• Iba online
  • -20,00 €

Augmented Labs YKAREAL 90 kapslí

Augmented Labs YKAREAL 90 kapslí. YK-11-5mg kapsla, extrémne silný hardcore doplnok! Objem, sila, maximálny anabolizmus.SARMs sa viažu na svalové receptory a receptory kostí, kde spúšťajú anabolické mechanizmy. Z toho vyplýva, že majú priamy účinok na rast svalov a kostí. Zásadný rozdiel oproti AAS je to, že sa viažu len na určité receptory (pôsobia selektívne). Práve z tohto dôvodu je u nich riziko vzniku negatívnych účinkov minimálne, u niektorých druhov SARMs nulové! Ich anabolicko-androgénny pomer je neskutočný! V číslach to znamená 10:1 a u testosterónu je to len 1:1. Predstavujú preto najideálnejšiu alternatívu voči anabolickým steroidom. To, že je ich sila ešte vyššia a ich aplikácia je bezpečná, stavia tieto látky bezkonkurenčne na prvé miesto.
79,99 €
59,99 € Ušetríte 20,00 €
s DPH Dodanie do 1-3 dní
Množstvo
Na sklade
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Augmented Labs YKAREAL 90 kapslí. YK-11 5 mg kapsla, extrémne silný hardcore doplnok! Objem, sila, maximálny anabolizmus, zvyšovač folistatinu, blokátor myostatínu.Chemická štruktúra YK11 YK 11 je veľmi podobná štruktúre steroidov, ale neznamená to, že táto zlúčenina je steroid. Zlúčenina je klasifikovaná ako skupina takzvaných SARM alebo selektívnych modulátorov androgénového receptora. Vďaka svojej štrukturálnej štruktúre - steroidný skelet je jedným z najsilnejších a najúčinnejších SARM. YK11 sa viaže na androgénny receptor a to spôsobuje, že svalové bunky začínajú produkovať viac anabolických faktorov, ktorých konečným procesom je rast svalov.

Na rozdiel od iných SARM, ktoré majú obmedzenú androgénnu aktivitu, YK 11 účinkuje efektívnejšie. Vedecký výskum jasne ukazuje, že svalové bunky produkujú oveľa viac anabolických zlúčenín po použití 500 nmol YK 11 ako po rovnakej dávke testosterónu. YK 11, podobne ako iné SARM, spôsobuje zvýšený rast svalových buniek.

Táto zlúčenina je veľmi účinná pre ľudí, ktorí chcú získať veľké prírastky svalovej hmoty, ako aj pre tých, ktorí sa starajú o udržiavanie svojich svalov bez nadmerného hromadenia tuku v tele. Účinky použitia YK11 sú pôsobivé nielen kvôli schopnosti budovať svalovú hmotu, ale aj vďaka jej schopnosti znižovať celkové množstvo tuku v tele. Ukázalo sa, že je obzvlášť užitočný pre ľudí, ktorých genetika významne bráni dosiahnutiu významnej svalovej hmoty. Je to preto, že zlúčenina je inhibítorom myostatínu.

Myostatín je proteín, ktorý inhibuje rast svalov v tele inhibíciou tvorby nových svalových vlákien. Niektoré majú prirodzene veľké množstvo tohto proteínu vo svojom tele a potom je ťažké získať požadovanú hmotnosť. Vďaka YK 11 prirodzene rozvíjate svoje svaly na požadovanú úroveň.

Aby som to zhrnul, YK 11 je nepochybne jedným z najlepších SARM dostupných na trhu. Táto zlúčenina podporuje rast a vývoj svalovej hmoty. Na rozdiel od steroidov pôsobí YK11 selektívne iba v špecifických bunkách. Na zaistenie kozmických výsledkov v telocvični by mal každý, kto prijíma tento vzťah, zostať aktívny a pravidelne cvičiť. Pokiaľ budete postupovať podľa týchto odporúčaní, budete mať efekt tehly vo forme veľkej postavy bez zbytočného tuku.

AKTÍVNE ZLOŽKY: YK-11
Jedna porcia 1 kapsula
Počet porcií v balení 90
Balenie 90 kapsúl
Obsah v 1 porcii (1 kapsula) vrátane:

(17-alfa, 20E) 17.20 - [{1-metoxyetylidén) bis (oxy)] 3-oxo-19-norpregna-4,20-diény, metylester 21-karboxylovej kyseliny 5 mg

Dávkovanie:

2-3 kapsuly denne.

Originálny popis a zloženie doplnku:

Dávkovanie: 1 kapsla 3 x denne

Pod skratkou SARM nájdete aktívne látky rôznej štruktúry so schopnosťou podporovať rast svalovej hmoty a sily cez normálnu androgénnu cestu bez negatívnych účinkov podoných, ako majú steroidy. Ak by sme ich mali charakterizovať, tak sa jedná o látky, ktoré majú minimálne rovnaké a vyššie účinky než anabolické steroidy, no s oveľa nižšou androgénnou pôsobnosťou. Ich účinky sú tak silné a vedľajšie pôsobenie tak nízke, že v dohľadnej dobe práve lieky z kategórie SARMs nahradia anabolické látky, ktoré sa využívajú v medicíne.

Čo znamená skratka SARM?

S ... selektívne, A ... androgén, R ... receptorové, M ... modulátory

História SARMs

Objav SARMs do vedeckej spoločnosti bol naozaj významný prielom. Ich objavenie sa datuje už do roku 1998. SARMs boli pôvodne vyvinuté pre lekárske účely ako bezpečnejšia alternatíva medicínskych steroidov. Vzhľadom na ich selektívny účinok, SARMs nevyvolávajú také vedľajšie účinky ako AAS. Najbežnejšie problémy s androgénnou terapiou (hormonálna substitučná terapia) je obmedzená dostupnosť bezpečných zlúčenín. Konečným cieľom výskumu v tejto oblasti bolo zistiť, ktoré zlúčeniny môžu byť použité ako alternatívne lieky v substitučnej terapii. Ich prvotné využitie bola liečba pacientov trpiacich svalovou dystrofiou a osteoporózou.

Mechanizmus účinku

SARMs sa viažu na svalové receptory a receptory kostí, kde spúšťajú anabolické mechanizmy. Z toho vyplýva, že majú priamy účinok na rast svalov a kostí. Zásadný rozdiel oproti AAS je to, že sa viažu len na určité receptory (pôsobia selektívne). Práve z tohto dôvodu je u nich riziko vzniku negatívnych účinkov minimálne, u niektorých druhov SARMs nulové! Ich anabolicko-androgénny pomer je neskutočný! V číslach to znamená 10:1 a u testosterónu je to len 1:1. Predstavujú preto najideálnejšiu alternatívu voči anabolickým steroidom. To, že je ich sila ešte vyššia a ich aplikácia je bezpečná, stavia tieto látky bezkonkurenčne na prvé miesto.

Najčastejšie druhy SARM: Ostarín, Ligandrol, Ibutamoren, Epicatechine, Andarin, Cardarine, Srarine, Radarine, Ykarine

Riziká užívania AAS

Užívaním anabolických steroidov s cieľom zvýšiť množstvo svalovej hmoty, sily alebo svalovej definície nesie so sebou určité riziko výskytu negatívnych vedľajších účinkov. AAS majú neblahý vplyv: na veľkosť prostaty, plodnosť, vznik akné, vypadávanie vlasov, zníženie prirodzenej hladiny testosterónu, zmenšenie semenníkov, vznik gynekomastie alebo zhoršenie zdravia pečene a srdca. Nehovoriac o následkoch spôsobenými neodbornou aplikáciou. U SARMs sú tieto riziká na minimálnej úrovni a ich užívanie nenesie takmer žiadne riziká. Aj napriek tomu, že sa o SARMs pomerne veľa píše, ani dnes nemáme jediný produkt, ktorý by bol v obehu a slúžil by pacientom. Za všetkých spomenieme niekoľko látok, ktoré sú súčasťou rôznych výživových doplnkov dostupné na internete.

Čo je Ostarín?

Ostarín je látka z kategórie SARMs, je veľmi anabolický a jeho účinky sú porovnateľné s anabolickým steroidom – primobolan depot. Užívatelia zaznamenali nárast svalovej hmoty a pozitívny vplyv na kĺby a kosti. Veľkou nevýhodou AAS je fakt, že sa prevádzajú na DHT alebo estrogén. Ostarín sa na DHT nemení. Má obrovský potenciál ak chcete získať impozantné svalstvo, pretože ostarín má silný anabolický efekt na svalové tkanivo a na jeho rast postačuje 4 – 6 týždňový cyklus. To všetko bez rizika poškodenia zdravia!

Čo je Ligandrol?

Ligandrol patrí do skupiny SARMs. Pôsobí na androgénne receptory s vysokou afinitou. Písmeno S v slove SARMs znamená selektívny. Ak by sme mali tento pojem vysvetliť, jedná sa o vlastnosť viazať sa prednostne na receptory svalov a kostí.

Ligandrol je oproti ostarínu niekoľkonásobne silnejší. V dostupnej literatúre sa môžeme dočítať až o päťnásobne vyššej sile! Jeho primárne využitie je v medicíne, kedy vypomáha pacientom udržiavať a posilňovať svalovú hmotu bez toho, aby výrazným spôsobom upravovali životosprávu. Tak ako o ostatných produktoch z kategórie SARMs, aj pri ligandrole platí, že v sebe nesie nízke riziko pôsobenia na pečeň, prostatu alebo na vznik akné.

Ligandrol je vhodným produktom do predsúťažných príprav kulturistov, pretože je schopný redukovať tuk pri súčasnom náraste svalovej hmoty. V tomto ohľade sa jedná o veľmi pozitívnu vlastnosť, ktorú ocenia mnohí športovci. Základná dávka Ligandrolu je 10 mg denne ak ste začiatočník a môže sa vyšplhať až do výšky 20 - 22 mg. Veľkým pozitívom je fakt, že športovci zaznamenali impozantné prírastky na svalovej hmote a to aj bez radikálnej úpravy jedálneho lístka alebo tréningu.

Ligandrol ako sme už písali vyššie je svojim účinkom niekoľkonásobne silnejší, než iné SARMs látky. Treba preto počítať aj s vážnejšími negatívnymi vlastnosťami. V literatúre sa môžete dočítať o prípadoch mierneho, až stredného zníženia hladiny testosterónu. Čo je však problém je fakt, že už desatina základnej dennej dávky začiatočníka (1 mg) dokáže znížiť hladinu HDL cholesterolu, čo môže mať nepriaznivé následky na zdravie kardiovaskulárneho systému. Na druhej strane nesie minimálne riziko poškodenia pečene a nevykazuje estrogénovú aktivitu.

Čo je Ibutamoren?

Ibutamoren predstavuje látku, ktorej hlavným benefitom je pozitívne pôsobenia na vylučovanie rastového hormónu. Aj keď tento liek nie je bežne dostupný v lekárňach, v budúcnosti ho budú môcť využiť ľudia, ktorí majú problémy s nízkou hladinou rastového hormónu, teda najmä deti a starí ľudia. Zaujímavé je tiež zistenie, že ibutamoren výrazným spôsobom ovplyvňuje hladinu tuku v tele.

Ak by sme mali napísať pozitívne vlastnosti ibutamorenu, tak môžeme spomenúť zvýšenie hladiny rastového hormónu a IGF-1 a to už v prvom týždni po začatí aplikácie. S tým je samozrejme spojený nárast svalovej hmoty. Čo je významnejšie, ibutamoren výrazne zlepšuje regeneračné procesy v organizme. Zvyšuje prekrvenie a plnosť svalov aj mimo tréningu. Zlepšuje spánok a jeho hĺbku, pozitívne vplýva na vyprázdňovanie tráviaceho traktu. Z dostupných informácií vyplýva, že optimálna denná dávka sa pohybuje na maximálnej výške 30 mg za deň. Ukazuje sa, že vyššie dávkovanie nemusí priniesť aj vyššiu účinnosť látky. Jeho half life je jeden deň, takže je vhodné ho aplikovať raz denne 30 – 60 minút pred spaním.

V závislosti od dĺžky užívania a veľkosti dávky sa môžu vyskytnúť nasledovné vedľajšie účinky: retencia vody v organizme, zníženie hladiny testosterónu, zvýšenie hladiny prolaktínu, mierne môže ovplyvniť hladinu HDL cholesterolu

Čo je Epicatechine?

Epicatechine je flavonoid, ktorý sa nachádza v kakaových semenách a v zelenom čaji. Zdravotné účinky epicatechinu sú známe už niekoľko sto rokov, no nedávne výskumy ukázali, že tento flavonoid môže byť prospešný pre liečbu úbytku svalovej hmoty. Prečo je to tak? Epicatechine pôsobí ako inhibítor myostatínu. V stručnosti povedané, myostatín predstavuje gén v ľudskom tele, ktorý diktuje, koľko svalov máme. V minulosti sa genetickým výskumníkom podarilo vynájsť blokátory myostatínu a to bol zásadný prielom v genetickom dopingu. Pokiaľ je myostatínu v organizme málo, máme viac svalov a naopak. Jeho blokovanie je teda na mieste. Okrem priameho vplyvu na nárast svalovej hmoty má epicatechine ďalšie významné vlastnosti pre zdravie: zníženie rizika vzniku kardiovaskulárnych problémov, zvýšenie záťažovej kapacity, zvýšená angiogenéza (tvorba krvných ciev)

Optimálna denná dávka predstavuje 300 – 600 mg Epicatechinu. Môžete ho užívať neobmedzene počas celého roka. Epicatechine je látka, ktorá podľa vedcov môže konkurovať aj penicilínu. Podľa najnovších výskumov je pre ľudský organizmus tak dôležitý, že by mal byť zaradený medzi vitamíny.

Prečo SARMs našli svoje využite aj v kulturistike?

-SARMs sú vhodné pre tzv. hardgainerov, pre ľudí, ktorí priberajú skutočne ťažko

-Dokonca o nich môžeme povedať, že sú ideálne do recompingu (súčasná redukcia tuku a naberanie svalovej hmoty

-Okrem toho sú SARMs osvedčenou voľbou do predsúťažných príprav, kedy zlepšujú spaľovanie tuku a podporujú odolnosť organizmu udržať si svalovú hmotu

-Ďalšou voľbou využitia je tzv. premostenie medzi cyklami.

-SARMs vám pomôžu udržať nadobudnutú hmotu a silu aj mimo steroidového cyklu a vy tak môžete ďalší cyklus začať z úplne inej štartovacej pozície.

Dôležité upozornenie: aplikácia prohormónov a SARMs môže byť zakázaná niektorými športovými federáciami.

Augmented Labs
Nový produkt
4 ks.
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

MyoBlox Rubix 141g MyoBlox Rubix 141g
  • Iba online
  • -20,00 €

MyoBlox Rubix 141g

Cena 29,99 € Bežná cena 49,99 € -20,00 €

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward