• novinka

Now Foods Saw Palmetto Extract 90 softgels

Now Foods Saw Palmetto Extract 90 softgels.NOW® Extrakt zo Saw Palmetto je výživový doplnok na podporu zdravej funkcie prostaty.* Štúdie naznačujú, že extrakt zo saw palmetto môže pomôcť podporiť zdravý tok moču a funkciu prostaty.* Zinok je zahrnutý vo vzorci, pretože je to základný minerál, ktorý je obzvlášť dôležitý pre endokrinnú funkciu a celkové reprodukčné zdravie. * Ako základ pre tento produkt bol použitý tekvicový olej, ktorý prispieva k esenciálnym mastným kyselinám a fytosterolom, ktoré sú dôležité pre zdravie mužov.* Saw palmetto, tekvicový olej a zinok sú preto obzvlášť užitočné pre udržanie zdravej reprodukčnej funkcie u mužov.
 

Doprava zadarmo nad 80€! Dobierka SR, ČR, EU!

 

100% originálne CE profesionálne produkty

 

Doručenie Slovenská pošta,DPD,PACKETA EU

Now Foods Saw Palmetto Extract 90 softgels.
  • S tekvicovým olejom a zinkom
  • Podporuje zdravú funkciu prostaty

NOW® Extrakt zo Saw Palmetto je výživový doplnok na podporu zdravej funkcie prostaty.* Štúdie naznačujú, že extrakt zo saw palmetto môže pomôcť podporiť zdravý tok moču a funkciu prostaty.* Zinok je zahrnutý vo vzorci, pretože je to základný minerál, ktorý je obzvlášť dôležitý pre endokrinnú funkciu a celkové reprodukčné zdravie. * Ako základ pre tento produkt bol použitý tekvicový olej, ktorý prispieva k esenciálnym mastným kyselinám a fytosterolom, ktoré sú dôležité pre zdravie mužov.* Saw palmetto, tekvicový olej a zinok sú preto obzvlášť užitočné pre udržanie zdravej reprodukčnej funkcie u mužov.

Dávka obsahuje: w/w/w 2 kapsuly (% RVH*)
* % dennej referenčnej výživovej hodnoty
zinok (z glukonátu zinočnatého) 20 mg (200)
Saw Palmetto (Serenoa repens)(extrakt z bobúľ) 160 mg
Tekvicový olej 1000 mg

Kompozícia:

Tekvicový olej, saw palmetto, zinok, kapsula: (hovädzia želatína (bez BSE), glycerol, voda, karob) a včelí vosk.

Dávkovanie:

2 kapsuly 1 až 2 krát denne s jedlom.

Oznámenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Len pre dospelých. Ak ste tehotná/dojčíte, užívate lieky alebo máte nejaké ochorenie, pred použitím sa poraďte s lekárom.

Now Foods
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

arrow_upward