchuť Natural Peach: srvátkový proteínový izolát ( mlieko ), prírodná aróma a príchuť, kyselina citrónová, extrakt enzymatickej stévie, sójový lecitín, prášok z gardénie.

Príchuť Natural Strawberry: srvátkový proteínový izolát ( mlieko ), prírodná aróma a príchuť, kyselina citrónová, extrakt z repy, extrakt enzymatickej stévie, sójový lecitín, soľ, prášok z gardénie.

Upozornenie: uchovávajte mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený pre deti. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Uchovajte v suchu a pri teplote 15-27 stupňov C. Po otvorení spotrebujte do 90 dní.

Syntrax
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Revange Cell Shot 375g Revange Cell Shot 375g
  • Iba online
  • -24,00 €

Revange Cell Shot 375g

Cena 25,98 € Bežná cena 49,98 € -24,00 €
Bad Ass Flex 44 sáčkov Bad Ass Flex 44 sáčkov
  • Iba online
  • -10,00 €

Bad Ass Flex 44 sáčkov

Cena 34,00 € Bežná cena 44,00 € -10,00 €
arrow_upward