• novinka

ShockWave 2v1 rázová vlna na fyzioterapiu a chudnutie

Profesionálny prístroj ESWT elektromagnetická a pneumatická rázova vlna.Zariadenie na fyzikálnu terapiu.Zariadenie na terapiu rázovou vlnou na úľavu od bolesti.Elektromagnetická rázová vlna-ortopédia,športové lekárstvo,rehabilitácie,fyzioterapia

 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Profesionálny prístroj ESWT elektromagnetická a pneumatická rázova vlna.Zariadenie na fyzikálnu terapiu.Zariadenie na terapiu rázovou vlnou na úľavu od bolesti
Vlastnosti prístroja na terapiu rázovými vlnami
1. Sedem vysielačov a 10 programov na ošetrenia—— rôzne tvarované vysielače dostupné pre rôzne oblasti ošetrenia 2. Ošetrenie fyzickými zvukovými vlnami—— nechirurgické, bez jaziev, bez prestojov 3. Lepší účinok, kratší prevádzkový čas—— vyššia účinnosť 4. Ošetrenie ED—— zrýchlenie krvný obeh, optimalizácia erekcie, citlivosti a sexuálnej výkonnosti.

Princíp rázovej vlny
Rázová vlna je vlna s rýchlym nárastom tlaku vo veľmi krátkom čase a potom s postupným poklesom tlaku s malou fázou podtlaku. Je zameraná na zdroj chronickej bolesti, podporuje rozpúšťanie vápenatých usadenín a vedie k lepšej vaskularizácii s cieľom urýchliť proces hojenia.

Funkcie terapie rázovými vlnami
1. Zlepšite krvný obeh. 2. Zmiernenie bolesti. 3. Zlepšiť mikrocirkuláciu a metabolizmus. 4. Urýchliť hojenie a prestavbu kostí. 5. Podporte tvorbu kolagénu.


Parameter produktu, Trieda: III
Meno Produktu
Zariadenie na fyzioterapiu rázovou vlnou
Typ
Výstupný výkon
230V
Frekvencia
1-16Hz
Energia
0-200 mj 
Rukoväť
1ks
Liečebné hlavice
7ks
Napätie
AC 240V/100V
Hmotnosť balenia
13,3 kg
Veľkosť balenia
49,5 x 39,5 x 35,5 cm

Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward