• Iba online
  • -20,00 €

MAN Sports Nolvadren XT 56 kapslí

MAN Sports Nolvadren XT 56 kapslí.Nolvadren XT má účinok 3 v 1, takže prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu a kontroluje hladiny estrogénu aj kortizolu, čím zvyšuje veľkosť svalov a znižuje telesný tuk bez vedľajších účinkov súvisiacich s estrogénom. Je tiež skvelý ako doplnok PCT, ktorý vráti vaše hormonálne hladiny späť do rovnováhy.

69,99 €
49,99 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

MAN Sports Nolvadren XT 56 kapslí. Nolvadren XT má účinok 3 v 1, takže prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu a kontroluje hladiny estrogénu aj kortizolu, čím zvyšuje veľkosť svalov a znižuje telesný tuk bez vedľajších účinkov súvisiacich s estrogénom. Je tiež skvelý ako doplnok PCT, ktorý vráti vaše hormonálne hladiny späť do rovnováhy.
Užívajte 2 kapsuly denne s prvým jedlom. Nolvadren XT sa zvyčajne používa v cykloch 6-8 týždňov, aby ste dosiahli čo najlepší úžitok, a je rovnako účinný, ak ho používate pri objeme alebo pri diéte.
Pre každého, kto dokončil prohormónový cyklus alebo chce budovať svalovú hmotu a prirodzene strácať tuk, je Nolvadren XT jednou z najlepších možností, ktoré môžete urobiť vďaka svojej schopnosti optimalizovať tri kľúčové hormonálne dráhy.

Nolvadren XT je doplnok, ktorý sa zameriava na niekoľko rôznych oblastí a kombinuje výhody blokátora kortizolu a estrogénu s tradičnými posilňovačmi tezosterónu. Vďaka komplexnému prístupu k manipulácii s endokrinnými funkciami môže Nolvadren XT pôsobiť ako doplnok typu všetko v jednom pre tých, ktorí sa zaoberajú zvyšovaním výkonu viacerými spôsobmi. Nolvadren sa môže používať mnohými spôsobmi, buď ako samostatný staviteľ svalov alebo v postroji, pričom bežným prístupom používateľov je posilňovač testosterónu. Okrem toho sa Nolvadren XT často používa po ukončení prohormónového cyklu, pretože pomáha normalizovať estrogén aj testosterón, čo je kľúčová požiadavka pri liečbe po cykle.

PRÍSADY

MAN SPORTS NOLVADREN XT 56 ČIAPKY

KAPSULY MAN SPORTS NOLVADREN XT 56
VEĽKOSŤ PORCIE: 2 kapsuly
POČET DÁVOK V BALENÍ: 28
  MNOŽSTVO ZA PORCIU %DV**
Test-Estro modulátor    
Extrakt z koreňa Boerhaavia diffusa 400mg *
extrakt z borovicovej kôry (obsahujúci kyselinu abietu-8,11, kyselinu 13-trién-18-oovú) 80mg *
Estro-metabolizovať    
Diindolylmetán (DIM) 200mg *
Matica riadenia kortu    
3Beta-hydroxyandrost-5-en-17-ón 100mg *
*Denná hodnota nie je stanovená    
ĎALŠIE ZLOŽKY:Ryžová múka, želatína, kyselina citrónová, stearan horečnatý

NAVIGAČNÉ POKYNY

Ako doplnok stravy užívajte 2 kapsuly denne s prvým jedlom.

Kvôli extrémnej účinnosti NEPOUŽÍVAJTE PRODUKT DLHŠIE AKO 8 TÝŽDŇOV, PO KTORÝCH NASLEDUJE NÁSLEDNÁ 4 TÝŽDŇOVÁ PRESTÁVKA. NEPREKRAČUJTE 3 KAPSULY DENNE.

MAN Sports
Nový produkt
5 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

MyoBlox Rubix 137g MyoBlox Rubix 137g
  • Iba online
  • -20,00 €

MyoBlox Rubix 137g

Cena 29,99 € Bežná cena 49,99 € -20,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward