• Iba online
  • -20,00 €

BPI Sports A-HD Elite 30 kapslí

BPI Sports A-HD ELITE-500mg /30 kapslí-Testosterón Booster, Anti-Estrogén, PCT!Koncentrovaná zmes od BPI Sports pre podporu vášho testosterónu (TST) a minimalizáciu estrogénu.A-HD ELITE™ je zmes, ktorá pôsobí vo vašom tele maximálne androgénne, pričom je navrhnutá tak, aby zvýšila produkciu testosterónu a samozrejme minimalizovala neželaný estrogén. Minimalizácia estrogénu vedie k lepším prírastkom kvalitnej svalovej hmoty a vaša postava bude vyzerať omnoho masívnejšie a muskulatúrnejšie.

49,99 €
29,99 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

BPI Sports A-HD ELITE-500mg / 30 kapslí/30 dní-Testosterón Booster, Anti-Estrogén, PCT!

Koncentrovaná zmes od BPI Sports pre podporu vášho testosterónu (TST) a minimalizáciu estrogénu.

A-HD ELITE™ je zmes, ktorá pôsobí vo vašom tele maximálne androgénne, pričom je navrhnutá tak, aby zvýšila produkciu testosterónu a samozrejme minimalizovala neželaný estrogén. Minimalizácia estrogénu vedie k lepším prírastkom kvalitnej svalovej hmoty a vaša postava bude vyzerať omnoho masívnejšie a muskulatúrnejšie. A to len pri užití jednej kapsuly denne! Žiadne náhrady steroidov sa tomuto prípravku účinnosťou ani len nepribližujú!

Ak ukončujete svoj cyklus (kúru), nie je nič lepšie ako A-HD. Váš tréning mimo cyklu nemusí byť až taký zlý. A-HD naštartuje testosterón, ktorý bol počas kúry na minime.

Kľúčové výhody: žiadna retencia vody, žiadne zaliate svaly, naberáte kvalitnú svalovú hmotu, len jedna kapsula denne.  

Odporúčané dávkovanie: 60 dňový cyklus!

Užite 1 dávku denne, vždy s raňajkami v rovnakom čase. Neprekračujte toto dávkovanie. Odporúčame užívať minimálne 30 dní a maximálne 60 dní. Medzi cyklami odporúčame prestávku aspoň 4 týždne.

Bpi Sports
Nový produkt
2 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward