Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí.Je nový doplnok odporúčaný pre športovcov, ktorí sa snažia budovať husté svaly s neuveriteľnou tvrdosťou. Prípravok podporuje syntézu svalových bielkovín. Má adaptogénny účinok, ktorý podporuje anabolické účinky tréningu.Rýchlo sa vstrebávajúce kvapalné kapsuly poskytujú výsledky v krátkom čase. V kombinácii s intenzívnym silovým tréningom Anabol Hardcore zvyšuje budovanie svalov a podporuje rýchlejšiu regeneráciu. Počas používania odporúčame konzumovať viac bielkovín, čo sa určite premietne do lepších výsledkov. Produkt je vyrobený z rýchlo sa vstrebávajúcich zeleninových kapsúl vhodných pre vegetariánov.
 

Doprava zadarmo nad 69€! Dobierka SR, ČR!

 

Splátkový predaj firmy, FO cez GRENKE leasing

 

Platba rýchlym prevodom EU Everifin Pay

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí.Anabol Hardcore Nutrex je nový doplnok odporúčaný pre športovcov, ktorí sa snažia budovať husté svaly s neuveriteľnou tvrdosťou. Prípravok podporuje syntézu svalových bielkovín. Má adaptogénny účinok, ktorý podporuje anabolické účinky tréningu.

Rýchlo sa vstrebávajúce kvapalné kapsuly poskytujú výsledky v krátkom čase. V kombinácii s intenzívnym silovým tréningom Anabol Hardcore zvyšuje budovanie svalov a podporuje rýchlejšiu regeneráciu. Počas používania odporúčame konzumovať viac bielkovín, čo sa určite premietne do lepších výsledkov. Produkt je vyrobený z rýchlo sa vstrebávajúcich zeleninových kapsúl vhodných pre vegetariánov.

6-Keto-Diosgenin je prirodzene sa vyskytujúci saponín, ktorý je vysoko anabolický bez akýchkoľvek androgénnych vlastností. Zložka zvyšuje retenciu dusíka, čo sa premieta do väčšieho množstva bielkovín vo svaloch. Štúdie ukazujú, že 6-Keto-Diosgenin podporuje prírastok hmotnosti.

Zvýšená syntéza bielkovín o 200%

Ideálne pre kulturistov, vzpieračov a športovcov, ktorí potrebujú extra pridanú silu. Pomáha budovať svaly a skracuje čas zotavenia.

Kvalitný, výkonný ANABOLICKÝ AKTIVÁTOR podporuje stavbu tenkých, hustých a kvalitných svalov.

V kombinácii s intenzívnym silovým tréningom pomáhajú vlastnosti Hardcore Anabol signalizovať telu zvýšenie syntézy svalových bielkovín. Podporuje ideálne anabolické prostredie pre rast a vývoj svalov. Na zabezpečenie najlepších výsledkov je najlepšie užívať doplnok v cykloch po 12 týždňoch, 4 týždne voľna. Doplnok sa odporúča ľuďom, ktorí chcú prirodzene zvýšiť množstvo voľného testosterónu a zabezpečiť správny transport živín pre rozvoj svalovej hmoty.

Hardcore Anabol Dávkovanie:

1 kapsula ráno a 1 kapsula večer.

Nutrex Research
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

arrow_upward