• Iba online
 • -30,00 €

Cocoon Labz Testo Drive Extreme 60 kapslí

Cocoon Labz Testo Drive Extreme 60 kapslí.Výživový doplnok Cocoon Labz Testo Drive Extreme je komplex (až 18 zložiek!) Anabolický zásobník s takou hardcore silou a synergiou pôsobenia, že všetky ostatné produkty v kategórii testosterónové zosilňovače / odomknutie PCT v kombinácii sa nepribližujú k účinkom Cocoon Labz Testo Drive Extreme!
79,99 €
49,99 € Ušetríte 30,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Výživový doplnok Cocoon Labz Testo Drive Extreme 60 kapslí je komplex (až 18 zložiek!) Anabolický zásobník s takou hardcore silou a synergiou pôsobenia, že všetky ostatné produkty v kategórii testosterónové zosilňovače / odomknutie PCT v kombinácii sa nepribližujú k účinkom Cocoon Labz Testo Drive Extreme!

Cocoon Labz Testo Drive Extreme – ako to funguje?

Sila doplnku výživy Testo Drive Extreme sa budete cítiť z 1. kapsuly! A s každou ďalšou dávkou budú účinky rásť a dorastať do predtým nezmenených veľkostí! Po týždni používania si všimnete prospešné zmeny na krvných testoch:

 • Oveľa vyššie percento aktívneho testosterónu
 • Znížený SHBG (globulín viažuci pohlavné hormóny)
 • Znížený estrogén (ak bol nad normou)
 • Znížený kortizol
 • Rast rastového hormónu
 • Všeobecné omladenie organizmu

Garantujeme, že po cykle na Testo Drive Extreme Obnovte svoju hormonálnu ekonomiku v perfektnom stave. Garantujeme, že nikto neuverí, že ste stále rovnakí vy, ale dokonca kvapkáte testosterónom a úžasné ako kedykoľvek predtým!

Obnovte výživový test Testo Drive Extreme – pre koho a kedy použiť?

Testovacie obnovenie použite, ak:

 • máš viac ako 30 rokov
 • chcete zvýšiť svoje libido
 • máte nižšiu hladinu testosterónu
 • potrebujete najsilnejšie PCT vyblednutie po cykloch na PH / SAA / SARM
 • chcete vytvoriť prírodný anabolický cyklus (alternatíva k kreatínovým stohám)
 • Test Restore môžu používať aj ľudia so správnou hladinou testosterónu a mladší ako 30 rokov

Výhody testosterónovej vlny:

 • perfektné odomknutie PCT (silnejšie ako lekáreň)
 • Mega libido skok a super sexuálny výkon
 • omladenie a rýchlejšia regenerácia
 • zvýšenie čistej svalovej hmoty a silný silový skok
 • vyššia účinnosť a lepšia trvanlivosť
 • lepšie sochárstvo, tvrdosť a svalová hustota
 • skvelá a stabilná nálada a pohoda
 • veľká sviežosť a jasnosť mysle
 • zvýšená odvaha a sebavedomie
 • trvalé tréningové účinky
 • žiadne vedľajšie účinky použitia anabolikov zo skupiny PH / SAA / SARM

Testo Drive Extreme – testosterónový nektár bohov v kapsulách!

Chcete vedieť, čo sedí v Test Restore? Je maximálne naplnený iba účinnými látkami. Vďaka tomu má veľkú synergiu a silu pôsobenia a navyše má najlepšiu biologickú dostupnosť zložiek.

Testo Drive Extreme má 18 zdrojov – iní výrobcovia by vyrobili 8 z týchto produktov, ale my vám jeden dáme – je to dokonale účinné!

PRÍRODNÉ ANABOLICKÉ, ANTIKATABOLICKÉ, ANTI-HÚSENICOVÉ ZLOŽKY – SILA PRÍRODNÉHO TESTOSTERÓNU!

Bodavá žihľava extrakt (3,4-divanillytetrahydrofuran 95%) 200 mg – zvýšenie aktívneho testosterónu, entyeoesterový účinok
Stinging Žihľava extrakt je extrakt z koreňa žihľavy (Urtica dioica L.) so silným pro-zdravým a promasickým účinkom. Extrakt zo žihľavy zvyšuje hladinu mužských hormónov a znižuje hladinu ženských hormónov. Extrakt zo žihľavy zvyšuje vaše tréningové možnosti, obnovuje prirodzenú maximálnu účinnú hormonálnu rovnováhu po cykloch na PH / SAA / SARM a zvyšuje vaše sexuálne schopnosti na neuveriteľnú veľkosť.

