Stručný prehľad možností úhrad tovaru

Existuje veľa možností ako uhradiť za nákup u nás. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

1)Úhrada tovaru vopred prevodom alebo vkladom (pred faktúra)firmy. Variabilný symbol je číslo vašej objednávky!

Tovar môžete uhradiť vopred na základe proforma faktúry. Náš obchodník Vás bude kontaktovať ohľadom potvrdenia objednávky a následne Vám zašle proforma faktúru, ktorú uhradíte v prospech nášho slovenského bankového účtu (t.j. neplatíte žiadne poplatky za medzinárodné platby a pod.). Ako náhle bude platba poukázaná v prospech účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom emailom. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.

Platby prevodom | vkladom v Slovenskej republike a zo zahraničia v EUR:

Číslo účtu POZA s.r.o.: 0494 220 045|0900 Slovenská sporiteľňa

IBAN: SK54 0900 0000 0004 9422 0045

BIC: GIBASKBX

Platby prevodom | vkladom v Českej republike v Kč:

Číslo účtu POZA s.r.o.: 3319 279 369|0800 Česká spořitelna

IBAN: CZ29 0800 0000 0033 1927 9369

BIC: GIBACZPX

Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej objednávky!

———————————————————————————————————-

 

2)Úhrada tovaru na dobierku v SR(EUR) a ČR(Kč) platba,pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo platba platobnou kartou cez terminál u kuriéra DPD, Zásielkovňa v SR,ČR,HU,PL,AT,DE, EU...

 

Zásielkovňa osobný odber na pobočke a doručenie kuriérom do celej EU: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Tovar a dobierečné uhradíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou u kuriéra DPD, Zásielkovňa pri doručení tovaru na Vašu dodaciu adresu v SR a ČR.

———————————————————————————————————-

 

3) Internet banking

Internet banking (on-line, teda okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly, nemusíte manipulovať s peniazmi, a naviac ušetríte na poštovnom a poplatkoch za dobierku. Na využívanie internet bankingu Vám stačí: (1) mať zriadený účet v niektorej z bánk, s ktorými spolupracujeme (pozri nižšie); a (2) mať zriadenú službu internet banking. Mnoho bánk ponúka túto službu zadarmo. Po jej zriadení by ste od banky mali dostať prihlasovacie meno, heslo a prípadne tzv. GRID kartu (záleží to od konkrétnej banky). Po potvrdení objednávky u nás budete presmerovaný priamo na stránku banky, kde len jednoducho zadáte Vaše prihlasovacie údaje do internet bankingu. Všetky ostatné údaje, ako suma, variabilný a konštantný symbol, ako aj číslo nášho účtu, budú vyplnené automaticky. Aj Vy aj my teda máme istotu, že z Vášho účtu bude zaplatené presne toľko, koľko je potrebné. Objednaný tovar Vám pošleme na zadanú adresu hneď, ako budeme mať k dispozícii všetky tituly.

 
 

4)Platobnou kreditnou-debetnou kartou cez internet PayPal alebo účtom PayPal

 

O PayPal

Čo je PayPal?

  • Služba PayPal ponúka nejrychlejší a nejbezpečnější spôsob peňažných on-line prevodov na poza.sk.
  • Platiť môžete, tak aby ste nemuseli poskytnúť príjemcovi svoje bankové údaje.
  • Na našich stránkach poza.sk sa tovar platí prostredníctvo služby PayPal.
  • Vaše nákupy sú chránené bezplatnou ochranou kupujúcich PayPal
  • Cez PayPal môžte platiť platobnou kreditnou kartou aj,keď nemáte účet PayPal
  • Všetko o bezpečnom nákupovaní cez PayPal TU
 

PayPal je systém umožňujúci pohodlne a bezpečne odosielať a prijímať internetové platby a prevody.

Plaťte bezpečne za nákupy na internete.Platiť platobnou kreditnou kartou cez PayPal môžte aj ,keď nemáte účet PayPal
Nakupujte rýchlo a pohodlne na poza.sk a v mnohých ďaľších internetových obchodoch na celom svete bez uvádzania Vašich finančných údajov predajcom. Príjemca platby uvidí len Vašu e-mailovú adresu a Vami udanú dodaciu adresu. Okrem toho bude platba takmer okamžite na PayPal účte príjemcu, teda rýchlejšie získate objednaný tovar. V Európe funguje už viac ako 160 000 obchodníkov akceptujúcich PayPal platby Plaťte s Paypal bezpečne a pohodlne!

PayPal je rýchlejší a bezpečnejší spôsob ako platiť a prijímať platby online. Služba ľuďom umožňuje posielať platby bez potreby zdieľať finančné informácie. PayPal patrí pod spoločnosť eBay a umožňuje platiť online s 110 miliónmi aktívnych účtov na 190 trhoch a s 25 menami po celom svete.

 

arrow_upward