Horná kozia burina (extrakt z epimedia 70% ikariínov) 150 mg – zosilňovač potencie, plodnosti a libida Horná kozia burina
je jedným z najsilnejších prírodných posilňovačov libida, potencie a plodnosti. Ikarriny zaručujú skvelú erekciu, kedykoľvek ju potrebujete, a zvyšujú svoju sexuálnu túžbu kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Okrem toho zvyšuje hladinu mužských hormónov, takže vaše svaly budú silnejšie a plnšie ako kedykoľvek predtým.

Extrakt z Tongkat Ali 200: 1 150 mg – najsilnejší extrakt, väčšie libido a dlhší, úplný erekčný
extrakt z koreňa Tongkat Ali – extrakt, ktorý prirodzene zdvihne vaše libido a zaručí úplnú, dlhú erekciu. Tongkat Ali zvyšuje hladinu testosterónu v tele bezpečným a prirodzeným spôsobom a po vysadení nezasahuje do hormonálneho manažmentu.

Armistane (Andro-3,5-Dien-7,17-Dione) 50 mg – inhibuje aromatázu, znižuje kortizol, inhibuje katabolizmus Armistane spôsobuje inhibíciu procesu aromatázy, t.j. premenu testosterónu na estrogén.
Armistane znižuje hladinu kortizolu a chráni pred katabolizmom, t.j. deštrukciou svalov. Vďaka tomu armistane zvyšuje hladinu testosterónu, zvyšuje vašu účinnosť a silu a podporuje tvrdý tréning a budovanie čistej svalovej hmoty.

Extrakt zo semien senovky gréckej (50% saponín) 50 mg – vývoj hmotnosti a široké účinky
na zdravie Senovka grécka zlepšuje fungovanie tráviaceho systému a stimuluje rozvoj svalovej hmoty. Senovka grécka zlepšuje činnosť metabolizmu glukózy, má baktericídny účinok, zlepšuje hladinu cholesterolu, má protizápalové vlastnosti a chráni pečeň a obličky.

Diinodolylmetán (DIM) 50 mg – estrogénový modulátor, redukuje tuk, urýchľuje rast čistej hmoty DIM urýchľuje metabolizmus estrogénu – ženských hormónov, čo zvyšuje hladinu testosterónu a urýchľuje vývoj čistej svalovej hmoty
. Okrem toho urýchľuje stratu zbytočného tuku. Vďaka DIM tiež stratíte tuk a vybudujete si krásne čistú hmotu. Okrem toho vás DIM ochráni pred rakovinou a chorobami prostaty.

Extrakt zo Saw Palmetto 50 mg – obnovuje hormonálnu rovnováhu, zlepšuje libido a čistí telo
Saw Palmetto je úplne prírodný extrakt získaný zo saw palmetto. Saw Palmetto posilňuje a zlepšuje fungovanie endokrinného systému, zvyšuje libido a sexuálnu výkonnosť. Saw Palmetto zlepšuje fungovanie močového systému a detoxikuje – odstraňuje z tela všetky toxíny a metabolické vedľajšie produkty.

Kyselina N-metyl-D-asparágová 30 mg – NMDA agonista – regenerácia vyčerpaných receptorov Kyselina N-metyl-D-asparágová je NMDA – NM
Agonista receptora DA. NMDA mení funkciu neurotransmiterov v mozgu, regeneruje nervový systém a stabilizuje náladu. Po použití stimulantov alebo zneužívania alkoholu pomáha obnoviť úplnú homeostázu – rovnováhu vášho tela.

Extrakt z kôry Catuaba 30 mg – silné afrodiziakum
Catuaba Kôra posilňuje sexuálne pocity a nutkanie, ako aj sexuálnu výkonnosť. Zlepšuje vašu erekciu a prirodzeným spôsobom zvyšuje hladinu mužských pohlavných hormónov. Je to anti-oside – bojuje proti voľným radikálom, odstraňuje únavu a dodáva korenie do každodenného života.

Maca Root 20 mg – zvyšuje plodnosť, dodáva vitalitu a zlepšuje náladu
Koreň Maca je adaptogén známy ako “peruánsky ženšen”. Koreň Maca zlepšuje libido a plodnosť, dodáva pozitívnu energiu a zlepšuje vašu pohodu, pôsobí ako afrodiziakum, ale aj ako prírodná anabolická podpora Koreň Maca obsahuje všetky kľúčové vitamíny a minerály – dopĺňa nedostatok vitamínov a minerálov aj po tých najnáročnejších tréningoch.

Extrakt z koreňa Coleus Forskohlii (40% Forskolin) 20 mg – potlačenie chuti do jedla, zvýšenie energie, redukcia
tuku Forskolin je extrakt zo žihľavy z indickej žihľavy s fenomenálnymi vlastnosťami. Forskolin premieňa kyselinu adenozíntrifosfátovú na CAMP. Čo to dáva? Ak ste fyzicky aktívny, forskolin súčasne potláča chuť do jedla, zvyšuje hladinu energie na tréning a urýchľuje redukciu tuku.

LEPŠÍ VÝKON A MEGA SYNERGIA AKTIVÍT TESTOVACIEHO OBNOVENIA REVANGE VÝŽIVOVÝCH ZLOŽIEK

Piperín 95% 10 mg – lepšia asimilácia zložiek a silnejší výkon
Piperín zlepšuje transport a asimiláciu zložiek Test Restore REVANGE Nutrition. Vďaka tomu maximalizuje pozitívne účinky, pretože vaše telo použije každý mg každej látky obsiahnutej v Test Restore REVANGE Nutrition. Okrem toho je piperín silným antioxidantom – piperín bojuje proti voľným radikálom, zlepšuje plodnosť a vzhľad pokožky.

Extrakt z hroznových jadierok 95% 10 mg – pomalší rozklad a dlhšie pôsobenie Extrakt z hroznových jadierok inhibuje aktivitu pečeňových enzýmov (enzýmy: P450, CYP2C9 a CYP3A4), ktoré metabolizujú (premieňajú) účinné látky obsiahnuté v NO Stress na neaktívne.
Slabší účinok enzýmov znamená dlhší, Test Restore REVANGE Nutrition action.Naringin 10 mg – silnejšie a dlhšie pôsobiace zložky
Naringin sa mení v tele naringerín a blokuje pôsobenie pečeňových enzýmov, ktoré metabolizujú účinné látky obsiahnuté v Test Restore REVANGE Nutrition.

Vďaka Naringin Test Restore, REVANGE Nutrition pracuje dlhšie a tvrdšie. Okrem toho naringín zvyšuje lipolýzu, znižuje hladinu cholesterolu, má protizápalové, protirakovinové a antiseptické vlastnosti.

PRIDANIE VITAMÍNOV A MINERÁLOV – MEGA BIODOSTIVITA, REGENERÁCIA A EŠTE SILNEJŠÍ ÚČINOK TEST OBNOVIŤ REVANGE VÝŽIVU

Bór (As Bor AAC) 10 mg – lepšia koordinácia pohybu, omladenie a regenerácia tela
Bor omladzuje telo a regeneruje myseľ. Bór zvyšuje aktivitu testosterónu v tele, chráni a posilňuje kĺby a kosti a urýchľuje regeneráciu svalov. Okrem toho zlepšuje vzhľad a napätie pokožky – vďaka tomu sa budete cítiť mladšie, zdravšie a pekné.

Vitamín E TPGS (Systém dodávania zložiek) 10 mg – mega biologická dostupnosť zložiek
Vitamín E TPGS je forma vitamínu E rozpustná vo vode. Vďaka tomu je dokonale vstrebateľný. Vitamín E TPGS zlepšuje transport zložiek výživy Test Restore REVANGE vo vašom tele, zvyšuje ich biologickú dostupnosť a asimiláciu – vďaka tomu je REVANGE Nutrition Test Restore ešte silnejší.

Vitamín D3 (ako cholekalciferol) 10 000 IU – posilniťs kostrovým systémom, reguluje metabolizmus vápnika a fosforu Vitamín D3 zlepšuje vstrebávanie minerálov v črevách a posilňuje vaše kosti.
To znižuje riziko zlomenín a zabraňuje nedostatkom minerálov.

Zinok (ako AAC Zinok) 10 mg – zvyšuje hladinu testosterónu, sebavedomie a zlepšuje vzhľad pokožky Zinok prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu, zvyšuje plodnosť a zlepšuje libido.
Zinok sa podieľa na syntéze proteínov – zvyšuje rast čistej svalovej hmoty. Zinok ovplyvňuje sekréciu inzulínu – vďaka tomu má anabolický účinok. Zinok omladzuje a čistí pokožku a zlepšuje vzhľad vlasov a nechtov.

Testo Drive Extreme v porovnaní s inými produktmi PCT / Booster Testoterone sú:

 • farmaceutická kvalita zložiek
 • najsilnejšia synergia zložiek
 • maximálne a bezpečné dávky zložiek
 • ultra inovatívne zloženie (až 18 zložiek!)
 • najlepší pomer ceny a kvality
 • bezpečné spojenie s inými prosebníkmi
 • žiadne vedľajšie účinky používania
 • najširšie spektrum aktivity
 • pre chlapcov všetkých vekových kategórií (odporúča sa najmä po 30 rokoch)
 • iba Test Restore REVANGE Nutrition je výkonnejší

Dávkovanie: 1 kapsula 1-3 krát denne v závislosti od účelu suplementácie

COCOON LABZ
Nový produkt
1 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Naughty Boy Menace 420g Naughty Boy Menace 420g
 • Iba online
 • -30,00 €

Naughty Boy Menace 420g

Cena 34,00 € Bežná cena 64,00 € -30,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward